MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Program 19.-25.3.

Pondělí. posilování CORE, individuální činnost s míčem, protahování

Úterý. sraz 15:50 u kabin SK Líšeň, 16:00-16:50 trénink venku na UT,
sebou kopačky, míč, teplé oblečení, čepici, rukavice, šustku, pití
potom 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova sebou plavky, koupací čepici, ručník, pití

Středa. sraz 17:50 v šatně ZŠ Novolíšeňská
18:00 - 18:30 běhání okolo nafukovačky - sebou tenisky a oblečení na ven včetně čepice a šustky
18:30 - 20:00 trénink v nafukovačce - sebou kopačky, míč, pití

Čtvrtek. 15:45-17:00 na UT v Líšni,
sraz : 15:40. v kabině SK Líšeň, kdo nestihne přijde později na umělku
sebou teplé oblečení, termo, mikina a hlavně šustka, čepice a rukavice.
!!! před tréninkem se nasvačit !!!
( rohlík/chléb s šunka/sýr nebo s marmeládou/medem,

Pátek. 16:00 - 17:30 na ZŠ Novolíšeňská
sraz: 15:50 v šatně
16:00 - 16:25 běhání okolo nafukovačky - sebou tenisky a oblečení na ven včetně čepice a šustky
16:30 - 17:30 trénink v nafukovačce - sebou kopačky, míč, pití
!!! před tréninkem se nasvačit !!!

Sobota . volno, posilování CORE, protahování

Neděle 9:45 Líšeň U13 - Líšeň U12 přátelské utkání na UT v Líšni
sraz v šatně v orlovně v 9:00, sebou míč, teplé oblečení, včetně šustky, čepice a rukavice
nominováni jsou všichni zdraví hráči

náhradní termín utkání Líšeň - Kroměříž zřejmě ve středu 18.4. v 17:00 v Podolí

Program na další týdny.

PÁ 30.3. 10:00 Slovácko - Líšeň
NE 8.4. 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí
NE 15.4. 15:30 Zlín - Líšeň hř.Fryšták
ST 18.4. 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí
NE 22.4. 10:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 16:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
ČT 24.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Břeclav - Líšeň 0:5
branky: Duchoň 2x, Hříba, Linger, Raus.

Program 12.-18.3.

Pondělí posilování CORE, individuální činnost s míčem, protahování

Úterý sraz 15:50 u kabin SK Líšeň, 16:00-16:50 trénink venku na UT, sebou kopačky, míč, pití
potom 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova sebou plavky, koupací čepici, ručník, pití

Středa sraz 17:50 v šatně ZŠ Novolíšeňská
18:00 - 18:30 běhání po oválu okolo nafukovačky - sebou tenisky a oblečení na ven
18:30 - 20:00 trénink v nafukovačce - sebou kopačky, míč, pití

Čtvrtek 15:45-17:00 na UT v Líšni,
sraz : 15:40. v kabině, kdo nestihne přijde později na umělku

Pátek sraz 15:15 v šatně ZŠ Novolíšeňská
15:30 - 16:00 tělocvična - sálovky, 16:00 - 17:00 nafukovačka

Sobota přátelské utkání Břeclav - Líšeň , hřiště Břeclav ul.Lesní, doprava individuální
sraz: na místě 11:15.
nominace: Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kryl, Kubík, Linger, Novák, Raus, Špilka.

Neděle turnaj v Otrokovicích, Sportovní areál Baťov, ul.Erbenova 1891, doprava individuální
turnaj je pro nepříznivé počasí zrušen.

Výsledkový servis

Líšeň - Hodonín 4:6
branky: Duchoň 2x, Ulrich, Hochman.

Program 5.-11.3.

Pondělí individuální Coerver, CORE, protahování dle rozpisu

Úterý 17:00-18:00 bazén na ZŠ Holzova, večer protažení

Středa odpoledne individuálně Coerver, CORE dle rozpisu
sraz 18:00 v šatně, sebou teplé oblečení, termo, teplou mikinu,
trénink 18:30-20:00 v nafukovačce, večer protažení

Čtvrtek individuální Coerver, CORE, protahování dle rozpisu

Pátek 15:30- 16:00 tělocvična ZŠ Novolíšeňská, 16:00-17:00 nafukovačka
sebou teplé oblečení, termo, teplou mikinu

Sobota individuální Coerver, CORE, protahování dle rozpisu

Neděle 10:00 Líšeň - Hodonín v Líšni na UT
sraz 9:15 v kabině, všichni zdraví hráči.
sebou kopačky, chrániče, pití, oblečení dle počasí, triko pod dres, mikinu, šustku, ručník.

Výsledkový servis

Sobota 3.3. halový turnaj v Pohořelicích.

Líšeň - Vojkovice 6:0
branky: Raus 3x, Hochman 2x, Kryl.

Líšeň - Novosedly 2:1
branky: Stara, Raus.

Líšeň - Pohořelice 2:1
branky:Kryl, Raus .

Líšeň - Pohořelice U12 5:0
branky: Hříba 3x, Hochman, Raus.

Líšeň - Modřice 8:0
branky: Hochman 4x, Raus, Kryl, Hříba, Stara.

Celkově 1.místo
Nejlepší hráčem turnaje byl vyhlášen Honza Raus

Program 26.2.-4.3.

Pondělí individuální Coerver, CORE, protahování dle rozpisu

Úterý 17:00-18:00 bazén na ZŠ Holzova, večer protažení

Středa. odpoledne individuálně Coerver, CORE dle rozpisu
sraz 18:00 v šatně, sebou teplé oblečení, termo, teplou mikinu, popřípadě čepici a rukavice
trénink 18:30-20:00 v nafukovačce, večer protažení

Čtvrtek utkání se Svratkou zrušeno, individuální Coerver, CORE, protahování dle rozpisu

Pátek 15:30-17:00 trénink v nafukovačce ZŠ Novolíšeňská
sebou teplé oblečení, termo, teplou mikinu, popřípadě čepici a rukavice, večer protažení

Sobota halový turnaj Pohořelice. sportovní hala ul.Dlouhá.
sebou sálovky, chrániče, míč, pití, svačinu, ručník,
sraz: 12:10 ukončení 17:00
nominace:
Hochman, Hříba, Kubík, Kryl, Mitáček, Novák, Raus, Stara.

Neděle individuální Coerver, CORE, protahování dle rozpisu

Program na další týdny.
SO 3.3. turnaj Pohořelice - hala
NE 11. 3. 10:00 Líšeň - Hodonín venku na UT v Líšni
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání venku
NE 18.3. turnaj Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
PÁ 30.3. 10:00 Slovácko - Líšeň
NE 8.4. 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí
NE 15.4. 15:30 Zlín - Líšeň hř.Fryšták
NE 22.4. 10:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 16:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
ČT 24.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Program 19.-25.2.

Pondělí individuální Coerver, CORE, protahování dle rozpisu

Úterý 16:00-16:50 trénink v orlovně, 17:00-18:00 bazén na ZŠ Holzova, večer protažení

Středa odpoledne individuálně Coerver, CORE dle rozpisu
sraz 18:00 v kabině, sebou přinést vyplněné listy za 3.-6.týden, trénink 18:30-20:00, večer protažení

Čtvrtek individuální Coerver, CORE, protahování dle rozpisu

Pátek 15:30-17:00 trénink v nafukovačce ZŠ Novolíšeňská, večer protažení
trénink v tělocvičně nebude, kdo nestíhá na 15:30 zařadí se průběžně.

Sobota individuálně lyžování, bruslení, plavání, Coerver, CORE, protahování
Neděle individuálně lyžování, bruslení, plavání, Coerver, CORE, protahování

Program na další týdny.

ČT 1.3. 17:30-19:00 Svratka - Líšeň na VUT Pod Palackého vrchem
SO 3.3. turnaj Pohořelice - hala
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání venku
NE 18.3. turnaj Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO 31.3. 10:00 Slovácko - Líšeň
NE 8.4. 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí
NE 15.4. 15:30 Zlín - Líšeň hř.Fryšták
NE 22.4. 10:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 16:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
ČT 24.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Sobota 17.2. halový turnaj v Pohořelicích.

Líšeň - Újezd u Brna 7:0
branky: Duchoň 3x, Ulrich, Linger, Hříba, Kameník.

Líšeň - Pohořelice 7:0
branky: Hříba 4x, Linger, Ulrich, Duchoň.

Líšeň - Šlapanice 7:0
branky: Duchoň 2x, Linger 2x, Stara, Kubík, Kameník.

Líšeň - Moravský Krumlov 4:0
branky: Duchoň 2x, Hříba, Ulrich.

Líšeň - Pohořelice U12 11:0
branky: Hříba 4x, Linger 2x, Kameník 2x, Duchoň , Ulrich, Kubík.

Celkově 1.místo,
nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Adam Hříba - gratulujeme

Neděle 18.2. halová liga v Ivančicích.
hráno místo r.2006.

Líšeň - ČAFC 12:0
branky:Sedlák 3x, Pustina 2x, Kamoj 2x, Špilka, Kvoch, Kryl, Pechart.

Líšeň - St.Lískovec 8:1
branky: Pustina 3x, Kvoch 2x, Sedlák, Špilka, Aniol.

Líšeň - Medlánky 6:1
branky:Pustina 2x, Kvoch, Kamoj, Sedlák, Kryl.

Program 12.-18.2.

Prosím Vás jednoho rodiče od každého hráče, aby se dostavil tento týden některý den na konci tréninku - potřebujeme vyzkoušet nové soupravy (někteří již mají odzkoušeno)
.

Každý den CORE, protahování , COERVER dle rozpisu

Úterý. 16:00-16:50 trénink v orlovně, 17:00-18:30 bazén ZŠ Holzova, koupací čepici, pití !!!

Středa. 18:30-20:00 trénink nafukovačka ZŠ Novolíšeňská
sraz v 18:00 v šatně, sebou vyplněné CORE + protahování 1.-3.týden (ten kdo ještě nepřinesl).

Čtvrtek.17:30-19:00 přátelské utkání se Svratkou Brno na VUT - umělka
sraz v 17:15 ul.Technická 3013, Pod Palackého vrchem.
(GPS souřadnice - 49°13’36.0″N 16°34’23.4″E), nominace - všichni zdraví hráči
sebou věci jako na venkovní trénink, kopačky, chrániče, vlastní štulpny, termo, mikinu, šustku, čepici, rukavice, pití, budeme hrát v rozlišovácích

Pátek.15:30-16:00 tělocvična ZŠ Novolíšeňská, 16:00-17:00 nafukovačka

Sobota 17.2.. turnaj v Pohořelicích, sportovní hala ul.Dlouhá.
sraz v hale v 7:40 ukončení cca 12:30
sebou : sálovky, pití, svačinu, ručník, sprcháč.
nominace: Duchoň, Hříba, Kameník, Kubík, Linger, Mitáček, Stara, Ulrich .
.
Neděle 18.2.. halová liga v Ivančicích, sportovní hala ul.Rybářská 33.
sraz v hale v 12:50, ukončení cca 16:50
sebou : sálovky, pití, svačinu, ručník, sprcháč.
nominace: Kamoj, Kryl, Kvoch, Novák, Pechart, Pustina, Sedlák, Špilka.
.
Program na další týdny.

SO 3.3. turnaj Pohořelice - hala
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání venku
NE 18.3. turnaj Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.