SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 *

Zápasy    29.6.2020      Redakce

Deník.cz: Bez branek. Líšeň šetřila opory týmu a z Ústí veze bod

Duel ve znamení šetření sil. Fotbalisté Líšně v pětadvacátém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítali na hřiště sedmého Ústí nad Labem, odkud si odváží i bez stálic v sestavě Martina Rolinka, Jaroslava Málka nebo Michala Jeřábka bod za remízu 0:0.

25. kolo F:NL, sobota 20.6.2020 v 17:00, Městský stadion

Ústí n. L.

Líšeň

0:0
0:0

Bez branek. ŽK: 34. D. Richter, 66. M. Bílek, 80. L. Matějka, 90. Kolařík – 68. Demeter, 73. Silný, 89. Fila. Střely na branku: 7:3 (4:1). Střely mimo branku: 2:6 (0:3). Rohové kopy: 8:7 (6:4). Ofsajdy: 1:1 (0:0). Fauly: 20:14 (10:7).

Ústí n. L.

Tvrdoň – M. Bílek, Hudec, Pimpara (C), Písačka – Drame, D. Richter, M. Valenta (50. Kolařík), Miskovič, Prošek – L. Matějka (83. Bassey).

Líšeň

Vítek – Šenk (46. Fall), Hlavica (C), O. Ševčík, Bednář – T. Machálek (71. Minařík), Matocha (84. Fila), Kučera, Demeter – Zikl (71. Silný), O. Vintr (88. Chládek).

Líšeň odehrála už osmé utkání ve čtvrtém týdnu od restartu druhé ligy. „Budeme chtít nějaké hráče pošetřit a dát šanci klukům, kteří mají menší vytížení,“ prohlásil po posledním utkání s Pardubicemi líšeňský trenér Milan Valachovič.

A jak řekl, tak udělal. Do zápasu s Ústím nad Labem poslal oproti středečnímu duelu sedm nových tváří. První start ve druhé lize zaznamenal i osmnáctiletý Filip Chládek, který naskočil do utkání na poslední tři minuty.

Líšeň se proti Ústí dokonce radovala z branky, kdy po přihrávce Martina Zikla prostřelil brankáře Mariána Tvrdoně záložník Ondřej Vintr. Gól pro faul hostů však rozhodčí neuznal. Skóre se neměnilo ani po rychlém protiútoku, který zakončil ústecký útočník Lukáš Matějka. Líšeňský brankář Jan Vítek si s jeho pokusem poradil.

Ve druhém poločase si dvě výrazné šance připsal domácí Václav Prošek, který nejprve po teči Patrika Demetera nastřelil břevno a v 72. minutě neúspěšně mířil k pravé tyči. Branka nepadla ani po akci Vintra, který Tvrdoně nedokázal prostřelit.

Svěřenci kouče Valachoviče si tak připsali desátou remízu v letošní sezoně. Další utkání čeká líšeňské fotbalisty na domácím hřišti ve středu od pěti hodin odpoledne proti patnáctému Sokolovu.

Ústí nad Labem – Líšeň 0:0
Žluté karty: 34. D. Richter, 66. M. Bílek, 80. L. Matějka, 90. Kolařík – 68. Demeter, 73. Silný, 89. Fila.
Rozhodčí: Dubravský – M. Novák, J. Váňa.
Diváci: 862
Ústí nad Labem: Tvrdoň – M. Bílek, Hudec, Pimpara (K), Písačka – Drame, D. Richter, M. Valenta (50. Kolařík), Miskovič, Prošek – L. Matějka (83. Bassey).
Líšeň: Vítek – Šenk (46. Fall), Hlavica (K), O. Ševčík, Bednář – T. Machálek (71. Minařík), Matocha (84. Fila), Kučera, Demeter – Zikl (71. Silný), O. Vintr (88. Chládek).