Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Gloza 22.04.2005 v 12:30:11)

Sraz vybraných hráčů na sobotní utkání s MCV v 9,45 hod.
Pozor !!! - noční příprava na zápas, nejpozději v 19,00 hod.
Petr Gloza

Sraz nominovaných hráčů na pohárové utkání proti Bohunicím:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Hajn 12.04.2005 v 04:58:02)

Středa 13.4. v 15,45 hod. na hřišti (začátek utkání od 16,30 hod.)

V sobotu hrajeme mistrovské utkání v Hustopečích (začátek 9,00 hod.). Sraz k odjezdu autobusu v 7,40 hod.

Máme za sebou velmi těžký týden, kdy jsme odehráli tři těžká utkání.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Hajn 12.04.2005 v 04:48:59)

V sobotu 2.4. jsme zahájili jarní část soutěžního ročníku utkáním v Únanově (nachází se 5km od Znojma).
Na našem výkonu byla znát nerozehranost a navíc jsme podlehli podvědomému pocitu,že se soupeř z konce tabulky „porazí sám“. Do šancí se proto dostával hlavně soupeř a 7 minut před koncem nám vstřelili domácí branku.
Až to nás probralo a v zoufalém náporu se nám šťastně podařilo zápas otočit po samostatných průnicích Míška a Jahody. Takže po nepříliš podařeném výkonu :
Únanov - SK Líšeň 1 : 2 (0:0)

Brankovice - SK Líšeň 2 : 4 (2:1)Ve středu jsme hráli pohárové utkání proti Brankovicím (hrálo se na velmi pěkném hřišti v Nesovicích).
Těsně po začátku utkání se přihnala bouřka i s krupobitím a proto bylo utkání v 7´ na 10 minut přerušeno. Po opětovném zahájení hry jsme šli do vedení po krásné střele Pešty. Soupeř se nevzdal a po 8 minutách otočil dvěmi brankami skóre ve svůj prospěch. Ve druhém poločase jsme začali hrát podstatně aktivněji a brankami Milotínského (39´), Jahody (49´) a Míška (54´) jsme rozhodli o našem vítězství a postupu do dalšího kola poháru, kde nás čekají Bohunice.

SK Líšeň - Tasovice 7 : 0 (2:0)V sobotu jsme hráli s nebezpečným soupeřem z Tasovic. Po dobrém výkonu jsme zápas dovedli k vysokému vítězství.
Skóre otevřel již v 7´ v tomto utkání výborně hrající Lazar, když předcházelo vzorové „otočení hry“ Jeníšem.
V 10´ jsme vedli již 2 : 0, když pohotově dorážel Míšek.
I když jsme měli převahu, na další branku jsme museli čekat až do 52´, kdy po dobře zahraném rohu Daněčkem přidal další gól pěknou hlavičkou Jahoda. V 59´ přidal čtvrtou branku Milotínský po samostatné akci. Poté se utkání hrálo již téměř na jednu branku, měli jsme řadu šancí, předváděli jsme pěkné kombinační akce a přidali jsme i další góly - v 61´Daněček a v 64´Milotínský. Skóre uzavřel v 69´ Daněček krásnou střelou do šibenice.