dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    16.10.2021   |    Redakce

11. kolo F:NL patří rodinám v rámci akce Víkend otců aneb Táborsko hostí Líšeň

z webu Táborska

Táborsko 🔵⚪️ - Tradiční akce Ligové fotbalové asociace – Víkend otců – má za cíl přivést k návštěvě ligových utkání co nejvíce rodin s dětmi a současně upozornit na fenomén sportu a fotbalu, kdy právě rodiče a jejich péče stojí za kariérami a úspěchy všech vrcholných profesionálních hráčů.

➡⚽ Speciální nabídku k nedělnímu zápasu FC MAS Táborsko - SK Líšeň chystá i domácí klub. Přiveze na stadion na Kvapilova křupky s fotbalovou tématikou. „Budeme je dávat u vstupu na nedělní zápas,“ uvedl ředitel klubu Josef Holub. Pan Křupka a firma REJ přinášejí fanouškům širokou nabídku nadýchaných křupek pro celou rodinu. Křupky od pana Křupky nesmí chybět na žádné pořádné party. A pozor, výborně se s nimi fandí fotbalu!

➡⚽ Podpora táborských fanoušků při nedělním duelu bude nutná. K Jordánu totiž přijede tým zkušeného trenéra Leoše Kalvody SK Líšeň. Toto mužstvo je v tabulce soutěže na 4. místě s 18 body. Naposledy Líšeňští remizovali v Opavě 1:1. Ve Slezsku Líšeň hrála v této sestavě: Veselý – Pašek (85. Burda), Jeřábek, Ševčík, Lutonský – Kučera – Stáňa, Málek, Matocha (85. Ulbrich), Rolinek (78. Bednář) – Silný (69. Zikl).

Nejlepším střelcem je Jan Silný s 5 zásahy.

➡⚽ Domácí celek chce zapomenout na prohru 3:1 v Jihlavě, poučit se z ní a bojovat o šestou výhru v soutěži. Nepomohou vykartování hráči Holiš, Boula, Tijani.

➡⚽ Utkání, které začne v neděli 17. 10. 2021 v 15:30, bude řídit trio rozhodčích Zbyněk Proske – Jakub Bureš, David Žurovec.

Facebook feed