dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Juniorky    20.09.2020   |    Michal Lukáč

2. liga dorostenek Morava

SK LÍŠEŇ - SK SIGMA OLOMOUC 2:8 (branky: Drewniaková, Rotreklová)

V sobotu jsme smolně sehráli další zápas 2.ligy juniorek.

Přijely k nám holky ze Sigmy. Bohužel od začátku se nám nedařila kombinace, zaostávali jsme za zkušeným soupeřem a od začátku tahali za kratší konec . Brzo jsme prohrávali a o poločase svítilo na tabuli pro nás až kruté skóre 0:6.Po přestávce přišlo zlepšení, herně jsme se zvedli, vstřelili i dvě branky a hráli jsme o poznání lepší fotbal. Na celkovém skóre se to ale neprojevilo a Sigma si vše zkušeně pohlídala.
Hodnocení : Náš tým je velmi mladý a teprve nabíráme zkušenosti a učíme se čelit mnohem lepším soupeřkám. Dneska se zkušenost a hlavně efektivita olomouckých hráček v zakončení ukázala v plné míře.
Jsou to však pro nás důležité zápasy, které nás posouvají dále a nabité zkušenosti se budeme snažit zúročit v dalších zápasech.


Michal Lukáč

Facebook feed

×
Dnes v 10:15
MFK Chrudim
SK Líšeň