MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U14

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

2. podzimní zápas - 11. kolo E1A - II.třída - městský přebor starší žáci

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 09.09.2006 v 10:36:44)

Slovan Brno : SK Líšeň „B“ 1 : 3 (0:1)

Branky Líšně : Bohuslav, Maleňák, Drochytka

Sestava :

Slezák
Okřina (Bajgár) Čermák (Palásek) Vejmělek (Vlk) Sukovatý
Chrást Procházka Houdek Maleňák (Hradílek)
Drochytka(Palásek) Bohuslav(Palásek)

POPIS UTKÁNÍ :
Druhou podzimní prověrkou našeho B týmu starších žáků byl souboj s A týmem Slovanu. Do tohoto utkání jsme šli posilněni o dva hráče základního kádru A týmu a zejména Honza Procházka ve středu zálohy si skutečně se soupeřem mnohdy dost pohrával a dobře rozehrával míče. Občas sice míč ztratil, ale každopádně přispěl plně k oživení hry. Na začátku utkání jsme na soupeře relativně vlítli a vypracovali si řadu šancí, které měl Radek Bohuslav. Jednu využil a krásnou střelou po zemi podél jejich vysokého brankáře vstřelil v 8.minutě první gól. Potom se hra vyrovnala a útoky na obou stranách se střídaly. Nepatrně jsme měli více ze hry ale my.
Po přestávce na nás soupeř přece jenom více vlítl, ale úvod jsme ustáli a rovněž se snažili útočit. Pak ale přišel šok, po chybě Adama Chrásta společně s Filipem Čermákem se hráč soupeře dostal mezi ně a následně před ně a vstřelil gól. Bylo vyrovnáno a to přidalo novou iniciativu na kopačky soupeře. Naštěstí ve 45.minutě po důrazné hře před brankou a samostatné akci Maleňák zvýšil druhým gólem. To ale soupeře na kolena nasrazilo, spíše naopak. Bohužel ani v tomto zápase rozhodčí nebyl značka ideál, protože relativně pískal spíše proti nám. Nejhorší bylo, že naši vstřelili další gól, rozhodčí šel toto konzultovat s pomezním, který byl mimo jiné trenérem Slovanu, a vůbec se na hru nedíval. Ten zcela otevřeně zalhal, že míč byl před vstřelením gólu za brankovou čárou a na to rozhodčí gól neuznal. Po zkušenostech z minulého kola jsme ale zůstali klidní a naopak v 65.minutě jsme potrestali soupeře třetím gólem, který na podruhé vstřelil Honza Drochytka. Zápas potom jsme dohráli ve vlažném tempu.
Myslím, že za předvedenou hru je možno všem klukům poděkovat. Výhodou je rovněž to, že během utkání je možné střídat hokejovým způsobem, takže hráč, který si odpočine může zpět nastoupit.

Další zápas v neděli před domácícm publikem. Držím pěsti.

1. podzimní zápas - 2. kolo E1A - II.třída - městský přebor starší žáci

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 03.09.2006 v 23:16:42)

SK Chrlice : SK Líšeň „B“ 4 : 1 (0:1)

Branka : Kolejka

Sestava :

Slezák (Fiala)
Okřina Čermák Vejmělek Fiala(Boček)
Chrást Bohuslav(Lovecký) Houdek Maleňák
Drochytka Kolejka(Sodomka, Bednář)

POPIS UTKÁNÍ :

Na první zápas podzimu jsme přijeli do Chrlic v relativně nepříliš silném složení, protože řada hráčů přijala přímo z prázdnin, resp. tým byl doplněn hráči mladších žáků. Na to, že hráči Chrlic byli minimálně o hlavu větší, jsme zápas rozehráli ve velkém stylu a neustále jsme se tlačili před branku soupeře. Bohužel řada šancí zůstala nevyužita. Na druhé straně ovšem i soupeř zahrozil, ale náš brankář řadu míčů soupeře, mnohdy se stěstím, zlikvidoval. Tak to vypadalo celý první poločas až do okmežiku, kdy Maleňák vystřelil na branku do břevna a od odraženého míče Kolejka dal svoji první branku.
V podobném duchu probíhal i druhý poločas, naši bojovali a vedli jsme až do 60. minuty, tzn. do 1O minut do konce. Tady „skvělý rozhodčí“, který neustále místo zápasu sledoval právě probíhající leteckou šou na obloze, nařídil přímý kop. Náš brankář si stavěl zeď, rozhodčí dal pokyn a z této střely skákavý míč našemu brankáři prokluzl mezi rukama. V tom ale přišel zlomový okamžik celého utkání. Náš bránkář vyrazil k rozhodčímu a reklamoval skutečnost, že nebyl připraven. Při této souvislosti došlo z řad soupeře k verbálnímu napadení našeho branáře, který neudržel nervy na uzdě a do jednoho ze soupeřů pěstí vrazil. Dostal červenou a byl vyloučen. Bohužel od této chvíle jsme hráli o jednoho hráče méně a soupeř toho plně využil ke vstřelení další 3 branek. Byla to obrovská škoda, protože se domníváme, že jsme měli když ne na výhru tak na remízu určitě.
Mělo by to být ponaučením pro příště, i když všem hráčům kromě brankáře je možné jenom poděkovat. Tomu do 60. minuty.

Pro všechny starší žáky platí veškeré zprávy, kterou jsou uvedeny na portále starší žáci "A".

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 05.08.2006 v 22:05:34)

Soustředění na Moravci v termínu 6. - 12.8. proběhne podle dříve předaných propozic.

Návrat v sobotu 12.8. kolem 11hod.

Pokus 123

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Admin 23.07.2006 v 15:48:23)

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.