dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    19.01.2022   |    Redakce

​Středeční přípravná utkání našich soupeřů z F:NL

Jihlava si zahrála na přírodní trávě

Ze čtyř středečních přípravných zápasů celků F:NL se jeden mohl uskutečnit na přírodním trávníku. Podařilo se to Jihlavě, která cestovala do Mladé Boleslavi. Středočeský prvoligový celek připravil utkání na přírodním trávníku tréninkové plochy číslo 2 Městského stadionu.

Třinec - Frýdek-Místek 4:0 (2:0), 33. a 38. Puchel, 64. a 71. Nieslanik.
Utkání se hrálo na umělém trávníku v areálu na Lesní.
Nepočítáme-li modelové zápasy mezi sebou, šlo o první letošní utkání Třince. Trenér Zbončák se zatím obešel bez staronové posily útočníka Dediče (Příbram), a obránce Gáče, vracejícího se ze Skalice.
Sestava Třince: Hasalík – Zogata, Ba, Habusta, Javůrek – Omasta, Machuča, Puchel, Kania, Klimek – Nieslanik. Trenér Zbončák.
Střídali: Adamuška, Kaniok, Mieszek, Burgo, Chalifa, Foltyn.

Mladá Boleslav - Jihlava 4:1 (2:1), 9. Škoda, 43. Pech, 49. Douděra, 55. Everton – 23. Fila.
Utkání se hrálo na přírodním trávníku.
Hosté z Vysočiny nastoupili už bez obránce Pojezného, který přestoupil do Baníku Ostrava, odkud hned putoval na hostování do Pardubic. Zahrál si dorostenec Křehlík. Nastoupil i Krčík z Liptovského Mikuláše.
Sestava Jihlavy: Vejmola – Svoboda (64. Krčík), Vlček, Křišťál, Peřina – Zoubele, Selnar (64. Irotodos) – Fila, Vedral, Arroyo (64. Křehlík) – Wilson (64. Franěk). Trenér Kameník.

Karviná - Prostějov 1:0 (1:0), 45. Jursa z pen.
Utkání Zimní Tipsport ligy se hrálo na umělém trávníku v tréninkovém centru Vista v Ostravě.
Zápas přinesl hodně nervozity. V závěrečných minutách musel sudí dokonce vytáhnout červenou kartu po faulu karvinského Buchty.
Sestava Prostějova: Nemrava – Machynek, Bala, Schuster, Stříž – Pernica, Jiráček – Hönig, Kušej, Koudelka – Bartolomeu. Trenér Šmejkal.
Střídali: Bárta, Kopřiva, Kříž, Omale, Sečkář, Urbanec, Zapletal.

Plzeň - Zbrojovka 1:1 (0:1), 46. Potočný – 39. Řezníček.
Utkání se hrálo na umělém trávníku v areálu stadionu na Luční v Plzni.
Také ve svém druhém střetnutí Zbrojovka remizovala. Brněnskému týmu se zranil po hodině hry Řezníček s bolavým kotníkem.
Sestava Zbrojovky: Berkovec – Hlavica, Endl, Štěrba (81. Mach), Hrabina (46. Čermák) – Fousek (74. Sedlák), Mach (46. Přichystal), Ševčík (74. Kamenský), Štěpanovský – Hladík – Řezníček (62. Lhotecký). Trenér Dostálek.

Facebook feed