MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U9A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Svratka - Líšeň 5 : 8

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 25.09.2007 v 13:46:13)

Branky: 3x Široký, 2x Blažek, Čačala,¨Nimrichter, Bozenicar
Sestava 1.mužstvo: Bína-Starý, Ráček- Dvořák, Bartoš, Štěpánek - Tomeček, Nimrichter
2.mužstvo Papež - Křivánek, Ráček - Čačala, Bozenicar, Blažek, Široký, Ševčík
Sehráli jsme přátelské utkání s hráči, kteří nehrávají mistrovská utkání, v zápase šlo o to aby si všichni zahráli a možná se prosadili do základní sestavy. Hráči hráli 5x 15min, což byl pro všechny dost dlouhý čas na prosazení se do základní sestavy. Hra byla spíš nakopávaná, za celý zápas snad jen tři kombinace, nejlepší výkon podal Jan Bozenicar, v mistrovském zápase půjde na střídačku za odměnu Radek Široký.

Líšeň - Moravská Slávie 1 : 5

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 22.09.2007 v 18:40:41)

Branka: vlastní
Sestava:Papež - Počinek, Buřil - Šperka, Heidinger, Škorpík - Nešpor, Kropáček, náhradníci: Blažek, Bozenicar, Gajdušek, Mrázek.
V celku vyrovnané utkání, lepší první půle pro nás, druhá půlka pro hosty. Začali jsme hrát pěkný fotbal, vytvořili si šance, ale neproměnili asi tři vyložené šance. Hosté ze tří útoků proměnili dvakrát a tak byla první půlka 0:2. Nutno dodat, že rozhodčí nám za stavu 0:0 nezapískal penaltu za stažení hráče a první branka padla po ruce protihráče a neodpískaném autu z následujícího rohu. Hosté střelili tři branky ze standartních situací, nacož se budeme muset na treninku zaměřit.
Ze začátku druhé půlky jsme se tlačili dopředu a brzo se nám podařilo snížit (po pěkně kopnutém rohu T.Šperkem si protihráči dali vlastní branku). Bohužel jsme asi po 5 min. inkasovali opět po rohu na 1:3. I když hráči neodpadli tak jako ve Svratce a snažili se bojovat, zklamání bylo znát, a za stavu 1:4 dostali příležitost náhradníci.
Utkání ovlivnil velmi slabý výkon rozhodčího (což by se nemělo, ale může stávat)a bohužel velmi dobrý výkon hostujícího brankáře.
Našim hráčům toho nelze moc vytknout, ale marně přemýšlím koho výkon byl nej.
Ve čtvrtek sehrajeme na domácím hřišti mistrák proti Tuřanům a byť to v dospělejší a vyšší soutěži, trenérská židle je nahnutá!!!

Svratka : Líšeň 7 : 0

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 15.09.2007 v 15:33:39)

Sestava: Bína - Buřil, Počinek - Škorpík, Kropáček, Bozenicar - Gajdušek, Heidinger, náhradníci: Tomeček, Nimrichter, Blažek
Začali jsme kombinační hru, míč do stran a postupně nahrávat dopředu a ze začátku utkání jsme byli lepším mužstvem. Svratka měla v první půlce jen tři útoky, ale dala z nich dvě branky rychle zasebou, což zamávalo s naší psychikou.
V poločase jsem zřejmě udělal chybu a to když jsem tlačil hráče stále ke kombinační hře. Na hřišti totiž byla vysoká tráva a míč byl přehustěný (tvrdý), hráčům se míč zastavoval, nemohli si nahrávat, z několika rohů co jsme kopali se nám ani jeden nepovedl i když jsme na nich střídali hráče s nejdelším a nejtvrdším dostřelem. Možná se měla hrát hra nakopávaná dopředu na rychlé brejky, ale takhle by jsme tyhle mladé hráče fotbal hrát nenaučili!!
Takže druhá půlka znovu na kombinaci, dostali jsme třetí branku a ta nás úplně položila na kolena. Dali jsme možnost náhrádníkum, vyzkoušeli jsme hráče na jiných postech než hrávají a výsledek byl 7:0.
Z psychicky razladného mužstva pozvedávám výkon Pavla Počinka, který se v obraně s protihráči rval až do konce utkání.

Líšeň : Bystrc 4 : 1

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 09.09.2007 v 20:01:16)

Branky: Nešpor 2x, Heidinger, Šperka
Sestava: Bína - Buřil, Škorpík - Šperka, Kropáček, Heidinger - Nešpor, Gajdušek, náhradníci: Bozenicar, Blažek, Počinek.
Ze začátku utkání jsme hráli ospale a ustrašeně, soupeř nás chvíli přehrával, ale jen do chvíle než dal T.Šperka první branku. Potom jsme začali ovládat střed hřiště i když přechod dopředu byl složitější, protože jsme hráli proti větru a také naši útočníci měli problém převzít nahrávky.
V druhé půlce jsme soupeře zatlačili na jejich půlku a přidali 3 branky. I když byl Bystrc lepším soupeřem než ČAFC dovolili jsme jim jen tři střely na branku a náš brankář se musel zahřívat dřepy.
Bystrc dal branku z penalty za ruku za stavu 4:0 což už nás nemohlo ohrozit.
Doufám že si naši hráči stále povedou tak dobře a nebudou na domácím hřišti rozdávat body.
Z mužstva vyzvedáváme výkon J.Buřila.

ČAFC - Líšeň 3 : 3

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 02.09.2007 v 13:43:46)

Branky: Šperka, Kropáček, Gajdušek
Seestava: Bína - Škorpík, Počinek - Šperka, Kropáček, Blažek - Nešpor, Gajdůšek, náhradníci: Tomeček, Bozenicar, Heidinger.
Na naší hře se ukázala unavenost ze soustředění, z kterého jsme se vrátily včera (bohužel nešlo utkání odložit).
Hned ze začátku jsme se po krásné akci zakončenou střelou T.Šperky dostali do vedení a dál jsme soupeře drželi na jeho půlce. Z pěkné hry jsme těžily a kopali hodně rohů a dva terestné kopy. K druhému se postavil náš nový hráč Martin Kropáček a pěknou střelou zvýšil naše vedení na 0:2 (Martine gratulujem k prvnímu zápisu do tabulky střelců v novém klubu). Bohužel ze závaru z rohových kopů se nám nepodařilo dostat míč do soupeřovi branky. Potom se začalo projevovat soustředění a našim hráčům docházely síly, pro nevolnost musel odejít O.Škorpík, záloha si nestačila nabíhat, nemocný J.Heidinger mohl zahrát jen 2x 5 min, meseli jsme přeskládat sestavu a tím jsme oslabili hru dopředu. Soupeř snížil na 1:2.
V druhé půlce jsme těžko dostávali míč do útoku, ČAFC dala vyrovnávací branku a z penalty za ruku šla do vedení 3:2. I přesto jsme měli jednu vyloženou šanci, kdy jsme z metru přehodili kolenem branku a potom ještě nedali pokutový kop. Na konec utkání jsme se po samostatné akci D.Gajduška vyrovnali a odvezli si za remízu zasloužený bod.
Pochválit musíme celé mužstvo za bojovnost a zvlášť vyzvedout D.Gajduška, který vydržel běhat celý zápas.

Oprava Blažek Vojtěch tel.č. 606364757

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor R.Š. 23.07.2007 v 12:41:02)

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.