MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Výsledky a program

ÚT 19.6. trénink v Podolí 17:00 - 18:00, pak závěrečná, schůzka s rodiči v 18:30
hráči sebou míč č.5 (kdo má), věci na trénink, ručník.

Program na další týdny:
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.
SO 11.8. v 11:45 Líšeň - Hodonín v Podolí

Turnaj v Břeclavi 15.-17.6.

MFK Rusovce 8:0 br.Kosík 2x, Sedlák 2x, Špilka, Hochman, Baný, Kvoch
TJ Nafta Gbely 0:0
Záhorská Bystrica 4:0 br.Kvoch 2x, vlastní, Linger
Český Brod 1:2 br.Hochman
Běchovičtí sršni 3:0 br.Sedlák, Kosík, Hříba
1.FC Slovácko 0:1
Svratka Brno 1:0 br.Špilka
Inter Bratislava 0:0

Rýmařov 2:0 br.Linger, Kvoch
Rača 3:0 br.Duchoň, Hochman, Kamoj
Břeclav 2:0 br.Hochman, Sedlák
Kohoutovice 0:0
Modra 5:0 br.Hochman 2x, Linger, Kamoj, vlastní

celkově 9. místo ( 18 účastníků)

Program 11.-19.6.

PO 11.6. brankářský trénink v Podolí 16:00-17:30
ÚT 12.6. trénink v Podolí 17:00-18:45
ČT 14.6. trénink v Podolí 17:00-18:45

PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav.
fotbalový areál MSK Břeclav „Slovan“, Tř. 1.máje (u LIDLu).
sraz v pátek v 15:40.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj,
Kosík, Kryl, Kvoch, Linger, Mitáček, Raus, Sedlák, Špilka
.

16:30 MFK Rusovce 8:0 br.Kosík 2x, Sedlák 2x, Špilka, Hochman, Baný, Kvoch
17:30 TJ Nafta Gbely 0:0
19:30 Záhorská Bystrica 4:0 br.Kvoch 2x, vlastní, Linger

sraz v sobotu v 8:40.

 9:30  Český Brod  1:2 br.Hochman

12:00 Běchovičtí sršni br.Sedlák, Kosík, Hříba
13:00 1.FC Slovácko 0:1
15:00 Svratka Brno 1:0 br.Špilka
17:00 Inter Bratislava 0:0

sraz v neděli v 8:20.

9:00 Rýmařov

10:30
13:30
15:00

– - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ÚT 19.6. trénink v Podolí 17:00 - 18:00, pak závěrečná, schůzka s rodiči v 18:30

Program na další týdny:
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Líšeň - Znojmo 7:1
branky: Hochman 3x, Raus 2x, Sedlák, Špilka.

Sparta B - Líšeň B 5:3
branky: Raus, Novák, Hříba.

Program 4.-10. června

Pondělí. brankářský trénink v Podolí 16:00 - 17:30,
ostatní hráči volno, individuální CORE a protahování

Úterý. trénink v Podolí 17:00 -18:45
vzít sebou vyplněný dotazník GDPR ( kdo ještě neodevzdal)

Středa . volno, individuální CORE a protahování

Čtvrtek . trénink v Podolí 17:00 -18:45

Pátek . volno, individuální CORE a protahování
Sobota . volno, individuální CORE a protahování

Neděle. 10:00 Líšeň - Znojmo v Podolí.
sraz: 9:00.
nominace:
Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Novák, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

Neděle. 14:00 Sparta C - Líšeň B , Hněvkovského.
sraz: 13:15.
nominace:
Baný, Hříba, Kameník, Kubík, Novák, Raus, Stara .

Program na další týdny:
ÚT 12.6. trénink v Podolí 17:00-18:45
ČT 14.6. trénink v Podolí 17:00-18:45
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
ÚT 19.6. trénink v Podolí 17:00 - 18:00, pak závěrečná
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

ČAFC B - Líšeň B 0:14
branky: Linger 3x, Sedlák 2x, Špička 2x, Kamoj 2x, Sýkora, Hochman, Stara, Zelinka, Vodička.

Sigma Olomouc - Líšeň 10:1
branka: Ulrich.

Program 28.5.-3.6.

Pondělí. brankářský trénink v Podolí 16:30 - 17:30,
ostatní hráči volno, individuální CORE a protahování

Úterý. trénink v Podolí 17:00 -18:45
vzít sebou vyplněný dotazník GDPR ( kdo ještě neodevzdal)

Středa . volno, individuální CORE a protahování

Čtvrtek . trénink v Podolí 17:00 -18:45

Pátek . 16:00 ČAFC - Líšeň B, Brno-Židenice, ul.Pastrnkova.
sraz: 15:15 na hřišti
nominace:
Baný, Kameník, Kamoj, Kubík, Linger, Mitáček, Stara, Sedlák.

Sobota . volno, individuální CORE a protahování

Neděle. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň, hř.Řepčín.
sraz : 12:40. u SK Líšeň, Kučerova 4
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Mitáček, Novák, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

Program na další týdny:
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Program 21.-27.5.

Pondělí trénink v Podolí sraz v 16:45, ukončení 18:45
vzít sebou vyplněný dotazník GDPR

Úterý volno

Středa 17:00 Líšeń - Třebíč. v Podolí. 4:3 branky Baný, Kamoj, Kryl, Špilka
vzít sebou vyplněný dotazník GDPR ( kdo ještě neodevzdal)
sraz 16:00.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj,
Kosík, Kryl, Kvoch, Linger, Mitáček, Novák, Raus, Stara, Špilka
.

Čtvrtek . minirepublika v Českých BudějovicíchTCM Složiště, V Hluboké cestě 2288
sraz tam v 11:30
( info ohledně dopravy mají rodiče v mailu)
12:30 Líšeň - Hodonín 1:4 branka Špilka
13:50 Líšeň - Táborsko 1:1 branka Baný
15:00 Líšeň - Admira Praha nehráno pro nepříznivé počasí
15:30 Líšeň - Půchov nehráno pro nepříznivé počasí

Pátek trénink v Podolí sraz v 16:45, ukončení 18:30
Sobota volno

Neděle 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí.
sraz : 9:00 . v šatně
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj,
Kosík, Kryl, Kubík, Kvoch, Novák, Stara, Sedlák, Raus, Ulrich
.

Neděle 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí.
sraz: 13:15. v šatně
nominace:
Aniol, Baný, Hochman, Kubík, Kvoch, Novák, Stara, Ulrich.

Program na další týdny:
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Jihlava - Líšeň 8:4
branky: Raus 2x, Linger, Kamoj.

Medlánky - Líšeň B 2:5
branky: Baný, Linger, Mitáček, Klimek, Zelinka.

Program 14.-20.5.

Pondělí klubové focení na hřišti SK Líšeň
sraz všech hráčů v 15:40. v kabině vedle správců.
po focení bude trénink v Líšni na umělce, ukončení v 17:15

Úterý trénink v Podolí sraz v 16:45, ukončení 18:45
Středa volno

Čtvrtek 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň, hřiště Antonínův Důl.
sraz 14:15. Kučerova 4
nominace:
Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Ulrich
.

Pátek trénink v Podolí sraz 16:45, ukončení 18:30
Sobota volno

Neděle 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B, hřiště ul.Hudcova.
sraz: 11:45.
nominace:
Baný, Hochman, Kameník, Kubík, Linger, Mitáček, Stara, Špilka.

Program na další týdny:
ST 23.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí.
ČT 24.5. minirepublika v Českých Budějovicích ´, TCM Složiště, V Hluboké cestě 2288
sraz tam v 11:30
12:30 Líšeň - Hodonín
13:50 Líšeň - Táborsko
15:00 Líšeň - Admira Praha
15:30 Líšeň - Půchov
( info máte v mailu).

NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Hodonín - Líšeň - 1:2
branky: Raus, Novák.

Líšeň - Vyškov 2:1
branky: Hochman, Pustina.

Líšeň B - Lokomotiva 3:1
branky: Duchoň 2x, Putna.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.