dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    06.10.2021   |    Redakce

​Kabina v Líšni touží po baráži. Jsme nesnášený tým, já především, směje se Málek

Líšeňský útočník Jan Silný přispěl v Třinci gólem k vítězství 2:0.Zdroj: Deník/Attila Racek z webu deník.cz


Pavel Šťastný

Sportovní redaktor


Definitivně potvrdili, že nepatří mezi outsidery, u kterých si fotbaloví velikáni snadno rozšíří svůj bodový zisk. Líšeňští hráči se v minulém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY katapultovali až na druhé místo, v této sezoně jsou po deseti kolech čtvrtí, přičemž s druhým Varnsdorfem a třetí rezervou Sparty Praha mají pouze horší skóre. „Ve druhé lize jsme se zabydleli a je vidět, že soupeři z nás mají respekt. Nováček už rozhodně nejsme,“ zdůraznil líšeňský záložník Jaroslav Málek.

ZLOM V TŘINCI. Líšeňští fotbalisté nastřádali v úvodních deseti kolech osmnáct bodů. Jenže po pěti duelech jich měli pouze pět. „Začátek nám vůbec nevyšel a byli jsme hodně nespokojení, protože jsme měli proti sobě docela hratelné týmy,“ podotkl Málek.


Svěřenci kouče Milana Valachoviče po domácí výhře 3:2 s Viktorií Žižkov jen remizovali s Ústím nad Labem a s nováčkem soutěže z Vyškova, pak navíc prohráli s Vlašimí a Zbrojovkou. Klíčové utkání pro ně nastalo v šestém kole, kdy je čekal Třinec na sestupových pozicích. „Kdybychom prohráli, dotáhne se na nás a hrajeme vzadu. To byl opravdu důležitý zápas, naštěstí jsme ho zvládli 2:0. Chytli jsme sebedůvěru a další kola zase vyhráli. Teď už můžeme hrát v klidu a na hřišti si třeba i víc dovolit,“ pravil Málek.

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal-druha-liga/lisen-...

Facebook feed