MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Výsledkový servis

Sobota 9.10. přátelské utkání na UT v Líšni.
Líšeň - Břeclav 8:1.
branky: Linger 2x, Raus 2x, Kryl, Kamoj, Kameník, Stara.

.
.

Neděle 10.10. halový turnaj v nafukovačce na ZŠ Novolíšeňská.
Líšeň - Bílá - Líšeň Modrá 2:2.
branky Bílá: Raus, Hochman - branky Modrá: Linger, Špilka.

Líšeň Bílá - ČAFC 8:0.
branky: Stara 2x, Hříba 2x, Kosík 2x, Hochman, Kamoj.

Líšeň Modrá - Líšeň U12 7:4.
branky: Kameník 3x, Kryl 2x, Linger, Kvoch.

Líšeň Bílá - Líšeň U12 7:2.
branky: Raus 3x, Kosík 2x, Stara, Hochman, .

Líšeň Modrá - Sparta Brno 3:2.
branky: Pustina 2x, Linger.

Líšeň Bílá - Boskovice 5:4.
branky: Raus 3x, Stara, Hříba.

Líšeň Modrá - ČAFC 6:2.
branky: Pustina 4x, Špilka 2x.

Líšeň Bílá - Sparta Brno 2:1.
branky: Stara, Kamoj.

Líšeň Modrá - Boskovice 9:2.
branky: Pustina 4x, Kvoch 3x, Kryl, Linger.

Program 4.-10.12.

Pondělí volno individuální posilování CORE + protahování
.
Úterý 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova v Líšni
sebou koupací čepici, plavky, pití. !!! , ručník.
.
Středa 18:30-20:00 trénink na ZŠ Novolíšeňská, nafukovačka s umělou trávou
sraz v šatně v 18:10,
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Čtvrtek volno individuální posilování CORE + protahování
.
Pátek 15:30-16:00 trénink v tělocvičně ZŠ Novolíšeňská
sebou sálovky nebo tenisky, švihadlo, trenky, tričko pití.
šatna stejná jako ve středu - naproti nafukovačky
trénink pokračuje 16:00-17:00 v nafukovačce na umělé trávě
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Sobota 9.10. ve 12:00 Líšeň - Břeclav. na UT v Líšni venkovní přátelské utkání
sraz 11:30
nominace: všichni hráči
sebou kopačky, chrániče, termo, mikinu, šustku, čepici, rukavice, pití, ručník
.
Neděle 10.12. turnaj v nafukovačce ZŠ Novolíšeňská.
sraz 8:00. ukončení ve 14:00.
nominace: všichni hráči
sebou kopačky, chrániče, triko pod dres, mikinu, pití, svačinu, ručník.

Turnaje v Zimním období:.

SO 16.12. TCM Brno, Br.Ivanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 17.12. Lipník nad Bečvou hala
SO 6. 1. TCM Brno, Br.Ivanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 7. 1. TCM Brno, Br.Ivanovice, umělka, (nafukovačka)
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání
NE 18.3. Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech

Výsledkový servis

Neděle 3.12. turnaj v TCM pořádaný Fotbalovou Akademií.

Líšeň - Nový Lískovec 14:0
branky: Raus 4x, Hochman 3x, Linger 2x, Kamoj 2x, Kvoch 2x, Kosík.

Líšeň - Zbrojovka U12 3:0
branky: Kvoch, Kamoj, Raus.

Líšeň - Boskovice 7:1
branky: Raus 2x, Linger 2x, Hochman 2x, Kvoch.

Líšeň - Třebíč 5:2
branky: Linger 2x, Raus, Hochman, Ulrich.

Líšeň - OFS Břeclav 7:1
branky: Linger 2x, Kvoch 2x, Hochman 2x, Raus.

Program 27.11. - 3.12.

Pondělí volno individuální posilování CORE + protahování
.
Úterý 16:00-16:45 venkovní trénink na UT hřiště SK Líšeň, kabina ve staré budově vedle správců
sebou kopačky, míč, pití,oblečení dle počasí, termo. mikinu. šustku, čepici, rukavice.
Úterý 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova v Líšni
sebou koupací čepici, plavky, pití !!! , ručník.
.
Středa 18:30-20:00 trénink na ZŠ Novolíšeňská, nafukovačka s umělou trávou
sraz v šatně v 18:10,
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Čtvrtek volno individuální posilování CORE + protahování
.
Pátek 15:30-16:00 trénink v tělocvičně ZŠ Novolíšeňská
sebou sálovky nebo tenisky, švihadlo, trenky, tričko pití.
šatna stejná jako ve středu - naproti nafukovačky
trénink pokračuje 16:00-17:00 v nafukovačce na umělé trávě
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Neděle 3.12. turnaj v TCM Brněnské Ivanovice, ul.Sladovnická.
sraz: 7:20, ukončení 12:00
sebou kopačky, chrániče, míč, triko pod dres, mikinu, pití, svačinu, ručník, sprcháč
nominace:
Hochman, Kamoj, Kosík, Kvoch, Linger, Mitáček, Pustina, Raus, Ulrich.


Turnaje v Zimním období:.
SO 9.12. 12:00 Líšeň - Břeclav v Líšni venku na UT přátelské utkání 7+1
NE 10.12. turnaj v nafukovačce na ZŠ Novolíšeňská - pořádáme, 2 týmy
SO 16.12. TCM Brno, Br.Ivanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 17.12. Lipník nad Bečvou hala
SO 6. 1. TCM Brno, Br.Ivanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 7. 1. TCM Brno, Br.Ivanovice, umělka, (nafukovačka)
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání
NE 18.3. Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech

Výsledkový servis

Sobota 25.11. turnaj v TCM.

Líšeň - Kuřim 3:1
branky: Kvoch, Kubík, Aniol.

Líšeň - Novosedly 5:1
branky: Kryl 2x, Kvoch 2x, Kameník.

Líšeň - Líšeň U12 2:3
branky: Špilka, Sedlák.

Líšeň - Třebíč 3:2
branky: Linger, Sedlák, Kryl.

Líšeň - Břeclav 8:2
branky: Kryl 3x, Kvoch, Špilka, Aniol, Kubík, Sedlák.

Program 20.-26.11.

Pondělí volno individuální posilování CORE + protahování
.
Úterý 16:00-16:45 venkovní trénink na UT hřiště SK Líšeň, kabina ve staré budově vedle správců
sebou kopačky, míč, pití,oblečení dle počasí, termo. mikinu. šustku, čepici, rukavice.
Úterý 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova v Líšni
sebou koupací čepici, plavky, pití, ručník.
.
Středa 18:30-20:00 trénink na ZŠ Novolíšeňská, nafukovačka s umělou trávou
sraz v šatně v 18:20,
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Čtvrtek volno individuální posilování CORE + protahování
.
Pátek 15:30-16:00 trénink v tělocvičně ZŠ Novolíšeňská
sebou sálovky nebo tenisky, švihadlo, trenky, tričko pití.
šatna stejná jako ve středu - naproti nafukovačky
trénink pokračuje 16:00-17:00 v nafukovačce na umělé trávě
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Sobota 25.11. turnaj v TCM Brněnské Ivanovice, ul.Sladovnická
.
sraz v šatně:12:15. ukončení cca 16:45
sebou kopačky, chrániče, míč, termo triko, mikinu, pití, ručník, sprcháč
nominace:
Aniol, Hříba, Kameník, Kubík, Kryl, Linger, Novák, Sedlák, Špilka.

Výsledkový servis

Pátek 17.11. turnaj v TCM Br. Ivanovice.

Líšeň - Zbrojovka 3:2
branky: Kvoch, Pustina, Kryl.
.
Líšeň - Boskovice 3:5
branky: Kryl, Ulrich, Kvoch.
.
Líšeň - Svratka 3:2
branky: Kvoch 2x, Kamoj.
.
Líšeň - Hodonín 6:3
branky: Ulrich 2x, Raus 2x, Kamoj, Novák.

Pořadí:
1. Líšeň 9b LOL.
2. Svratka 7b
3. Zbrojovka 6b
4. Hodonín 4b
5. Boskovice 3b

Sobota 17.11. turnaj Heřmanův Městec.

Líšeň - Chrudim 0:1
Líšeň - Svratka 0:4
Líšeň - Česká Bělá 9:1
branky: Duchoň 3x, Hříba 2x, Aniol, Kubík, Špilka, Sedlák.
.
Líšeň - Jaroměř 4:0
branky: Kubík, Sedlák, Špilka, Duchoň.
.
Líšeň - ČAFC 5:2
branky: Špilka 2x, Kubík, Hříba, Stara.

umístění: 5. místo, 10 účastníků

Program 13.-19.11.

Pondělí volno individuální posilování CORE + protahování
.
Úterý 16:00-16:45 venkovní trénink na UT hřiště SK Líšeň, kabina ve staré budově vedle správců
sebou koapčky, oblečení dle počasí, termo. mikinu. šustku, čepici, rukavice.
Úterý 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova v Líšni, sebou koupací čepici, plavky, ručník.
.
Středa 18:30-20:00 trénink na ZŠ Novolíšeňská, nafukovačka s umělkou
sraz v šatně v 18:10, sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.

Čtvrtek volno individuální posilování CORE + protahování
.
Pátek 17.11. turnaj v TCM Br.Ivanovice.Sladovnická 273/16
sraz tam v 11:15. (ukončení cca 16:20)
sebou kopačky., chrániče, míč, triko pod dres (termo), mikinu, svačinu, ručník, sprcháč.
nominace:
Kamoj, Kosík, Kryl, Kvoch, Novák, Pechart, Pustina, Raus, Ulrich .

Sobota18.11. halový turnaj Heřmanův Městec., Sportovní hala ul.Jiráskova 916
sraz tam v 8:50. (ukončení 16:00)
sebou sálovky., chrániče, míč, svačinu, ručník, sprcháč .
nominace:
Aniol, Duchoň, Hříba, Kameník, Kubík, Mitáček, Novák, Sedlák, Stara, Špilka.

Výsledkový servis

Minirepublika v Karviné.
Líšeň - Zbrojovka 2:2
branky: Pustina, Kamoj.
Líšeň - Karviná 0:3
Líšeň - Vítkovice 0:3
Líšeň - Hodonín 2:0
branky: Vičar, Aniol.

Kvalifikační turnaj Halové ligy FAČR v Třebíči.
Líšeň - Zbrojovka 1:2
branka:Hochman.
Líšeň - Třebíč 5:2
branky:Hochman 2x, Kvoch, Pustina, Linger.
Líšeň - Znojmo 4:1
branky: Kvoch,Linger, Pustina, KamojLíšeň - Hodonín 9:1
Raus 2x. Kvoch 2x, Pustina 2x, Linger, Sedlák, Kamoj.
Líšeň - Kroměříž 3:1
branky: Kvoch, Sedlák, Pustina.
Pořadí:
1. Zbrojovka 15b
2. Líšeň 12b
3.Hodonín 6b
4.Třebíč 6b
5.Kroměříž 3b
6. Znojmo 3b

Do republikového finále postupuje pouze vítěz

Program 6.-12.11.

Pondělí volno, posilování CORE, protahování

Úterý 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova v Líšni, vchod z ul.Kučerova,
sraz 16:50 před bazénem.
sebou plavky, velký ručník, sprcháč, ťapky, pití, .
.
Středa 8.11. minirepublika v Karviné, adresa Sportovní 898/4.
bude se hrát na UT i na trávě hřiště jsou vzdálena od sebe 200m
sraz tam.10:45.
sebou kopačky, chrániče, míč, termo, mikinu, šustku, čepici, rukavice, pití, svačinu.
oběd je zajištěn.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hříba, Hochman, Kameník, Kamoj,
Linger, Mitáček, Pustina, Stara, Špilka, Ulrich
.
z U12 Čábelka, Hochman, Luka, Vičar.
utkání:
Líšeň - Zbrojovka 2:2 branky: Pustina, Kamoj
Líšeň - Karviná 0:3
Líšeň - Vítkovice 0:3
Líšeň - Hodonín 2:0 branky: Vičar, Aniol
.
Čtvrtek volno, posilování CORE, protahování
.
Pátek 15:30-17:00 trénink v tělocvičně ZŠ Novolíšeňská
vstup zadní části školy , od umělé trávy .
sebou sálovou obuv, míč, pití.
.
Sobota 11.11. halový turnaj v Třebíči.
sportovní hala vedle fotbalového stadionu Třebíč
příjezd z ulice Míčova, ( u benziny SVA ul.Velkomeziříčská je kruháč, za kruháčem hned doprava).
sraz tam: 8:30.
sebou sálovky, chrániče, míč, pití, svačinu, ručník.
nominace:
Hochman, Kamoj, Kosík, Kvoch, Linger, Novák, Pechart, Pustina, Raus, Sedlák, Ulrich.
ukončení cca 15:30.


Turnaje v Zimním období:.
PÁ 17.11. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
SO 18.11. Heřmanův Měštec hala
SO 25.11. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 3.12. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
SO 16.12. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 17.12. Lipník nad Bečvou hala
SO 6. 1. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 7. 1. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 18.3. Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.