MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U12

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Program 24.4.-1.5.

každý den posilování a protahování

Pondělí 17:00-18:30 trénink v Podolí
Úterý 16:30-18:15 trénink v Mar.údolí
Středa volno
Čtvrtek 17:00-18:45 trénink v Podolí
Pátek 16:00- 17:45 trénink v Podolí
Sobota volno
Neděle 30.4. 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí.
sraz:9:00. v kabině
sebou kopačky, chrániče, triko nebo termo pod dres, mikinu, šustku, pití, ručník, mýdlo.
nominace: se může po pátečním trénink změnit
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka.

Neděle 30.4. 14:00 Líšeň B - Bosonohy v Mar.údolí.
sraz:13:15. v kabině
sebou kopačky, chrániče, triko nebo termo pod dres, mikinu, šustku, pití.
nominace: se může po pátečním tréninku změnit
Kolařík, Kubík, Novák, Tománek, Ulrich.

Pondělí 1.5. turnaj v Tuřanech.
nominace: všichni hráči, rozdělení na modrá a bílá bude v neděli v podvečer,
od každého hráče budeme vybírat 100,-Kč na startovné
.

rozpis:
..8:30 hřiště A Líšeň bílá - Tuřany
..9:15 hřiště A Líšeň modrá - Šoproň B
10:00 hřiště A Líšeň bílá - Petržalka Bratislava
10:45 hřiště B Líšeň modrá - Šoproň A
11:30 hřiště A Líšeň bílá - Šoproň A
12:15 hřiště B Líšeň modrá - Vyškov U11
13:00 hřiště B Líšeň modrá - Líšeň bílá
13:45 hřiště A Líšeň modrá - Tuřany
14:30 hřiště B Líšeň bílá - Vyškov U11
15:15 hřiště A Líšeň bílá - Šoproň B
15:15 hřiště B Líšeň modrá - Petržalka Bratislava

16:45 vyhlášení výsledků

Úterý 2.5. 17:00 Žebětín - LíšeňB.
sraz:16:30.
sebou kopačky, chrániče, triko nebo termo pod dres, mikunu, šustku, pití, ručník, mýdlo.
nominace.


Plán na další týdny

Úterý 2.5. 17:00 Žebětín - LíšeňU12B
Sobota 6.5. 13:30 Sparta - Líšeň
Neděle 7.5. 12:30 Medlánky - LíšeňU12B

Výsledkový servis

Jihlava - Líšeň 17:3
branky: Raus, Kvoch, Linger

Program 17.-23.4.

každý den posilování a protahování dle plánu

Pondělí volno
Úterý 16:30-18:00 trénink v Mariánském údolí,
bude chladno možná přeháňky , sebou termo, mikinu, šustku, čepici
Středa volno
Čtvrtek 17:00-18:45 trénink v Podolí
Pátek 16:00-17:45 trénink v Podolí
Sobota volno
Neděle 23.4. 10:00 Jihlava - Líšeň, hřiště Antonínův Důl.
sraz 7:40. u hřiště SK Líšeň, Kučerova 4, odjezd autobusu 7:45
sebou kopačky, chrániče, pití, svačinu, ovoce, triko pod dres, mikinu, šustku, ručník, mýdlo.
nominace:
Aniol, Baný, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka
.
Poznámka:
Utkání Lokomotiva B - Líšeň U12B v neděli 23.4. v 10:00 odehraje družstvo U11.


Plán na další týdny

Neděle 30.4. 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí
Neděle 30.4. 14:00 LíšeňU12B - Bosonohy v Mariánském údolí
Pondělí 1.5. turnaj v Tuřanech (máme přihlášeny 2 týmy, nominováni jsou všichni hráči).
Úterý 2.5. 17:00 Žebětín - LíšeňU12B
Sobota 6.5. 13:30 Sparta - Líšeň
Neděle 7.5. 12:30 Medlánky - LíšeňU12B

Výsledkový servis

Líšeň - Havlíčkův Brod 11:3
branky: Kvoch 5x, Raus 2x, Hříba, Hochman, Kamoj, Kubík.

Líšeň - Jundrov 9:1
branky: Kubík 3x, Kolařík, Novák, Vobr, Melousek, Bílý.

Program 10.-16.4.

Každý den posilování a protahování

Pondělí 17:00-18:30 trénink v Podolí
.
Úterý 16:30 přátelské utkání Líšeň - Zbrojovka v Mariánském údolí
sraz v šatně:16:00.
sebou věci jako na trénink, nominováni jsou všichni hráči.
.
Středa volno
Čtvrtek 15:30-17:00 trénink v Podolí
.
Pátek 14.4. .
10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
sraz:9:00. v kabině
sebou kopačky, chrániče, pití, triko pod dres, mikinu, šustku, ručník, mýdlo.
nominace:
Aniol, Duchoň. Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kolařík, Kosík,
Kryl,Kubík, Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Tománek, Ulrich
.

14:00 Líšeň U12B - Jundrov v Mariánském údolí
sraz:13:15. v kabině (areál bude otevřen , dopoledne hrají přípravky)
sebou kopačky, chrániče, pití, triko pod dres, mikinu, šustku.
nominace:
Kolařík, Kubík, Pechart,Tománek .

Výsledkový servis

Obřany - Líšeň U12 B 2:2
branky: Hochman Michal, Hetsko.

Vyškov - Líšeň 2:5
branky: Kvoch 2x, Sedlák, Hochman, Raus

Program 3.-9.4.

Každý den posilování a protahování
v den tréninku posilování před tréninkem a protahování po tréninku

Pondělí 17:00-18:30 trénink v Podolí
Úterý 16:30-18:15 trénink v Mariánském údolí
Středa volno
Čtvrtek trénink bude 17:00-18:30 v Podolí, na trénink triko pod dres, mikinu, šustku.
Pátek trénink zrušen.

Sobota 8.4. 9:00 Obřany - Líšeň U12B, hřiště v Obřanech ul.Zlatníky 1a.
sraz: 8:15.
nominace:
Baný, Kolařík, Kubík, Pechart, Tománek.
.

Neděle 9.4. 10:00 Vyškov - Lišeň, hřiště umělá tráva Vyškov-Dědice, Mlýnská 737/10.
sraz 8:25.u SK Líšeň, Kučerova 4, odjezd autobusu 8:30
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík,
Kvoch, Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka
.

Výsledkový servis

Líšeň - Třebíč 7:4
branky: Duchoň 2x, Raus 2x, Kamoj, Kvoch, Baný

Líšeň - Chrlice 9:3
branky: Vičar 3x, Špilka 3x, Linger 2x, Lavický

Program 27.3.-2.4.

Každý den posilování a protahování, zaznamenávání stravy

Pondělí 17:00-18:30 trénink v Podolí
Úterý 16:30-18:00 trénink na ZŠ Novolíšenská
Středa volno
Čtvrtek 17:00-18:40 trénink v Podolí
Pátek 16:00-17:40 trénink v Podolí
Sobota volno
Neděle 2.4. 10:00 Líšeň - Třebíč v Podolí..
straz : 9:00. v kabině
sebou kopačky, chrániče, pití, triko pod dres, mikinu, šustku, ručník, mýdlo.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík,
Kryl, Kvoch, Pechart, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

Neděle 2.4. 14:00 Líšeň B - Chrlice v Mariánském údolí ..
sraz: 13:15. v kabině
sebou kopačky, chrániče, pití, triko pod dres, mikinu, šustku.
nominace:
Kolařík, Kubík, Linger, Špilka, Tománek.

Výsledkový servis

Sigma Olomouc - SK Líšeň 5:3 (1:0,2:2,2:1)
branky:Pustina 2x, Raus

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.