MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U14

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

9. podzimní zápas - 8. kolo E1A - II.třída - městský přebor starší žáci

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 15.10.2006 v 22:18:24)

SK Líšeň „B“ : Lokomotiva Horní Heršpice 2 : 1 (0:0)

Branky Líšně : Bohuslav, Dršťka

Sestava :

Machka (36.Pouchlý)
Okřina Čermák Vejmělek Haneček
Chrást Houdek Procházka Maleňák
Černý Bohuslav

Střídali hokejovým způsobem : Drochytka, Dršťka, Strachoň, Bajgar
a za POPIS UTKÁNÍ :
</b

Velice zajímavé utkání, poslední podzimní na domácím trávníku se vyznačovalo našim výrazným tlakem, ale byz řádného zakončení. V první půli jsme se tlačili k brance soupeře, ale kromě několika šancí se hra pohybovala u středové čáry ve směru k velkému vápnu soupeře. Ve druhém poločase se naše hra mírně zlepšila s nahrávkách a tak ve 47. minutě se dostal k míči Černý, mírně utekl soupeři, vystřelil prudkou ránu, kterou brankář vyrazil směrem k Bohuslavovi. Ten potom vtipně dolů pod brankíře skóroval. Druhou branku potom v 51. minutě po centru Hanečka vstřelil hezkyDršťka. Bohužel cca 5 minut před koncem po chybě obrany utekl kapitán hostí a snížil. Velice výrazným rysem celého utkání byly dizkuze hráčů soupeře, které byly potrestány celkem 6ti žlutými kartami. Jejich sprostost vyvrcholila zejména v posledních minutách, po jejich brance.
Příští, poslední podzimní zápas hrajeme v Medlánkách.

8. podzimní zápas - 7. kolo E1A - II.třída - městský přebor starší žáci

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 15.10.2006 v 22:06:51)

OPRAVA MINULéHO ZáPISU

1. FC Brno - SK Líšeň „B“ 14 : 0 (7:0)

8. podzimní zápas - 7. kolo E1A - II.třída - městský přebor starší žáci

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 15.10.2006 v 22:01:09)

SK Líšeň „B“ : FC Soběšice 1 : 0 (1:0)
</b


Sestava :

Pouchlý
Bajgar Čermák Vejmělek Haneček
Chrást Bohuslav Maleňák Černý
Kulhánek Drochytka


Střídali hokejovým způsobem : Boček, Formánek, Hradílek, Vlk
Postup utkání :
**
Vzhledem k tomu, že ve stejný termín hrálo i naše A-mužstvo, byla naše sestava silně slepená. Hrálo řada kluků z maldších hráčů a když za soupeře nastoupili hráči, kteří hrají bežně ligu, resp. divizi, tak o výsledku nebylo pochyb.

7. podzimní zápas - 6. kolo E1A - II.třída - městský přebor starší žáci

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Rostislav Drochytka 03.10.2006 v 00:55:57)

SK Líšeň „B“ : FC Soběšice 1 : 0 (1:0)

Branky Líšně : Bohuslav

Sestava :
Pouchlý
Okřina Čermák Vejmělek Palásek
Chrást Houdek Gros Haneček
Černý Bohuslav

Střídali hokejovým způsobem : Drochytka, Trávníček, Procházka

POPIS UTKÁNÍ :
V poměrně hektické atmosféře utkání js¨me nastoupili na soupeře, který nás převyšoval ve výškové převaze bez respektu a začali jsme se tlačit k brance soupeře. Hned ve 4. minutě lišícky kopl míč Tomáš Houdek směrem k brance. Na tento míč si naběhl Radek Bohuslav a z levé strany vsítil branku. Soupeř zcela neoprávněně reklamoval ofsajd, resp. pomezní rozhodčí z řad soupeře jej zamával. Zapomněl ale si všimnout, že Bohuslav vybíhal až po odehrání míče a kromě toho za ním stál ještě jeden hráč soupeře. Rozhodčí proto správně gól uznal. Bohužel v tomto duchu konfrontace neustále soupeře hecoval a snažil se ovlivnit hru. Nutno podotknout, že hra se pohybovala po celém hřišti, mnohdy jsme byli svědky krásných přihrávek, ale výraznějších šancí k ohrození branky soupeře jsme si nevytvořili. Snad ke konci zápasu Honza Drochytka dostal dobrou přihrávku šikmo k levé tyči, ale po doběhnutí míče střelil do brankáře, možná mohl udělat ještě kličku. Popravdě nutno dodat, že soupeř měl také jednu šanci, kdy střelil na branku, ale minul o cca 1m.
Obecně možno konstatovat, že to sice byl bojovný zápas, ale bez výraznějšího ohrození branky soupeře. A bohužel bez branek se moc vyhrávat nedá. Takže nutno poděkovat aspoň za tu první a vítěznou.

Snad příště to bude lepší, ale hrajeme na velice horké půdě prvního týmu soutěže - 1. FC Brno C. Takže držme pěsti pro stěstí a kydž k tomu přidáme i trochu fotbalového umu, tak můžeme jenom překvapit.

6. podzimní zápas - 5. kolo E1A - II.třída - městský přebor starší žáci

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 24.09.2006 v 22:20:26)

SK Líšeň „B“ : SK Slatina „B“ 4 : 0 (1:0)

Branky Líšně : Černý, Bohuslav, Sklenář, Palásek

Sestava :

Machka
Okřina Čermák Vejmělek Haneček
Černý Houdek Sklenář Maleňák
Drochytka Bohuslav

Střídali hokejovým způsobem : Palásek, Procházka

POPIS UTKÁNÍ :
V pátek přijel na náš umělý trávník tradiční soused a rival ze Slatiny. Hned od samého začátku jsme se do soupeře zakousli a snažili se krátkými rozehrávkami držet míč. Prvních 10 minut se hra odehrála převážně na půlce soupeře, ale k velkému vápnu jsme se dostávali velice sporadicky. Pouze Radek Bohuslav se dostal těsně před brankáře, ale střelil do něj. Ve 12 minutě dobře kopnutý roh Hanečkem po několika tečí ze skrumáže hezky zahájil skóre Adama Černý. POtom se osmělil i soupeř a nkolikrát se přiblížil k brance, ale našeho brankáře do poločasu v podstatě neohrozil. Druhý poločas byl v podobném gardu až do 41. minuty. Nyní Radek Bohuslav dostal krásnou kolmou přihrávku od Honzy Drochytky a vstřelil druhý gól utkání. Potom naši začali další svoji převahu vyjadřovat dalšími brankami. V 60. minutě z dálky vystřeil dělovku na branku David Palásek a zaznamenal třetí gól. Nakonec v 67. minutě Tomáš Sklenář osvědčil svůj důraz, vystřelil na brankáře, ten vyrazil, ale odražený míč Sklenář vsítil do prázdné branky.

Závěrem nutno konstatovat, že i když soupeř to nebyl příliš silný, řada přihrávek a obecně organizace hrybyla na dobré úrovni a náš tým vyhrál po zasluze.

Příští zápas hrajeme 1.10.2006 doma se Soběšicemi.

2. podzimní zápas - 11. kolo E1A - II.třída - městský přebor starší žáci

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 09.09.2006 v 10:36:44)

Slovan Brno : SK Líšeň „B“ 1 : 3 (0:1)

Branky Líšně : Bohuslav, Maleňák, Drochytka

Sestava :

Slezák
Okřina (Bajgár) Čermák (Palásek) Vejmělek (Vlk) Sukovatý
Chrást Procházka Houdek Maleňák (Hradílek)
Drochytka(Palásek) Bohuslav(Palásek)

POPIS UTKÁNÍ :
Druhou podzimní prověrkou našeho B týmu starších žáků byl souboj s A týmem Slovanu. Do tohoto utkání jsme šli posilněni o dva hráče základního kádru A týmu a zejména Honza Procházka ve středu zálohy si skutečně se soupeřem mnohdy dost pohrával a dobře rozehrával míče. Občas sice míč ztratil, ale každopádně přispěl plně k oživení hry. Na začátku utkání jsme na soupeře relativně vlítli a vypracovali si řadu šancí, které měl Radek Bohuslav. Jednu využil a krásnou střelou po zemi podél jejich vysokého brankáře vstřelil v 8.minutě první gól. Potom se hra vyrovnala a útoky na obou stranách se střídaly. Nepatrně jsme měli více ze hry ale my.
Po přestávce na nás soupeř přece jenom více vlítl, ale úvod jsme ustáli a rovněž se snažili útočit. Pak ale přišel šok, po chybě Adama Chrásta společně s Filipem Čermákem se hráč soupeře dostal mezi ně a následně před ně a vstřelil gól. Bylo vyrovnáno a to přidalo novou iniciativu na kopačky soupeře. Naštěstí ve 45.minutě po důrazné hře před brankou a samostatné akci Maleňák zvýšil druhým gólem. To ale soupeře na kolena nasrazilo, spíše naopak. Bohužel ani v tomto zápase rozhodčí nebyl značka ideál, protože relativně pískal spíše proti nám. Nejhorší bylo, že naši vstřelili další gól, rozhodčí šel toto konzultovat s pomezním, který byl mimo jiné trenérem Slovanu, a vůbec se na hru nedíval. Ten zcela otevřeně zalhal, že míč byl před vstřelením gólu za brankovou čárou a na to rozhodčí gól neuznal. Po zkušenostech z minulého kola jsme ale zůstali klidní a naopak v 65.minutě jsme potrestali soupeře třetím gólem, který na podruhé vstřelil Honza Drochytka. Zápas potom jsme dohráli ve vlažném tempu.
Myslím, že za předvedenou hru je možno všem klukům poděkovat. Výhodou je rovněž to, že během utkání je možné střídat hokejovým způsobem, takže hráč, který si odpočine může zpět nastoupit.

Další zápas v neděli před domácícm publikem. Držím pěsti.

1. podzimní zápas - 2. kolo E1A - II.třída - městský přebor starší žáci

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 03.09.2006 v 23:16:42)

SK Chrlice : SK Líšeň „B“ 4 : 1 (0:1)

Branka : Kolejka

Sestava :

Slezák (Fiala)
Okřina Čermák Vejmělek Fiala(Boček)
Chrást Bohuslav(Lovecký) Houdek Maleňák
Drochytka Kolejka(Sodomka, Bednář)

POPIS UTKÁNÍ :

Na první zápas podzimu jsme přijeli do Chrlic v relativně nepříliš silném složení, protože řada hráčů přijala přímo z prázdnin, resp. tým byl doplněn hráči mladších žáků. Na to, že hráči Chrlic byli minimálně o hlavu větší, jsme zápas rozehráli ve velkém stylu a neustále jsme se tlačili před branku soupeře. Bohužel řada šancí zůstala nevyužita. Na druhé straně ovšem i soupeř zahrozil, ale náš brankář řadu míčů soupeře, mnohdy se stěstím, zlikvidoval. Tak to vypadalo celý první poločas až do okmežiku, kdy Maleňák vystřelil na branku do břevna a od odraženého míče Kolejka dal svoji první branku.
V podobném duchu probíhal i druhý poločas, naši bojovali a vedli jsme až do 60. minuty, tzn. do 1O minut do konce. Tady „skvělý rozhodčí“, který neustále místo zápasu sledoval právě probíhající leteckou šou na obloze, nařídil přímý kop. Náš brankář si stavěl zeď, rozhodčí dal pokyn a z této střely skákavý míč našemu brankáři prokluzl mezi rukama. V tom ale přišel zlomový okamžik celého utkání. Náš bránkář vyrazil k rozhodčímu a reklamoval skutečnost, že nebyl připraven. Při této souvislosti došlo z řad soupeře k verbálnímu napadení našeho branáře, který neudržel nervy na uzdě a do jednoho ze soupeřů pěstí vrazil. Dostal červenou a byl vyloučen. Bohužel od této chvíle jsme hráli o jednoho hráče méně a soupeř toho plně využil ke vstřelení další 3 branek. Byla to obrovská škoda, protože se domníváme, že jsme měli když ne na výhru tak na remízu určitě.
Mělo by to být ponaučením pro příště, i když všem hráčům kromě brankáře je možné jenom poděkovat. Tomu do 60. minuty.

Pro všechny starší žáky platí veškeré zprávy, kterou jsou uvedeny na portále starší žáci "A".

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 05.08.2006 v 22:05:34)

Soustředění na Moravci v termínu 6. - 12.8. proběhne podle dříve předaných propozic.

Návrat v sobotu 12.8. kolem 11hod.

Pokus 123

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Admin 23.07.2006 v 15:48:23)

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.