dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    25.07.2021   |    Tisková zpráva

​Líšeň před diváky zachránili nováčci i Silný, Valachovič chce dalšího útočníka

Z webu denik.cz

Pavel Šťastný

sportovní redaktor
Na stadionu v Kučerově ulici neprohráli už patnáct druholigových zápasů v řadě. Líšeňští fotbalisté potvrdili úspěšnost v domácích duelech i v prvním kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Viktorii Žižkov, i když už po dvaceti minutách zaostávali o dvě branky. Brňané nakonec vyhráli 3:2. „Je super, že jsme zápas otočili, je ale potřeba se zamyslet, proč jsme dostali dva góly a proč jsme nevyhráli 3:0," řekl autor rozhodující branky Jan Silný.


ZACHRÁPALI POLOČAS.
Líšeňští fotbalisté prohrávali už ve dvacáté minutě 0:2. Pouze po čtyřiceti sekundách se prosadil Farid Nabijev, druhý gól vstřelil Augusto Batioja. „Nemůžeme poločas takhle zachrápat a nechat si dát tak laciné góly. Byly to opravdu dvě velké hrubky, které jsme udělali. Podíváme se na ně a vyhodnotíme si je," řekl Valachovič. „Byli jsme takoví zakřiknutí, neběhali jsme, bylo tam zbytečně i trochu nervozity, dokonce i u zkušenějších hráčů," všiml si kouč.

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal-druha-liga/lisen-...

Facebook feed