MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Program 7.-13.5.

Pondělí volno
Úterý trénink v Podolí 17:15-18:45

Středa 9.5. 15:30 Hodonín - Líšeň. stadion U Červených domků, J.Suka 3584/41
sraz 13:10. u SK Líšeň , Kučerova 4.
nominace :
Aniol, Duchoň, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík, Kvoch, Kryl,
Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Špilka, Ulrich.
.

Čtvrtek volno
Pátek trénink v Podolí 16:45 - 18:45
po tréninku nominace na neděli.

Neděle 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí.
sraz 9:00.
nominace:
Aniol, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kvoch, Kryl,
Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Špilka, Ulrich.
.

Neděle 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí.
sraz 13:15.
nominace:
Baný, Duchoň, Hochman, Kameník, Kubík, Novák.

Pondělí 14.5. klubové focení na hřišti SK Líšeň
sraz všech hráčů v 15:40 v kabině vedle správců.

Program na další týdny:
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
sraz 14:15.
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ST 23.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí.
ČT 24.5. minirepublika v Českých Budějovicích.
( info máte v mailu).

NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Ondrášovka cup finálový turnaj 23.místo z 24 účastníků

sobota:
Líšeň - Sparta Praha 0:3
Líšeň - Sigma Olomouc 0:3
Líšeň - Náchod 1:2 Kryl
Líšeň - Příbram 0:1
Líšeň - Pardubice 1:5 Kosík

neděle:
Líšeň - Vítkovice 0:0
Líšeň - Sokolov 2:1 branky: Kvoch 2x
Líšeň - Karviná 1:1 branka Raus
Líšeň - Motorlet Praha 0:2
Líšeň - Bohemians Praha 0:0
Líšeň - Ústí nad Labem 1:4 branka Raus

Městská soutěž:
Kohoutovice B - Líšeň B 5:4
branky: Duchoň 2x, Stara, Vodička.

Program 30.4.-6.5.

Pondělí volno, individuální posilování CORE

Úterý trénink v Podolí 17:15-19:00

Středa volno, individuální posilování CORE

Čtvrtek trénink v Podolí 17:00-18:45

Pátek 4.5. odjezd na Ondrášovku, příjezd do Plzně 18:30-18:45.
adresa ubytování: Plzeň, ul.Částkova 817/58 (internát).
nominace:
Aniol, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kvoch, Kryl,
Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Ulrich
.

Sobota 5.5. 13:30 Kohoutovice - Líšeň B, ul.Voříškova.
sraz: 12:45.
nominace: Baný, Duchoň, Kameník,Stara, Špilka .

Program na další týden:
Pondělí 7.5. volno
Úterý 8.5. trénink v Podolí 17:15-18:45

Středa 9.5. 15:30 Hodonín - Líšeň
sraz 13:10 u SK Líšeň , Kučerova 4.
nominace:

Čtvrtek 10.5. volno

Pátek 11.5. trénink v Podolí 16:45 - 18:45

NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí

Program na další týdny:
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
ST 23.5. minirepublika v Českých Budějovicích
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Sparta Brno - Líšeň 2:4
branky: Kamoj, Raus, Kvoch, Duchoň.

Líšeň B - Svratka Brno C 4:0
branky. Duchoň 2x, Baný, Špilka.

Program 23.-29.4.

Pondělí trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45
Úterý trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Středa individuální posilování a protahování

Čtvrtek trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45
Pátek individuální posilování a protahování

Sobota 10:00 Sparta - Líšeň, ul.Hněvkovského 192/26.
sraz: 9:00.
sebou kopačky, míč, chrániče, pití, klubové oblečení, ručník.
nominace: Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Mitáček, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Špilka, Ulrich
.

Neděle 14:00 Líšeň B - Svratka v Mar.údolí.
sraz: 13:15 v kabině
sebou kopačky, míč, chrániče, pití, klubové oblečení, .
nominace: Baný, Duchoň, Hochman, Kameník, Kubík, Linger, Stara, Špilka.

Program na další týdny:
Pondělí 30.4. volno
Úterý 1.5. trénink v Podolí 17:15 - 19:00
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 15:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
ST 23.5. minirepublika v Českých Budějovicích
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Líšeň - Kroměříž 2:1
branky: Raus 2x.

Bosonohy - Líšeň B 2:2
branky: Stara 2x.

Program 16.-22.4.

Pondělí trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Úterý trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Středa 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí 2:1, branky Raus 2x
sraz 16:00 v kabině.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík,
Kvoch, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

Čtvrtek individuální posilování a protahování

Pátek trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Sobota individuální posilování a protahování

Neděle 12:30 Bosonohy - Líšeň B. sraz 11:40 - ul. Hoštická Bosonohy
nominace:
Aniol, Baný, Kameník, Kubík, Mitáček, Novák, Stara, Špilka.

Program na další týdny.

SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
NE 29.4. 14:00 Líšeň B - Svratka v Mar.údolí
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 15:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
ST 23.5. minirepublika v Českých Budějovicích
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Líšeň - Zbrojovka 2:4
branky: Hříba, Raus.

Zlín - Líšeň 9:3
branky: Kamoj 2x, Raus.

Líšeň B - Start 0:4

Program 9.-15.4.

Pondělí individuální Corver, posilování CORE, protahování

Úterý venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Středa 17:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí 2:4, branky Hříba, Raus
sraz v kabině v 16:00.
nominace :
Aniol, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl, Kvoch,
Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara,Špilka, Ulrich
.

Čtvrtek individuální Corver, posilování CORE, protahování

Pátek venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Sobota . 15:00 Zlín - Líšeň hř.Zlín-Vršava , ul.Sokolská 4989.
sraz 12:25 u SK Líšeň. odjezd 12:30.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Ulrich
.
(nominace se může po pátečním tréninku změnit)

Neděle . 14:00 Líšeň B - Start v Mar.údolí.
sraz 13:10 v kabině.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Kameník, Kubík, Pechart, Stara, Špilka .

Program na další týdny.
ST 18.4. 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí
NE 22.4. 12:30 Bosonohy - Líšeň B
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
NE 29.4. 14:00 Líšeň B - Svratka v Mar.údolí
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 15:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
ST 23.5. minirepublika v Českých Budějovicích
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Líšeň - Prostějov 3:1
branky: Hochman, Linger, Kryl.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.