MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Program 6.-12.11.

Pondělí volno, posilování CORE, protahování

Úterý 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova v Líšni, vchod z ul.Kučerova,
sraz 16:50 před bazénem.
sebou plavky, velký ručník, sprcháč, ťapky, pití, .
.
Středa 8.11. minirepublika v Karviné, adresa Sportovní 898/4.
bude se hrát na UT i na trávě hřiště jsou vzdálena od sebe 200m
sraz tam.10:45.
sebou kopačky, chrániče, míč, termo, mikinu, šustku, čepici, rukavice, pití, svačinu.
oběd je zajištěn.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hříba, Hochman, Kameník, Kamoj,
Linger, Mitáček, Pustina, Stara, Špilka, Ulrich
.
z U12 Čábelka, Hochman, Luka, Vičar.
utkání:
Líšeň - Zbrojovka 2:2 branky: Pustina, Kamoj
Líšeň - Karviná 0:3
Líšeň - Vítkovice 0:3
Líšeň - Hodonín 2:0 branky: Vičar, Aniol
.
Čtvrtek volno, posilování CORE, protahování
.
Pátek 15:30-17:00 trénink v tělocvičně ZŠ Novolíšeňská
vstup zadní části školy , od umělé trávy .
sebou sálovou obuv, míč, pití.
.
Sobota 11.11. halový turnaj v Třebíči.
sportovní hala vedle fotbalového stadionu Třebíč
příjezd z ulice Míčova, ( u benziny SVA ul.Velkomeziříčská je kruháč, za kruháčem hned doprava).
sraz tam: 8:30.
sebou sálovky, chrániče, míč, pití, svačinu, ručník.
nominace:
Hochman, Kamoj, Kosík, Kvoch, Linger, Novák, Pechart, Pustina, Raus, Sedlák, Ulrich.
ukončení cca 15:30.


Turnaje v Zimním období:.
PÁ 17.11. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
SO 18.11. Heřmanův Měštec hala
SO 25.11. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 3.12. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
SO 16.12. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 17.12. Lipník nad Bečvou hala
SO 6. 1. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 7. 1. TCM Brno, Br.Inanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 18.3. Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech

Výsledkový servis

Líšeň - Sigma Olomouc 2:5
branky: Raus, Ulrich.

Znojmo - Líšeň 3:2
branky: Kvoch, Raus.

Program 30.10.- 5.11.

Pondělí 15:45-17:00 trénink na UT SK Líšeň , Kučerova 4 (kabina vedle správců)

Úterý 16:00 Líšeň - Sigma Olomouc. na UT SK Líšeň, Kučerova 4
sraz 15:00 v kabině (upřesním v pondělí)
sebou kopačky, chrániče, míč, pití, oblečení dle počasí, termo, mikinu, šustku, ručník.
nominace:
Aniol, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl, Kvoch, Linger,
Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Ulrich
.
.
Středa volno
Čtvrtek 15:45-17:00 trénink v Podolí
Pátek volno
.
Sobota 4.11. 10:00 Znojmo - Líšeň. nám.Kpt.Otm.Chlupa (příjezd ul.Lužická)
sraz.7:30 u hřiště SK Líšeň, Kučerova 4
sebou do autobusu pití, drobnou svačinu, banán, musli tyčinku.
sebou kopačky, chrániče, pití, termo, mikinu , šustku, oblečení dle počasí, ručník.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl, Kvoch,
Linger, Novák, Pechart, Pustina, Raus, Sedlák, Ulrich .


Turnaje v Zimním období:
ST 8.11. minirepublika v Karviné, venkovní turnaj 10+1
SO 11.11. Třebíč hala
PÁ 17.11. TCM Brno, umělka, nafukovačka
SO 18.11. Heřmanův Měštec hala
NE 17.12. Lipník nad Bečvou hala
NE 18.3. Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech

Výsledkový servis

Ondrášovka cup kvalifikační turnaj 3.místo. , 8 účastníků
Líšeň - Vyškov 2:1
branky: Raus 2x.

Líšeń - Zlín 1:2
branka Raus.

Líšeň - St.Město 1:0
branka Kvoch.

Líšeň - Kroměříž 1:0
branka Raus.

Líšeň - Slovácko 0:0

Líšeň - Vítkovice 0:1

Líšeň - Baník Ostrava Dívky U15 24:0
branky: …………..

Líšeň - Sigma Olomouc.
utkání je přeloženo na úterý 31.10. v 16:00 na UT v Líšni, Kučerova 4.

Program 22.-29.10.

Výsledkový servis:

Havlíčkův Brod - Líšeň 3:7
branky: Raus 2x, Hochman, Špilka, Kryl, Linger, vlastní.

Líšeň B - Sparta C 3:1
branky: Kvoch 3x


Každý den odpoledne po škole 10 minut posilování CORE :
PRKNO přímé na předloktí 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Pravé ruce 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Levé ruce 3x výdrž 20 sekund
MOST 3x výdrž 20 sekund
ZÁDA posilování (leh na břiše, zvednutá brada) 3x 20 kmitů
.
Před tréninkem 1-1,5hod svačina - pečivo, šunka, sýr, ovoce, nebo jogur, BeBe, musli tyčinka
Na trénink sebou termo, mikinu, šustku, suché věci na převlečení po tréninku,
ručník, je možnost se osprchovat


Program:
Neděle odpoledne posilování CORE 10 min + protažení 7 cviků (12 minut)
Pondělí 16:00-17:00 brankářský trénink v Podolí
Pondělí 16:30-18:15 trénink v Podolí
Úterý volno , odpoledne individuální CORE + protažení 7 cviků
.
Středa Ondrášovka Cup. v Ostrava-Vítkovice (ul.Závodní) nebo Ostrava-Hrabůvka (ul.Provaznická), 1. zápas v 9:00 nebo 9:25, upřesnění místa ( podle počasí umělá tráva nebo přírodní tráva) a časový rozpis pošle pořadatel až v pondělí odpoledne.
sraz v kabině 1 hodinu před 1.zápasem.
sebou kopačky, chrániče, míč, dostatek pití, termo, mikinu, šustku, svačinu na na celý den, ručník.nominace:
Hochman, Kamoj, Kosík, Kryl, Kvoch, Linger, Mitáček,
Novák, Pechart, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.
.
Čtvrtek volno , dopoledne CORE 10 min, odpoledne CORE10 min. + protažení 7 cviků
Pátek dopoledne CORE 10min.
Pátek odpoledne 16:00-17:30 trénink v Podolí, sraz 15:45 v šatně
Sobota volno
.
Neděle 29.10. 10:00 Líšeň - Sigma Olomouc . v Podolí
sraz : 9:00 v kabině
sebou kopačky, chrániče, míč, pití, termo, teplejší mikinu (klubová to není), šutku, čepici, rukavice vše dle počasí, které nebude zřejmě moc dobré :-(.
nominace:
Aniol, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl, Kvoch, Linger,
Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Ulrich
.


Turnaje v Zimním období:
SO 11.11. Třebíč hala
PÁ 17.11. TCM Brno, umělka, nafukovačka
SO 18.11. Heřmanův Měštec hala
NE 17.12. Lipník nad Bečvou hala
NE 18.3. Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání

Minirepublika

hráno v Příbrami, rozestavění 10+1, 1x35min .

Líšeň - Sparta Praha 1:1
branka: Raus.

Líšeň - Příbram 0:1

Líšeň - Pardubice 2:1
branky: Hamrle 2x.

Líšeň - Trenčín 1:4
branka: Hamrle.

ostatní výsledky:
Pardubice - Příbram 1:1
Trenčín - Pardubice 2:2
Sparta - Trenčín 4:1
Příbram - Sparta 0:6
Pardubice - Sparta 0:0
Trenčín - Příbram 6:2

pořadí se nevyhlašovalo:
Sparta 11:2 8b
Trenčín 13:9 7b
Příbram 4:13 4b
Líšeň 4:7 4b
Pardubice 4:5 3b

Program 16.-22.10.

Každý den odpoledne po škole 10 minut posilování CORE :
PRKNO přímé na předloktí 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Pravé ruce 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Levé ruce 3x výdrž 20 sekund
MOST 3x výdrž 20 sekund
ZÁDA posilování (leh na břiše, zvednutá brada) 3x 20 kmitů
.
Před tréninkem 1-1,5hod svačina - pečivo, šunka, sýr, ovoce, nebo jogur, BeBe, musli tyčinka
sebou termo, mikinu, šustku, suché věci na převlečení po tréninku,
ručník, je možnost se osprchovat
.
Pondělí 16:00-17:00 brankářský trénink v Podolí
Pondělí 16:45-18:30 trénink v Podolí
Úterý volno, individuální posilování 2x 10min CORE + protahování 7 cviků
.
Středa turnaj v Příbrami, minirepublika, areál SK Spartak Příbram, ul.Žižkova 694, Příbram 2
sraz tam v 11:00., (dopravu pořeším během pondělí a úterý),
nominace:

Duchoň, Hochmna, Hříba, Kameník, Kamoj, Kryl, Linger,
Mitáček, Pechart, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Špilka, Ulrich
.
12:00 Líšeň - Sparta Praha, 12:50 Líšeň - Příbram, 13:40 Líšeň - Pardubice, 14:30 Líšeň - Trenčín.

Čtvrtek volno, individuální posilování 2x 10min CORE + protahování 7 cviků
Pátek 16:45-18:30 trénink v Podolí.
.
Sobota 21.10. v 10:00 Havlíčkův Brod - Líšeň. ul.Ledečská 3028
sraz : 6:55 u hřiště SK Líšeň, Kučerova 4, odjezd v 7:00
sebou: kopačky, chrániče, míč, pití, termo, mikinu, šustku, ručník.
do autobusu drobnou svačinu (snídani), pití.
nominace:
Pechart,Novák, Kosík, Linger, Kamoj, Kameník, Kvoch, Hříba,
Stara, Pustina, Hochman, Špilka, Sedlák, Kryl, Raus, Aniol
.

Neděle 22.10. ve 14:00 Líšeň - Sparta v Mariánském údolí.
sraz v kabině 13:10.
sebou kopačky, chrániče, míč, pití, termo, mikinu, šustku .
nominace:
Pechart, Aniol, Kubík, Duchoň, Kameník, Novák, Kryl, Kvoch.

Výsledkový servis

Líšeň - ČAFC 10:3
branky: Mitáček 6x, Linger 2x, Putna, Liška.

Líšeň - Jihlava 8:1
branky: Kryl 3x, Hochman 2x, Raus, Špilka, Ulrich.

Program 9.-15.10.

Každý den odpoledne po škole 10 minut posilování CORE :
PRKNO přímé na předloktí 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Pravé ruce 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Levé ruce 3x výdrž 20 sekund
MOST 3x výdrž 20 sekund
ZÁDA posilování (leh na břiše, zvednutá brada) 3x 20 kmitů
.
Před tréninkem 1-1,5hod svačina - pečivo, šunka, sýr, ovoce, nebo jogur, BeBe, musli tyčinka
sraz v kabině před tréninkem v 16:45,
sebou termo, mikinu, šustku, suché věci na převlečení po tréninku,
ručník, je možnost se osprchovat

Pondělí 16:00-17:00 brankářský trénink v Podolí
Pondělí 17:00-18:30 trénink v Podolí
Úterý 17:00-18:30 trénink v Mariánském údolí
Středa volno, individuální posilování 2x 10min CORE + protahování 7 cviků
Čtvrtek 17:00-18:30 trénink v Podolí
Pátek 17:00-18:30 trénink v Podolí

Sobota 14.10. 14:00 Líšeň - ČAFC v Mariánském údolí.
sraz 13:10 v kabině
sebou kapačky, chrániče, míč, pití, oblečení dle počasí
nominace:
Duchoň, Kubík, Linger, Mitáček, Pechart, Stara, Špilka, Ulrich.

Neděle 15.10 10:00 Líšeň - Jihlava v Podolí.
sraz: 9:00 v kabině
sebou kopačky, chrániče, míč, pití, oblečení dle počasí, ručník, sprcháč, ťapky
nominace:
Hochman, Kameník, Kamoj, Kosík, Kryl, Kvoch, Linger, Mitáček,
Novák, Pechart, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Špilka, Ulrich

nominace se můžou po pátečním tréninku upravit.

Výsledkový servis

Žebětín - Líšeň 5:3
branky: Mitáček, Novák, Aniol.

Vyškov - Líšeň 2:6
branky: Kvoch 2x, Raus, Sedlák, Pustina, Hochman.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.