dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    18.01.2022   |    Redakce

​Úterní přípravné utkání našeho soupeře z F:NL

Vyškov pod světly u trenčínského hradu remizoval

V úterý se hrálo pouze jedno utkání v rámci Tipsport ligy. Vyškovský nováček si zajel na Slovensko do Trenčína, kde večer pod umělým osvětlením remizoval s domácím prvoligovým týmem.

Trenčín - Vyškov 1:1 (0:0), 88. Ghali – 86. Cabadaj.

Utkání zimní Tipsport ligy se hrálo na hlavním stadiónu Sihoť pod trenčínským hradem.
Trenér Trousil postavil do základní sestavy čtyři nově příchozí hráče. Hned z kraje zápasu se zranil Vintr a na hřiště musel Lacík. Utkání bylo rušné, ale se spoustou nepřesností z obou stran. Oba góly byly podobné. Po centru z pravé strany přes více než půl vápna skóroval neobsazený hráč na čáře malého vápna. Rozdíl byl jen v tom, že Cabadaj poslal míč za záda brankáře nohou, Ghali hlavou.

Sestava Vyškova: Essele (46. Spurný) – Ilko (46. Oulehla), Srubek (46. Štěpánek), Matys, Olšanský – Lahodný (46. Langer), Cabadaj – Moučka (46. Smrčka), Macej (46. Jambor), O. Vintr (18. Lacík) – Chwaszcz.

Facebook feed