MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U9A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Dne 11. srpna od 13. hodin naše mužstvo sehrálo poslední mistrovský zápas v letošní sezoně. Soupeřem mu bylo vítězné mužstvo naší soutěže v letošním mistrovském ročníku a to mužstvo 1. FC Brno. Protože jsme před dnešním utkáním věděli, že jsme v soutěži bez ohledu na výsledek skončili na druhém místě a že hraje tedy první s druhým, na utkání jsme se náležitě připravili a nechtěli jsme na závěr sezony dostat "výprask". Proto nastoupilo naše mužstvo v nejsilnější sestavě s tím, že možností na střídání nebylo mnoho, neboť jsme věděli, že výkonnost soupeře je na velmi vysoké úrovni.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Jan Knetig 11.06.2005 v 21:27:46)

Z toho vyplynula tato sestava:

Brankář
Jakub MIKULICA

Obrana:
Marcel MALÝ
Ondřej TRÁVNÍČEK

Záloha:
Jan ČÍHAL
Jakub HELIS
Dominik LORENC

Útok:
Jakub KNETIG
Tomáš GHISI

Na lavičce byli však přítomni téměř vichni další hráči, neboť utkání si nikdo nechtěl nechat ujít:

Gabriela ŠPIČKOVÁ
Jiří MERNA
Filip GOTTVALD
Radek MAIXNER
Lukáš RANDÝSEK
Daniel BEHRO
Jakub DVOŘÁK
Karel KOUŘIL

Utkání začalo za chladného počasí se zataženou oblohou a tlakem soupeře, který vyústil v desáté minutě ve vedoucí gól po krásné střele soupeřova útočníka. Ve čtrnácté minutě to již bylo dva nula, opětovně po nádherné soupeřově střele z dálky. Poté v šestnácté minutě po skvěle zahraném rohovém kopu, který zahrál Dominik Lorenc, dal nejkrásnější gól zápasu náš záložník Honza Číhal hlavou - skvělá podívaná…Stav byl tedy 1:2. Hned potom začalo hustě pršet a my jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a usadili se tam až do konce poločasu. Bohužel útočníci Jakub KNETIG a Tomáš GHISI neskorovali a poločas tedy zůstal na stavu 1:2.

V kabině byly pokyny udílené trenerem jasné - vyrovnat, případně stav udržet a hrát vyrovnanou partii.

Ve druhém poločase již nepršelo, ale začalo se projevovat pravidelné střídání všech sedmi soupeřových hráčů a oproti tomu naše postupující únava. Mužstvo 1. FC Brno bylo skvěle fyzicky připraveno a začalo naše hráče přehrávat, zejména vždy po nástupu čerstvých sil na hřiště -tedy po střídání. V jednom takovém momentě naší obránci zapoměli na dva soupeřova útočníky a dostali jsme třetí gól. Stav 1:3 se našim borcům podařilo udržet. Na hřiště šli vypomoct i dva naši čerství záložníci Jirka Merna a Gabča Špičková, kteří střídali Dominika Lorence.

Celkově trenér zápas hodnotil velmi dobře, poděkoval všem hráčům za skvělý výkon na hranici jejich zejména fyzických možností. Soupeř byl prostě tentokrát lepší, nicméně uhraný výsledek je velmi dobrým příslibem do další sezony.

Zítra jedeme na závěrečný turnaj do Tišnova, kde se budeme snažit uhrát co nejlepší výsledek. Herní možnost tam dostanou všichni hráči v mužstvu. Chtěli bychom zítra udělat pěknou tečku za právě končící sezonou.

Dne 5. června 2005 od 09.00 hod. jsme sehráli další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti soupeře - mužstva Kohoutovic. Utkání bylo velmi důležité, neboť jsme hráli o druhé místo v celkovém umístění v celé soutěži.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Mgr. Jan KNETIG 06.06.2005 v 09:15:15)

sestava:

Brankář

Jakub MIKULICA

Obrana:

Marcel MALÝ

Karel KOUŘIL

Záloha:

Jan ČÍHAL

Jakub HELIS

Gabriela ŠPIČKOVÁ

Lukáš RANDÝSEK

Útok:

Jakub KNETIG

Tomáš GHISI

Na střídání byli připraveni:

Filip Gottvald

Ladislav KOZUMPLÍK

Daniel LASTIČ

Daniel BEHRO

Jakub DVOŘÁK

Utkání začalo vzájemným okukováním a množstvím neproměněných šancí na obou stranách. Teprve v 11-té minutě po hrubé chybě domácího brankáře se naše mužstvo ujako vedení 1:0 když po špatně chyceném míči a jeho následném vypadení brankáři z ruk dorážel míč do branky Jakub KNETIG. V sedmnácté minutě zvyšoval po krásném úniku po pravé straně na 2:0 pro Líšeň Tomáš GHISI. Další nëproměněné šance pak znamenaly poločas za stavu 2:0 pro naše borce.

O přestávce trenér udílel pokyny, které směřovaly k udržení stávávajícího výsledku, případně ještě výsledek upravit v náš prospěch, neboť pouze výhra zajišťovala již zmíněné druhé místo v brněnské soutěži mladších přípravek „A“.

Po přestávce ve 29.minutě po rohovém kopu zvýšil na 3:0 útočník Jakub KNETIG. V 34. minutě krásným únikem po pravé staně a chybě našeho obránce změnili domácí stav na 3:1 po gólu Michala PAVLIŠE. Poté byl střídán obránce Kája KOUŘIL, neboť to na jeho straně obrany hodně „hořelo“. V 38. minutě přidal Jakub KNETIG čtvrtý gól a bylo rozhodnuto. Naše mužstvo poté střídalo všechny hráče, kteří byli dispozici a stav 4:1 již do konce utkání již udrželo.

Tímto jsme udělali poslední krok ke získání druhého místa v celkovém pořadí a můžeme se nachystat na vyvrcholení sezony, na sobotní zápas s 1. FC Brno, kde chceme uhrát dobrý výsledek.

Na sobotu 11.6. na 13.00 hod. proto zveme všechny rodiče, příznivce a známé, aby nás do Líšně přišli podpořit.

Za nádherného, sluného počasí jsme v neděli 29. května 2005 od 09.00 hod. sehráli mistrovský zápas s mužstvem FC DOSTA Bystrc, které jsme porazili v poměru 6:2.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor J. Knetig 30.05.2005 v 08:49:08)

Naše mužstvo hrálo v sestavě:

brankář: MIKULICA Jakub
obrana : MALÝ Marcel
KOUŘIL Karel
záloha : LORENC Dominik
ČÍHAL Jan
HELIS Jakub
útok : KNETIG Jakub
GHISI Tomáš

na střídání byli připraveni:

MERNA Jiří
ŠPIČKOVÁ Gabriela
MAIXNER Radek
GOTTVALD Filip
KOZUMPLÍK Ladislav

Utkání jsme začali velmi dobře, již ve třetí minutě jsme vedli 1:0 gólem Jakuba KNETIGA po nádherném lobu Jana ČÍHALA, pouze vyražení míče brankářem a následném vstřelení míče do sítě. V desáté minutě to bylo 2:0 po gólu, který vstřelil opět Jakub KNETIG - míč soupeřovu brankáři vpadl a byl naším útočníkem doražen do sítě. Soupeř se sice dožadoval odpískání faulu na brankáče, nicméně dle našeho názoru rozhodčí oprávněně faul neodpískal. Další gól přišel v 20-té minutě z kopačky našeho záložníka Dominika LORENCE po pěkném průniku středem hřiště. Bylo to již 3:0. Soupeř se pokusil zápas zdramatizovat po pěkné, vydařené střele jednoho z útočníků a následné hrubé chybě našeho brankáře, kdy mu míč prošel pod tělem a dostal se do naší sítě. Gól byl rozhodčím uznán soupeřovu hráči, který střílel, a to MICOVI Dominikovi. Poté rozhodčí ukončil první poločas za stavu 3:1.

V poločase byla porada našeho mužstva, kdy trenér
udílel pokyny, jak stav udržet a případně získat ještě vyšší náskok a vstřelit tedy další góly.

Naše mužstvo si vzalo rady k srdci a v 31.minutě vstřelil Jakub KNETIG v pořadí již čtvrtý gól a tím celé mužstvo uklidnil. Stav byl již 4:1. V 35 minutě po solovém úniku neproměnil další sólový únik při vynikajícím zákroku soupeřova brankáře Jakub KNETIG. Poté soupeř hrubě chyboval a vstřelil si vlastní gól, který padl po odrazu od vlastního hráče po našem rohovém kopu.Stav byl 5:1. V tomto čase již dával trenér prostor i hráčům, připraveným na střídání. V 38 minutě po krásné křížné přihrávce a následném solovém úniku po pravé straně dal soupeř druhý gól (LUSTIG Kristian)a stav byl 5:2. Poté hrál v našem pokutovém území rukou jeden z našich obránců a rozhodčí nařílil kopat proti našemu mužstvu penaltu. Penaltu bravurně Jakub MIKULICA vyrazil mimo branku a tak odčinil chybu z prvního poločasu. V 46 minutě vstřelil již v pořadí šestý a svůj v zápase čvrtý gól Jakub KNETIG a tím upravil konečný stav zápasu na 6:2.

Celkově je nutné výkon našeho mužstva hodnotit jako velmi dobrý, zcela jistě pak nejlepší za celou jarní část sezony. Zvládli jsme náročný zápas i bez našeho klíčového záložníka Ondry TRÁVNÍČKA, který je na škole v přírodě. Zápas o to důležitější, že hrajeme o druhé místo v celkovém umístění v celé soutěži.

Všem našim hráčům patří dík za odvedený výkon.

Zatím žádné aktuality

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Admin 09.05.2005 v 15:09:23)

NOMINACE na Mistr.utkání NE 8.9.

NOMINACE U9A SK LÍŠEŇ A - SVRATKA A:

Vychodil - Jurka,Kosík,Linger,Novák,Pustina,Duchoň,Cupal,Hochman

Sraz : NE 8.9. v 13:45 u kabin

NOMINACE U9B SK LÍŠEŇ B - BÍLOVICE:

Mitáček - Ulrich,Baný,Kolařík,Nykl,Tománek,Kameník,Dřínovský,Jurman

Sraz : NE 8.9. v 15:00 u kabin

Všichni nominovaní budou mít sebou:
kopačky,chrániče,klubové oblečení vč.batohu,pití a FORMU!!! LOL

trenér

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.