dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    19.06.2021   |    Redakce

​První příprava našich soupeřů

Dukla si poradila s nováčkem


Zatímco naprostá většina druholigových klubů začíná přípravu až v pondělí, dva pražské celky už mají pět pracovních dnů za sebou. Mohly tedy sáhnout k přípravnému utkání, které se hrálo v sobotu dopoledne ve sportovním centru v Satalicích. Proti sobě nastoupili hráči Sparty B a Dukly. Trenér letenského nováčka Michal Horňák pozval do přípravy deset dorostenců a zařadil také pětici fotbalistů, kteří působili na hostování v profesionálních klubech Teplicích, Žižkově a Jihlavě. V průběhu přípravného období, během něhož absolvují hráči i dvě soustředění, hodlá postupně zužovat kádr. Trenér fotbalistů z Julisky Bohumil Pilný si našel nového asistenta, jimž se stal Vít Vrtělka ze Sokolova, kde společně působili na jaře 2020. Dukle odešel Chlumecký do Teplic. Kromě něho ukončili smlouvu Koval a Hadaščok. Na hostování půjde sexteto Ayong, Fišl, Ullman, Mentberger, Studnička a Lauko. První posilu získala Dukla koncem týdne, kdy z Vlašimi přišel Ruml, jenž ve zmíněném jaru 2020 působil pod současnými trenéry v Sokolově.

Dukla-Sparta B 2:0 (0:0), 51. Faleye, 56. Konan.
Trenér Dukly Bohuslav Pilný byl spokojený především se začátkem druhé půle, kdy jeho svěřenci zaznamenali oba góly. Hráčům vyčítal bezkrevný vstup do zápasu a málo odvahy i nasazení v závěru utkání.
Dukla: Šťovíček (46. Štefan) – Souček (46. Kovernikov), Konan, Piroch (46. Březina), Ruml – Kott (46. Jeřábek), Peterka (46. Krunert), Barac – Buchvaldek (46. Faleye), Fábry (46. Kozel), Šeberle (46. Kim). Trenér Pilný.
Sparta B: Benada (46. Tůma) – Bláha (46. Borkovec), Piško (46. Dudl), Tvaroh (46. Horák) – Suchomel (46. Krajinský), Okeke (46. Jonáš), Šilhart (46. Frýdek), Šimáček (46. Vácha), Ryneš (46. Pudhorecký) – Patrák (46. Lukavský), Žížala (46. Schánělec). Trenér Horňák.

Další přípravný zápas se hraje ve středu na hřišti Xaverova, kam přijede k utkání se Slavií Praha B celek Chrudimi. Hraje se opět dopoledne od 11 hod.

Facebook feed