MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U9A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Tatran Kohoutovice – SK Líšeň 2:1

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 02.11.2008 v 21:28:34)

K poslednímu utkání podzimní části soutěže jsme jeli do Kohoutek, k druhému celku v tabulce. Po nevydařeném souboji s Tatranem na turnaji v Třebíči jsme chtěli odvézt co možná nejlepší výkon a pokusit se odvézt si z hřiště soupeře nějaký ten bodík. Do utkání jsem poslal kluky v rozestavení 3-3-1, což se ukázalo jako dobrá volba. V první půlce jsme měli více šancí a nejméně tři gólovky, které jsme ale hlavně díky pohotovému brankáři Kohoutek neproměnili.
Po poločase byl tedy stav 0:0 a věřil jsem, že díky předváděné hře můžeme uspět. Klukům jsme v kabině říkali, že nesmíme udělat žádnou chybu, protože by to soupeř hned potrestal a to by byla škoda.
Přesně to se ale asi po 5 minutách ve druhé půlce stalo. Davidovi Gajduškovi se nepovedlo odpálit míč při jinak výborném bránění a toho soupeř využil. Nejlepší střelec Kohoutek se dostal k míči a pohotovou střelou, kterou tečoval Pepa rozvlnil naši síť. Druhý gól přišel v zápětí, když soupeř zahrával rohový kop a v nastálém zmatku se míč odrazil jak jinak než od našeho hráče zase do naší sítě. To ale naštěstí kluky nezlomilo a bojovali dál. David Gajdušek , kterého jsem dal do zálohy a změnil sestavu na 2-3-2 napravil svoji chybu a vstřelil po úniku na pravé straně pěkný gól. Bohužel do konce zbývaly jen 4 minuty a to i přes náš tlak k úspěchu už nevedlo. Vypracovali jsme si ještě několik slibných šancí, které založil Pepa, ale v rozhodující chvíli zapomněl nahrát nebo přišla finální nahrávka špatně načasovaná a bylo po akci.Nejlepším hráčem na hřišti byl dnes jednoznačně Kuba Horský ( bod v bodování navíc), mile mě překvapil stejně jako proti Bystrci Filip Hojka, kterému to ve společnosti Markéty a Petra jde náramně.
Chtěl bych ale dnes poděkovat všem klukům, protože bojovali všichni a nic jsme soupeři nedali zadarmo.A vzhledem k tomu, že se bojovalo i na tribunách ( avšak slušně) tak měl zápas krásnou atmosféru a myslím, že i rodiče museli být s předvedenou hrou na obou stranách spokojeni. Když to shrnu, tak se dnes hrál krásnej, rychlej a útočnej fotbal – asi na pohled z mého pohledu nejhezčí utkání z podzimní části, které ovšem skončilo výsledkově pro nás na „pytel“ ( zasvěcení ze soustředění ví, jak to myslím) a body dnes zůstaly v zobáku TATRANSKÉHO KOHOUTA.

Takže po prohraném utkání jsme na podzim skončili na čtvrtém fleku, což pokud by jsme neprohráli tam, kde jsme prohrát neměli ( Tuřany ) a zbytečně neremizovali na Svratce mohlo být lepší, protože takhle nám do jarní části hodně odskočili jak kluci z Tatranu, tak i z 1.FC Brno. Přes zimní část přípravy se musíme zaměřit na to, abychom si udrželi krok s klukama, kteří hrají na čele tabulky. To bude vyžadovat ale poctivý přístup k trénování a také určité změny v kádru, které uděláme na konci roku, protože ve třiceti hráčích se trénuje obtížně a není to efektivní a u kluků , kteří za dva roky trénování neudělali žádný nebo minimální pokroky je potřeba zvážit, jestli v tomto dál pokračovat.

Turnaj Třebíč

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 01.11.2008 v 18:58:25)

Na turnaji bylo přihlášeno 10 mužstev, dvě skupiny po pěti. V naší skupině byly mužstva Třebíč B, Vysočina Jihlava, Velké Meziříčí a Tatran Kohoutovice. První zápas jsme hráli hned proti favoritu Tatranu Kohoutovice, se kterým jsme sehráli vyrovnaný zápas, bohužel s vlastním gólem, takže jsme prohráli 1:0. Pokud si udělám statistiku z posledních utkání, tak to vypadá, že na tréninku neděláme nic jinýho než že trénujeme jak si vstřelit pěkný vlastní gól. Ale pro nezasvěcené to tak není!!!
Druhé utkání už jsme museli bodovat a to se nám proti Velkému Meziříčí povedlo, i když oba góly padly sice po našem velkém tlaku, ale až v posledních dvou minutách.
Ke třetímu utkání jsme nastoupili proti Vysočině Jihlava a pokud by jsme vyhráli, tak jsme měli téměř jasné semifinále. Bohužel v tomto utkání žádný gól nepadl, i když jsme měli hlavně ze začátku jasné gólovky a i soupeř zahrozil pěknou střelou, kterou vytáhl Zbyňa na břevno – 0:0.
Čtvrté utkání proti Třebíči B bylo povinností vyhrát, abychom měli šanci na postup z druhého místa. To se nám povedlo a dvěma góly jsme utkání rozhodli. V tomto utkání dobře zahrála hlavně třetí čtverka, která v předchozích utkáních do hry moc nezasáhla, což byla asi moje chyba, protože jakmile dostali šanci, tak se odvděčili bojovným výkonem.
Po odehraných utkáních jsme měli tedy 7 bodů a skóre 4:1. Poslední utkání v základních skupinách bylo Jihlava – Meziříčí a to rozhodovalo o našem postupu buď z třetího nebo z druhého místa. Poslal jsem kluky fandit Velkému Meziříčí, ty však nenapadlo nic jinýho , než si stoupnout k trenéru Jihlavy a neustálým řvaním Vel Mez do toho, ho přiváděli k šílenství. Musím uznat, že i já bych nebyl nadšený, kdyby v rozhodujícím utkání mě takhle vytáčeli cizí hráči. Proto jsem poslal kluky na druhou střídačku, kde byli naopak zase rádi, že mají takovou podporu. Bohužel to kluci z Velkého Meziříčí neudrželi až do konce a dvě minuty před koncem nás poslali na třetí místo ze skupiny prohrou 0:1. Bylo to ale o prsa, protože jsme měli stejný počet bodů jako Jihlava, vzájemný zápas stejný, rozdíl branek taky stejný, takže rozhodující byl počet vstřelených branek a vzhledem k tomu, že nám pořadatelé „nezapočítali“ do vstřelených branek krásnej vlastňák, tak jsme vstřelili ve skupině 4 góly a Jihlava 5.
K utkání o 5-6 místo jsme šli proti Kuřimi a musím říct, že Kuřim hrála ve své skupině výbornej, rychlej a hlavně pěknej fotbal. Vzhledem k tomu, že už celkem o nic nešlo, tak jsme střídali vždy po dvou minutách. V tomto utkání jsme byli lepším týmem, což jsme potvrdili výhrou 1:0 a tím jsme si zajistili celkové páté místo.
V turnaji jsme tedy vstřelili pět gólů a jen jeden dostali a to ještě vlastní. Pokud bych to shrnul slovy, které jsem použil někdy loni po nějakém turnaji, kdy jsme s minimem vstřelených gólů stáli na bedně, tak tentokrát to bylo asi takto - ne že jsme z lejna upletli bič a ještě jsme s ním práskli, ale tentokrát lejno upletlo bič a šlahlo nás s ním přes záda. Prostě jednou štěstí je a někdy ne a dnes nám to štěstíčko trošku chybělo. V každým případě na rozehrání halové sezóny to bylo dobrý.

Pro nepřízeň počasí a vzhledem k tomu, že je už před 17 hod tma, tak ruším zítřejší trénink. Tréninky od příštího týdne jsou středa 18-19:30 a pátek 16:30-18:00 , vždy hala Podolí.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 28.10.2008 v 19:03:02)

Nominace na sobotní turnaj v Třebíči:

Špička - Horský,Hruška,Klímová,Heidinger - Dostálek Myslín,Zounek, Kovelský - Dvořák,Svoboda,Šedý,Hojka.

Tzn. postavíme tři čtverky, dle vývoje turnaje a jednotlivých utkání to budeme měnit. Sraz v 7:30 hod u hřiště SK Líšeň, jedeme autama do Třebíče. S sebou sálovou obuv , chrániče, pití a malé kapesné.

Nominace na nedělní zápas v Kohoutovicích:
Špička - Horský,Hruška,Gajdušek,Myslín,Dostálek,Heidinger, Klímová, Zounek, Kovelský, Dvořák, Hojka, Šedý, Holiš

Sraz bude v 10:45 na hřišti v Líšni nebo nejpozději 11:30 na hřišti v Kohoutovicích. Poslední zápas podzimní části, jde nám o body, takže všichni bojovnou náladu !!!

Tady je aktualizovaný seznam přihlášených turnajů na zimní sezónu:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 25.10.2008 v 00:48:13)

1.11.2008 Třebíč
7.12.2008 Kuřim
14.12.2008 Jihlava
20.12.2008 Rajhrad ( hala Žabčice)
21.12. 2008 Svratka - hala veteriny
11.1.2009 Svitavy
7.2.2008 - Lužice

Začátkem ledna přibude ještě termín turnaje pořádaného 1.FC Brno a jeden turnaj budeme ještě organizovat na Holzovce. Je mě jasný, že za ty termíny 20. a 21. 12 plno maminek nadšených nebude, na druhou stranu ale třeba potěším tatínky a ušetřím je předvánočního šílenství.

Hodnocení utkání v Medlánkách je níže.

Medlánky – Líšeň 1:13

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 24.10.2008 v 23:37:12)

Od začátku utkání bylo zřejmé, kdo bude dnes vládnout na hřišti. Soupeře jsme zavřeli na jeho polovině hned od začátku a kromě snad jedné nebo dvou akcí ve druhé půlce, ze které ovšem soupeř vstřelil po chybě Jirky před naší bránou jediný gól v naší síti jsme jej k ničemu nepustili. Stejně jako minulý týden jsem postavil dvě sedmičky, které jsme střídali. V sestavě byli jen drobné změny oproti minulému týdnu, které vyplynuly ne ze špatného výkonu, ale ze snahy, aby si zahráli i kluci, kteří ještě nehráli, protože jsme měli teď dvě kola soupeře ze spodních řad tabulky a byla k tomu ideální příležitost. Víc k zápasu psát nebudu, protože za vše mluví výsledek, spíše se zastavím k jednotlivým hráčům. Jirka hrál dobře až na hrubku v obraně, kde mu to šlo ale lépe a odehrál to s přehledem. Jsem rád, že se opět trefil Petr Kovelský a to i nádhernou hlavou z rohu, za kterou má bod navíc. V půlce jsme opět „ uklidili“ Markétku do brány a šanci dostal Martin v útoku a hrál stejně tak jako minulý týden výborně, rychlej , důraznej, technicky asi náš nejlepší kluk. Univerzální hráč. Pepa Heidinger pokud to má srovnaný v hlavě je o třídu jinde než všichni na hřišti a i když je to blbý, tak si všichni musíme uvědomit, že vychováváme hráče pro jiný klub. A dnes to v hlavě srovnaný bylo. Obrana ve složení Kuba Horský a Honzík Hruška byla pilířem druhé sedmičky. Kuba dneska zaběhnul několik „stovek pod deset“, takže tím zamotal pořádně hlavu nejen soupeři, ale zjevně překvapil i naše útočníky, protože než se nadáli, tak Kuba mezi nima prolítnul několikrát jako střela. Co na tom bylo ale pozitivního kromě Kubovi rychlosti bylo to, že jakmile Kuba vystřelil z obrany přes zálohu do útoku, tak záložní řada ho zastoupila a na jeho místo se posunula a nahradila ho v obraně. Stejně by ho nikdo nedohonil, tak proč s ním závodit. Musím říct, že v prvních utkáních bylo na Kubovi vidět, že nebyl na soustředění a kluci se posunuli dál. Teď je to už ovšem dobrý a jakmile Kubu přestane ještě uprostřed utkání zajímat krása padajícího podzimního listí a rousnice a různá havěť v trávě, tak to bude výborný a pak se soupeři těšte. Milým překvapením byl výkon Le Qvang Anha ( dále jen Filipa, protože to bych si na tom jméně zlámal pracky), který ač nejmenší hráč na hřišti absolvoval své první utkání a odehrál ho bojovně, pěkně přihrával a dostal se i do gólovky , kterou jen tak tak neproměnil. Pěkně se taky doplňovali s Ríšou Dostálkem, který se dnes poprvé trefil do soupeřovi sítě a pěkným prvním gólem v kariéře „ přizval “ taťku na nejbližší schůzy trenérů a tatínků . Pochválit musím ještě i Honzu Myslína, který se taky gólově prosadil a hlavně Davida Zounka, který se dnes netrefil, ale má výbornej tah na bránu, byl určitě jedním z nejlepších hráčů na hřišti. David Kloss dostal příležitost v druhé půlce dostat se z obrany, kde je dlouhodobý pilíř do zálohy , kde rozhýbal záložní řadu a hlavně se blýsknul pěkným vedením míče u nohy. Dnešní zápas tedy hodnotím kladně, ale s rezervou, protože opravdu rozhodující zápas podzimu nás čeká příští týden proti Kohoutovicím a to bude úplně něco jinýho. V sobotu jedem na první turnaj do Třebíče a ve skupině máme právě Kohoutky, takže si můžem udělat takovou malou generálku před nedělním zápasem.

Bodování k 24.10.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 24.10.2008 v 21:22:58)

KLOSS David 26
ŠEDÝ Martin 26
ZOUNEK David 21
ŠPIČKA Zbyněk 23
SACHAMBULA William 18
VARAĎA Jan 21
KOVELSKÝ Petr 25
STOLARCZYK Wieslaw 13
BRZOBOHATÝ Michal 16
KRKOŠKA Daniel 16
DOSTÁLEK Richard 23
DVOŘÁK Tomáš 18
SVOBODA Ondra 17
HRUŠKA Jan 20
MYSLÍN Jan 20
KLÍMOVÁ Markéta 24
POSPÍŠIL Boleslav 13
HOŘICE Jiří 16
HAJSTER Tomáš 12
PAULUS Alesandro 11
HORSKÝ Jakub 20
HRABAL Samuel 9
SKLENÁK Jakub 10
MALÝ Milan 3
HABERMANN Christian 7
HOLIŠ Evžen 12
Filip Hojka 10
Radlička Michael 7
Le Qvang Anh ( Filip ) 8

Za dnešní zápas všichni bod včetně Honzíka Varadi za fandění, Petr kovelský body dva, ještě za gól hlavou, stejně jako Martin při zápase proti Bystrci.

Tréninky od 1.11.2008 do konce roku budou probíhat v hale v Podolí ( ta krychle u hřiště, u které se teď parkovalo )takto:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 24.10.2008 v 08:31:22)

Středa - 18:00 - 19:30
Pátek - 16:30 - 18:00

Tímto bych chtěl ještě poděkovat panu Kovelskému za zprostředkování sponzorského daru od Autoškoly NAVRÁTIL a samozřejmě hlavně majiteli panu ing. Navrátilovi, který nám dal nemalé prostředky na zakoupení krásných dresů,které dnes poprvé oblékneme proti Medlánkám. DÍK !!!

Nominace na pátek Medlánky - Líšeň

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 23.10.2008 v 10:25:12)

Šedý, Kloss, Holiš, Dostálek, Hořice, Zounek, Klímová, Kovelský, Le Qvang Anh , Horský, Hruška, Svoboda, Dvořák, Myslín, Heidinger

Sraz v pátek ve 14 hod na hřišti SK Líšeň, nebo nejpozději 14:45 na hřišti v Medlánkách, s sebou kopačky, chrániče, pití.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.