MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Ženy

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

28.9.2014

SKLŽ : Mutěnice 2 : 2 ( 0:1 )
Střelci: Mikel, Elvis
SESTAVA 4 - 4 - 2
Waidec- Roky, Mikel, Lula(C), Elvis - Terouš, Olišek, Kužel, Šílená - Efka, Nikita
Střídání: 45min Roky - Kuki, 45min Šílená - Bižu, 45 min Efka - Léňa, 84min Terouš - Šo
Do hry nezasáhli: Elza, Nesi, Týna, Vávrová, Beránková,

Nedělní poobědový čas. Krásné slunečné počasí. Bohužel, ani pro mnohé nečekaná úvodní sestava nezměnila naše prokletí. Na lavičce od začátku zůstaly obvyklé opory.
I s novými tvářemi v základu, se nám hra po zemi docela dařila. Měli jsme kopačák daleko častěji na svých kopačkách. Na umělce bylo tentokrát velice dusno a vlhko, Vysoké tempo hry způsobovalo pro oba dva týmy docela velký úbytek sil. Z mého pohledu jsme ale měli docela výhodu, protože z našich tréninků vyprahlou umělku dobře známe.
To se také začalo projevovat a naše gladiátorky přitlačovali soupře hlouběji před bránu. Jediná nebezpečná hráčka Mutěk ovšem z té nejjednodušší akce trestala. Odkop od brankářky proletěl mezi stopery a zakončovatelka hostí se nemýlila. Tím se hra na chvíli opticky vyrovnala, ale do konce poločasu už zase bylo držení míče opět na naší straně. Skórovat se nám ale v prvním poločase nepodařilo.

O přestávce přišlo na řadu střídání unavených hráček. Všechny tři čerstvé se zařadili do zálohy a Olíšek do útoku.
Naordinovali jsme si vyšší tempo. Doslova jsme hosty přikovali před jejich vápno. A výsledek se brzy dostavil. Mikel si udělala pěknou kličku, jediná nebezpečná hráčka hostí jí balón sebrala a zakončila podruhé úspěšně. 0 : 2

No prekérní situace.. Na hřišti i na lavičce rázem ticho. Ale tuhle situaci už jsme jednou zažívali. A síla tohohle týmu se projevila. Do konce zápasu se hrálo pouze na bránu hostí. Veliká spousta šancí. Čtyři břevna doplnili jedno z prvního poločasu. Ani z metru se nám nedařilo míč dostat do prázdné brány. Tlak byl obrovský. Je jasné, že z protiútoků hrozil soupeř . Jenže my měli v bráně naši jistotu Waidec.
V 78 minutě ze standartky , propadl nevinný míč až do sítě. Velkou chybu odčinila Mikel a naše šance na úspěch vzrostly. Střely létaly jedna za druhou..Bohužel buďto do konstrukce brány, nebo nad ni.
Vyrovnání přišlo po krásné střele Elvise z 18ti metrů v 82. minutě.

Vystřídáním obránce Terouš a zařazením útočníka Šo, jsme chtěli ještě obrat dokonat, ale už nezbyly ani síly, ani potřebné štěstí.
Takže opět… bez vítězství.. Ovšem jak optimisté hlásí… ( ještě nás nikdo neporazil )

21.9.2014

Kotvrdovice - SKLŽ 1 : 1 ( 1 : 1 )
Střelci: Houšťová
Sestava: 4 -4 - 2
Waidec - Terouš, Nikita, Lula, Kuki - Léňa, Kužel, Bižu, Elvis - Mikel, Olišek
Náhradníci : Nesi, Efka, Týna, Elza, Lenka, Jana, Roky,
Střídání: 45min Léňa - Roky, 78min Kuki - Týna, 81min Bižu - Elza, 86min Terouš - Lenka

Vyrovnané utkání. V prvním poločase byl soupeř o kousek lepší, ale paradoxně bylo daleko více prostoru do útočné fáze. Ten jsme ovšem nevyužili. Ve druhém poločase jsme mezihru ovládli my, ale soupeř nám cestu k bráně zkušeně zavíral.
Utkání ozdobily dvě krásné gólové střely. Nejdříve Olišek nádhernou nechytatelnou bombou z 18ti metrů nedala domácí brankářce šanci.
A soupeř po našem faulu vyrovnal dosti podobnou ranou na konečných 1 : 1.
Takže by nestranný fanoušek řekl zasloužená remíza.
Jenže.. Sakra .. my už chceme konečně vyhrát. Je krásný, že jsme zatím bez porážky.. Ale zároveň bez vítězství.
SU STRAŠNĚ ZVĚDAVÉ KDO ,TO KONEČNĚ OBS……

31.8.2014

31.8.2014
Velké Pavlovice - SKL 2 : 2 ( 0 : 0 )
Střelci : Vavrušková, Slačálková
Sestava: 4 - 1- 4 - 1
Kallová - Čopová, Hellingerová( 75.min Michalcová), Mičínová, Slačálková - Helleportová, Houšťová, Skálová, Kúkolová ( 75.min Vavrušková) - Šotnarová (45.min Hájková)
Náhradníci: Vavrušková, Michalcová, Hájková

Tentokrát se proti nám postavil daleko zkušenější a silnější soupeř než v prvním kole. Na hrotu soupeře velice důrazná útočnice alias Růny a ve středu pole velice dobře rychlostně a obratnostně vybavené dvě protihráčky.
Začátek utkání se nám nepovedl. Soupeř se dostal do tlaku. Dokonce vstřelil gól, který ale naštěstí nebyl uznán pro ruku při zpracování. Další velikou šancí bylo přehození naší brankářky, kdy naštěstí po dopadu míč přeskočil bránu.
Proto jsme museli upravit taktiku. Na Růnyho jsme nasadili naši “ zlou ženu“ Elzu. Kuki se prohodila s Terkou. Změna přinesla ovoce a od patnácté minuty jsme ovládli hru. Bohužel se z několika slibných příležitostí nepodařilo skórovat a do přestávky jsme šli s bezbrankovou remízou.

Naši prořídlou sestavu jsme ještě museli obměnit, protože se sebezapřením a teplotou hrající Šo už neměla sílu nastoupit. Poslali jsme tedy do hry rychlíka Evku.
Hra pokračovala stejně jako ke konci druhého poločasu, kdy jsme daleko zdatněji kombinovali. Bohužel máme problém se zakončením, a s finálovou přihrávkou.
Zato soupeř svou jednoduchou hrou potrestal během dvou minut naše chyby a najednou jsme prohrávali 2:0.
Situace v tuhle dobu byla ještě kritičtější než na začátku utkání. Naše holky začali kupit chyby, nebyly si schopny nahrát jednoduchou přihrávku. Nevypadalo to vůbec dobře.
Navíc Kuki došli absolutně síly, Roky začala kulhat, a všiml jsem si několika sklopených hlav, které naznačovali smíření se s porážkou. Naštěstí jsem pocit poraženosti viděl blbě.
Vystřídali jsme Elzu, na jejíž místo přišla Týna se stejným úkolem bránit Růnyho. Kuki šla dolů a místo ní se do hry zapojila Vavrušková. Roky musela vydržet, protože další střídání nebylo možné .(Marodka nám nedovolila zaplnit střídačku v plném počtu). Střídáním jsme posunuli hru víc dopředu s rozestavěním. 3-4-3 To vše čtvrt hodiny před koncem utkání. Nějakým kouzlem se vše zlomilo hned v té samé minutě, kdy se stalo něco co není k vidění každý den. Lenka byla ve svém prvním soutěžním utkání na hřišti ani ne minutu a hned vstřelila branku!!!! (veliká gratulace)
Najednou nás bylo znovu plné hřiště 6 minut před koncem vyrovnala Terka.

Takže je to pocitově velice rozporuplné utkání. Před zápasem bych bod bral. V poločase jsem věřil ve vítězství. A nakonec jsem moc rád za bod.

A jak zhodnotili zkušení pozorovatelé zápasu pánové Pecha a Matoušek ??? - Krásné utkání s velkou dávkou smůly. Ale bod z venku se počítá. Přijdeme se podívat i někdy příště.

Díky všem Pavel Kúkol ml.

24.8.2014

24.8.2014 UT 14 hod
Ženy SKL - Šardice 1 : 1 (1:1)
Střelci: Mičínová 24.min

Sestava: 4:1:4:1
Kallová - Čopová(76 min.Michalcová), Gajdošová, Mičínová, Slačálková(82 min Nečasová)- Šperková - Helleportová, Houšťová, Skálová, Langová - Šotnarová(70 min. Ellingerová)
Náhradníci: Ellingerová, Michalcová, Nečasová

Historicky první utkání líšeňských žen .
V podstatě nešťastné utkání hrané na jednu bránu. Bohužel na bránu našeho soupeře.
Před utkáním bychom asi bod za remízu v prvním utkání brali. Ale…..
Jen poměr rohů.. 13 : 0
Šancí ke skórování nepočítaně. Vypisovat zde všechny naše brankové příležitosti, byl by tenhle článek hodně obsáhlý.
Branka padla po rohu, kdy nacvičený signál číslo 1, proměnila zkušeně hlavou Lula….
Soupeř nám ovšem o pět minut později z brejkové situace vyrovnal. I tak ale přišla ještě spousta šancí zápas zlomit.
Celý druhý poločas se potom odehrával před brankou soupeře, který asi přípravu na utkáním trávil modlením a zaklínáním našich střelců….Jinak si nedovedu vysvětlit, že se nepodařilo dostat kopačák za brankovou čáru podruhé.
Nicméně musím všechny fotbalistky pochválit za snahu a předvedený fotbal.

Myslím, že první utkání bylo dobrou pozvánkou pro naše fanoušky a příznivce na další boje v Moravskoslezské divizi skupiny C.

Pavel Kúkol

Soupiska

Pro začátek už je vyplněná alespoň soupiska žen :)

Vítejte dámy :)

Zde naleznete informace pro všechny členky nového družstva žen.
Administrátor WWW.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.