dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    17.07.2021   |    Redakce

​SK Líšeň - FC Baník Ostrava B 2:1

Výhra na závěr soustředění


SK Líšeň - FC Baník Ostrava B 2:1 (2:0)


Branky: 5. Chwaszcz, 24. Málek – 61. vlastní Ševčík. Rozhodčí: Dorušák.
Diváků: 136 (platících). Hřiště: Březí u Mikulova.

Líšeň: Veselý – Jeřábek (64. Bednář), Otrísal, Ševčík (64. Burda), Lutonský (17. Rolinek) – Kučera – Pašek, Málek (64. Demeter), Matocha, Krška – Chwaszcz (64. Silný).

Baník: Murín – Sanneh, Kulig (58. Blahuta), Pokorný, Granečný – Boháč (58. Říha), Mooc (17. Kozlenko, 79. Jaroň) – Jaroň (46. Zálešák), Klíma (79. Tijani), Šmiga (46. Martiník) – Tijani (46. Smékal).

Třídenní soustředění na Mikulovsku ukončil náš tým generálkou s juniorkou ostravského Baníku. Hosté v Březí u Mikulova nastoupili i s několika hráči z prvoligové soupisky. Třeba obranné kvarteto bylo až na Kuliga z nejvyšší soutěže. A tato obrana připravila nám první gól. V 5. min. vystihl Chwaszcz chybnou přihrávku Pokorného. Řítil se sám na brankáře, jehož chladnokrevně přehodil. Také u druhého gólu asistovali stopeři Baníku, když Jeřábkovu přihrávku poslal z voleje do sítě neuhlídaný Málek. Střela přitom nebyla moc vydařená, ale gól znamenala. I nadále jsme proti kvalitnímu protivníkovi lépe kombinovali a více drželi míč na kopačkách, ale další regulérní branky jsme se již nedočkali. Naopak inkasovali jsme po hodině hry, když míč poslal pod břevno náš obránce Ševčík. Veselý proti zdařilé střele nemohl reagovat, aby odvrátil pohromu, což učinil několikrát v průběhu první půle. Na konci první čtvrthodiny se zranili Lutonský a Mooc. Zatímco první jmenovaný zůstal na střídačce, Mooce odvezla sanitka se zraněným kolenem do nemocnice.

Facebook feed