MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U9A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Na pondělním tréninku 6.4.2009 odehrajeme přátelské utkání proti Kuřimi.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 01.04.2009 v 22:10:08)

Nominace na sobotní mistrovské utkání Sparta Brno - Líšeň:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 01.04.2009 v 20:00:30)

Klímová,Špička,Kloss,Kovelský,Dostálek,Šedý,Sachambula,Dvořák, Myslín,Zounek,Horský,Hojka,Holiš,Gajdušek

Sraz v sobotu 8:45 u hřiště SK Líšeň, nebo nejpozději 9:15 na hřišti Sparty Brno, s sebou kopačky, chrániče.

Hodnocení MČR ve futsalu

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 29.03.2009 v 22:52:50)

Vyvrcholením halové sezóny bylo dnešní Mistrovství ČR ve futsalu kategorie U8 v třebíči. A je pravda, že závěr nám vyšel bezvadně. V turnaji bylo 5 družstev , hrálo se systémem každý s každým 2×12 min.
První zápas s domácí Třebíčí jsme vyhráli 4:0, druhý s Mladou Boleslaví 10:0, třetí s Karlínem 10:0, a poslední rozhodující zápas 5:1. S celkovým skórem 29:1 jsme se tedy stali mistry ČR ve futsale,navíc se nám podařilo získat nejlepšího střelce - David Kloss a taky nejlepšího hráče turnaje - Zbyněk Špička. Vyhlášen byl ještě nejlepší brankář, který byl z Mladé Boleslavi, ale náš jeden obdržený gól pro mě udělal nejlepšího brankáře Martina Šedého, který moc práce neměl, ale pokud tam něco šlo, tak to s přehledem měl a to i několik krásně vychytaných standartek. Navíc už od posledního turnaje konečně začal řvát na kluky a organizoval si obranu, takže určitě velký pokrok
V tomto turnaji si premiéru odbyli i Honza Varaďa a Bolek Pospéšil a oba se trefili po jednom gólu do soupeřovy brány.
Celkově jsme byli dneska spokojeni se všemi, výborně zahrála útočná dvojice Kloss – Špička, naprosto se jim vyrovnal druhý útok Kovelský – Filip, hra měla nápady, byli jsme rychlejší a dravější než soupeři a hlavně jsme hráli fotbal plný přihrávek, takže to nebylo jen takové tlačení na sílu, ale vypadalo to jako pěknej fotbal. Navíc Petr se poslední dobou hodně zlepšil, střílí pravou, levou, podrží míč, udělá kličku a určitě hodně přitvrdil.
V obraně výbornej Evžen Holiš, který když tam stojí, tak jsem hned o polovinu míň nervózní, protože je to jistota. Dneska v obraně hrál s Davidem Gajduškem, který s náma po dlouhé době jel a musím smeknout, protože patřil určitě k tomu nejlepšímu na turnaji – podržel míč, vytáhl ho na kluky v útoku, několikrát to vzal celé na sebe a zakončil a v obraně to bylo bez jediné chyby.
Stejně tak druhá obrana ve složení Dvořák – Horský dnes výbornej výkon. Tomáš tam měl několik krásných míčů pro útočící hráče, které měly myšlenku, Kuba to zase jistil svým raketovým pohonem v nohách a případné chyby doběhl, předběhl, potutelně se u toho usmál a pak vše zlikvidoval.
Bylo vidět, že si to kluci dneska užívali. Takovým malým zadostučiněním pro mě bylo, když jsem v místní restauraci vyslechl rozhovor cizích rodičů, kteří chválili hru Líšně a hodnotili ji jako nádhernou.
V každým případě ale musím napsat, že výkonost mužstev na turnaji nebyla moc velká, těžký soupeř byla jen Chotěboř a tam jsme to zvládli výborně, takže tomu odpovídaly jak výsledky, tak i předvedená hra, protože kluci měli poměrně hodně času na nahrávky, na střely atd. Takže i když „mistři“ zní pěkně, kdo tam byl tak ví, že jiné než první nebo druhé místo by byla ostuda a neúspěch.
Tímto jsme zakončili halovou sezónu snad 15 – ti turnajů nebo kolik jich bylo, v globále se dá říct , že úspěšnou, ale důležitý teď bude přechod na velký hřiště. A to jak nám ukázal AN CUP nebude zase tak jednoduché, budeme si muset zvyknout roztahovat hru a hlavně tomu přizpůsobit tréninkové jednotky – pokud nám to uplakané počasí dovolí už trénovat venku.
Ještě bych měl takovou připomínku, vzhledem k tomu, že je třeba začít pomalu dbát i na osobní hygienu, protože i to je součástí hry zvané fotbal, tak by neškodilo si brát s sebou na zápasy a turnaje ručník a mýdlo a kde to podmínky dovolí, tak si dát po zápase sprchu. Jednak to pomůže uvolnit svalstvo, jednak v kabině nebude puch „jako když se odkope selka“ a všem se nám tam bude lépe vegetovat.
Tréninky pondělí a středa od 16 hod v Podolí venku, pokud by počasí bylo hodně špatné, tak napíšu SMS, že je trénink zrušen. Ještě připomínám středeční focení na začátku tréninku, účast je pro všechny nutná.

Kádr pro jarní sezónu

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 29.03.2009 v 20:45:21)

Trenér: Libor Špička
Asistenti: Vladimír Kloss, Hořice Petr
Vedoucí: Stanislav Kovelský, Jiří Myslín

Hráči:
Klímová Markéta
Kloss David
Kovelský Petr
Zounek David
Špička Zbyněk
Horský Jakub
Hruška Jan
Holiš Evžen
Le Quanh Ahn
Dvořák Tomáš
Varaďa Jan
Myslín Jan
Pospíšil Boleslav
Brzobohatý Michal
Šedý Martin
Sachambula William
Sklenák Jakub
Krkoška Daniel
Hořice Jiří
Svoboda Ondřej
Dostálek Richad
Hojka Filip
Radlička Michal

Nominace na nedělní Mistrovství ČR v Třebíči:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 24.03.2009 v 21:48:50)

Šedý, Kloss, Kovelský, Horský, Holiš, Špička, Dvořák, Pospíšil, Filip, Gajdušek

S sebou chrániče, sálovky, odjezd bude od hřiště SK Líšeň v 7:15. Plánovaný konec je ve 14:00 hod.

Středeční trénink je po náročné neděli zrušen, páteční v hale v Podolí se bude konat normálně od 17:00 hod. Od příštího týdne trénujeme už od 16 hod vždy v pondělí a středu na venkovní hřišti v Podolí.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 23.03.2009 v 09:44:10)

Nominaci na neděli napíšu ve středu, pokud někdo nemůže, tak pošlete SMS, zatím jsou omluveni jen Honza Myslín a Ríša Dostálek, kterého ta neděle už dostala.

Hodnocení Autoškola Navrátil CUP 2009

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 22.03.2009 v 21:09:38)

V tomto hodnocení budu hodnotit jen výkon našeho mužstva, organizaci a ostatní ať si zhodnotí všichni zúčastnění sami. Za sebe bych chtěl ovšem poděkovat všem rodičům( Klosovým, Šedým, Holišovým, Dvořákovým,Kovelským, Horským, Hořicovým, Zounkovým, Myslínovým, Hruškovým, Sachambulovým a hlavně „cateringové společnosti Klíma & spol“, kteří se na organizaci turnaje podíleli, protože za sebe jsem přesvědčen, že jsme to celkem zvládli ( pokud neberu v potaz závěr).
Ve výčtu děkovaček ještě nesmím zapomenout na pana Navrátila – Autoškola Navrátil, správce Jary Kaďura, SK Líšeň a hlavně na obrovskou podporu ze ZŠ Holzova v čele s panem ředitelem Holubářem. Asi nejvíc bych chtěl poděkovat ale panu Milanovi Blumayerovi ( školníkovi ZŠ Holzova ) za perfektní pomoc a ochotu při organizaci tohoto turnaje, protože hlavně díky jeho ochotě vše klaplo tak, jak mělo, nikdo neumrznul, nikdo nevyschnul žízní – spíše naopak, nikdo neumřel hlady a to bych mohl pokračovat dál a dál. Takže za mladší přípravku děkuju!!!
Teď už k hodnocení:
Líšeň – 1.FC Brno dívky – 0:2
Líšeň – Prostějov – 0:1
Líšeň – Viktoria Žižkov – 1:0
Líšeň – Senica 2:0
Líšeň – Sigma Olomouc – 0:0
Líšeň – Tescoma Zlín – 1:1 – na asi „patnáctou“ penaltu výhra Líšně
Líšeň – 1. FC Brno 0:2
Líšeň – Prostějov 0:1
Celkové čtvrté místo z dvanácti účastníků si myslím bylo milosrdným maximem, co jsme z předváděné hry mohli vytěžit. V prvních dvou zápasech nás soupeři totálně přejeli, bojovnost žádná nebyla, o nějaké fotbalové ukázkové akci vůbec nemohla být řeč. V obraně jsme dělali chyby, střed zálohy ( David Kloss) v obou zápasech vlastně vůbec nebyl, ke střele jsme se vůbec nedostali a to jsem tajně doufal, že hlavně Zbyňa by tam mohl poslat nějakou dělovku – ale nic, jestli jsme za celý turnaj vystřelili 5x, tak to by bylo moc a to byly ještě nějaký ušouraný střely, které vlastně ani střely nebyly. Žádná hra pro tým, vše nahuštěné na středu na pěti metrech a k této mizérii ještě chyby v obraně, ze kterých jsme dostávali hodně laciné góly. Hlavně první zápas s holkama byl pro nás krutý, ale určitě spravedlivý, protože hra holek byla na rozdíl od nás perfektní a troufám si říct, že to co mají naběhaný naši kluci je jen vycházka oproti fyzičce holek, to určitě klobouk dolů. Po těchto dvou zápasech jsem udělal změny v sestavě, David Kloss šel do obrany, Zbyněk do zálohy a bylo to hned lepší, i když hlavně ta pravá obrana nám pokud se David vysunul dopředu hodně falírovala, protože se nestíhal vracet. Ve třetím zápase proti Viktorce vedené Radkem Bejblem jsme se sice už chytli, ale bylo to jen čistě bojovností, jinak z fotbalového umění tam toho moc nebylo o čemž svědčí hubené vítězství za které vděčíme hlavně rychlosti Markéty. Ze Senicí jsme vstřelili rychlý gól, který nás hodil do klidu a v zápětí přidali druhý, ale opět platilo to, co v předešlých zápasech. Přes zahuštěný střed jsme to tlačili k bráně soupeře, místo abychom to roztáhli do strany a využili šířky hřiště. Poslední zápas proti pozdějšímu vítězi Sigmě Olomouc jsme potřebovali vyhrát nebo aspoň remízovat, abychom se dostali do postupových pozic. Zápas nebyl vyrovnaný, soupeř byl lepší o čemž svědčily asi tři nastřelené tyčky naší branky, ale nějakým záhadným způsobem jsme ukouleli remízu, která nás poslala dál ze třetího místa ve skupině.
Čtvrtfinálový zápas proti doposud jisté Tescomě Zlín, jsme zahájili vedením 1:0 a podařilo se nám to udržet až do poslední minuty, ale pak jsme opět vytvořili chybu v obraně a bylo to 1:1 a tedy penalty. Tady jsem prožil jeden z prvních infarktů v životě, protože dál nás poslala až asi patnáctá penalta perfektně kopnutá Honzíkem Myslínem, který dělovkou pod víko rozhodl o úspěchu na turnaji, čímž čtvrté místo beze sporu v této konkurenci je. Pak jsme už ovšem nevymysleli nic co by nám mohlo zajistit lepší umístění a prohrou s 1.FC Brno a Prostějovem jsme se usadili na konečném čtvrtém místě. Nejlepším hráčem našeho mužstva byl vyhlášen po právu Wilda Sachambula, z průměrných až podprůměrných výkonů všech hráčů bych ještě vyzdvihnul výkon Petra Kovelského, který se mně už velmi líbil i při přáteláku proti Kuřimi a teď to jen potvrdil. Až na nějakou chybku byl zase v obraně dobrý Evžen Holiš, Kuba Horský i Honzík Hruška ukázali, že jejich důraz i Kubova rychlost je platná nejen v obraně, ale odehráli to dnes dobře i v záloze. Markéta v útoku standartně dobrá, bojovná a rychlá a to i se sádrovou zátěží, která ji určitě ubrala hodně sil. Tímto bych se omluvil trenérům ze Sigmy Olomouc, protože je ta sádra trochu zaskočila a trochu i“ polechtala“ jejich hráče na hlavě, ale kdo zná Markétu tak musí uznat, že zakázat jí hrát turnaj na domácí půdě a ještě po zranění na tréninku při přípravě na tento turnaj by bylo stejný, jako otevřít si jednoho lahváče před umírajícím žízní a s ironickým úsměvem ho před zraky tohoto vyprahlého chudáka vypít. Páni trenéři a kluci sorry, ale to bych jí nemohl jako trenér udělat.
Takže celkové hodnocení čtvrtého místa je z hlediska konkurence dobré, ale z hlediska předvedené hry nezasloužené, mělo to být horší a aspoň by si ty naše hvězdy sedly zase na zadek. Na druhou stranu to byl dobrý start do jarní sezóny na velkým hřišti, který ukázal jak na tom po zimě jsme.
Připomínám ještě těm, kteří se mě nenapsali v šatně na soupisku na poslední halový turnaj v této sezóně, aby tak učinili na vzkazech na našich neoficiálních stránkách, nebo aspoň SMS zprávou jméno, adresu a rodné čislo, protože to dnes musím odeslat.

Po delší odmlce přináším aktuální bodový stav:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 20.03.2009 v 22:55:17)

KLÍMOVÁ Markéta 63
ŠPIČKA Zbyněk 62
KLOSS David 58
KOVELSKÝ Petr 58
DOSTÁLEK Richard 56
ŠEDÝ Martin 51
HRUŠKA Jan 48
HOŘICE Jiří 45
VARAĎA Jan 50
SACHAMBULA William 40
DVOŘÁK Tomáš 46
KRKOŠKA Daniel 40
SVOBODA Ondra 37
MYSLÍN Jan 39
ZOUNEK David 42
HORSKÝ Jakub 43
HOLIŠ Evžen 38
HOJKA Filip 42
BRZOBOHATÝ Michal 25
Le Qvang Anh(Filip) 34
POSPÍŠIL Boleslav 33
RADLIČKA Michael 28
SKLENÁK Jakub 20
HABERMANN Christian 7

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.