MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Program 23.-29.4.

Pondělí trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45
Úterý trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Středa individuální posilování a protahování

Čtvrtek trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45
Pátek individuální posilování a protahování

Sobota 10:00 Sparta - Líšeň
Neděle 14:00 Líšeň B - Svratka v Mar.údolí

Program na další týdny.
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 15:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
ST 23.5. minirepublika v Českých Budějovicích
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Líšeň - Kroměříž 2:1
branky: Raus 2x.

Bosonohy - Líšeň B 2:2
branky: Stara 2x.

Program 16.-22.4.

Pondělí trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Úterý trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Středa 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí 2:1, branky Raus 2x
sraz 16:00 v kabině.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík,
Kvoch, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

Čtvrtek individuální posilování a protahování

Pátek trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Sobota individuální posilování a protahování

Neděle 12:30 Bosonohy - Líšeň B. sraz 11:40 - ul. Hoštická Bosonohy
nominace:
Aniol, Baný, Kameník, Kubík, Mitáček, Novák, Stara, Špilka.

Program na další týdny.

SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
NE 29.4. 14:00 Líšeň B - Svratka v Mar.údolí
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 15:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
ST 23.5. minirepublika v Českých Budějovicích
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Líšeň - Zbrojovka 2:4
branky: Hříba, Raus.

Zlín - Líšeň 9:3
branky: Kamoj 2x, Raus.

Líšeň B - Start 0:4

Program 9.-15.4.

Pondělí individuální Corver, posilování CORE, protahování

Úterý venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Středa 17:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí 2:4, branky Hříba, Raus
sraz v kabině v 16:00.
nominace :
Aniol, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl, Kvoch,
Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara,Špilka, Ulrich
.

Čtvrtek individuální Corver, posilování CORE, protahování

Pátek venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Sobota . 15:00 Zlín - Líšeň hř.Zlín-Vršava , ul.Sokolská 4989.
sraz 12:25 u SK Líšeň. odjezd 12:30.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Ulrich
.
(nominace se může po pátečním tréninku změnit)

Neděle . 14:00 Líšeň B - Start v Mar.údolí.
sraz 13:10 v kabině.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Kameník, Kubík, Pechart, Stara, Špilka .

Program na další týdny.
ST 18.4. 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí
NE 22.4. 12:30 Bosonohy - Líšeň B
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
NE 29.4. 14:00 Líšeň B - Svratka v Mar.údolí
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 15:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
ST 23.5. minirepublika v Českých Budějovicích
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Líšeň - Prostějov 3:1
branky: Hochman, Linger, Kryl.

Program 2.- 8.4.

Pondělí volno Velikonoce

Úterý venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Středa individuální Corver, posilování CORE, protahování

Čtvrtek venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Pátek venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Sobota individuální Corver, posilování CORE, protahování

Neděle 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí
sraz v 9:00 v kabině.
sebou kopačky, chrániče, míč, pití, triko pod dres, mikinu, popř.šustku, ručník, mýdlo, ťapky
nominace :
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

Program na další týdny.

ST 11.4. 17:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí
SO 14.4. 15:30 Zlín - Líšeň hř.Vršava - umělá tráva
NE 15.4. 14:00 Líšeň B - Start v Mar.údolí
ST 18.4. 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí
NE 22.4. 12:30 Bosonohy - Líšeň B
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
NE 29.4. 14:00 Líšeň B - Svrtaka v Mar.údolí
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 16:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Slovácko - Líšeň 7:1 (4:1, 2:0, 1:0)
branka: Duchoň.

Program 26.3. - 1.4.

Pondělí venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, čepici, rukavice, konec v 18:45.

Úterý venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, čepici, rukavice, konec v 18:45.

Středa individuální Corver, posilování CORE, protahování

Čtvrtek dopoledne individuální Corver, posilování CORE, protahování
odpoledne trénnk v Líšni na UT, sraz v kabině v 15:30., ukončení v 17:15

Pátek mistrovské utkání 10:00 Slovácko - Líšeň.
adresa: Staré Město , Širůch, ul.Nad Hřištěm 1891, povrch: umělá tráva

sraz: 7:25. u vchodu SK Líšeň, Kučerova 4. odjezd autobusu 7:30
nominace :
Duchoň, Hochman, Kameník, Kamoj, Kosík, Kvoch,
Linger, Novák, Pustina, Sedlák, Stara, Špilka, Ulrich
.

Program na další týdny.

NE 8.4. 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí
NE 11.4. 17:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí
NE 15.4. 15:30 Zlín - Líšeň hř.Fryšták
ST 18.4. 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 16:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
ČT 24.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

modelové utkání:
Líšeň U13 - Líšeň U12 18:1
branky: Vala 4x, Kubík 3x, Duchoň 2x, Linger 2x, Hříba, Pustina, Kosík, Kvoch, Raus, Sedlák, vlastní.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.