dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Juniorky    12.10.2020   |    Michal Lukáč

2. liga dorostenek Morava

SK Líšeň - Fastav Zlín 6:2 (branky: Chodilová 3, Rotreklová, Lukáčová, Přibilová)

V dalším kole 2.ligy juniorek jsme přivítali na domácím hřišti v Ochozi holky ze Zlína.
Poslední zápas před nucenou pauzou nám vyšel. Skoro celý zápas jsme udávali tempo hry, skoro celý zápas se tlačili do zakončení. Prvních 15 minut bylo z naší strany sice velmi vlažných a dostali jsme z jediné střely branku, kdy jsme se při jasném balónu na našich kopačkách nebyli schopni domluvit, míč nám vypíchla hostující útočnice a ranou pod břevno nečekaně rozvlnila síť. Po důrazném vysvětlení, že takto to nepůjde a velkém nabádání abychom zvýšili aktivitu a napadání zlínské obrany jsme se konečně dostali do provozní teploty a holky zahájili ofenzivní koncert.
Pět branek vstřelených ještě do poločasu hovoří za vše.
Druhý poločas už takový gólový příspěvek nepřinesl a trochu nám přestaly fungovat oslabená křídla, i tak si holky fotbal užily až do konce.

SK Líšeň - Fastav Zlín 6:2.(5:1)

G: Chodilová 3, Rotreklová, Lukáčová, Přibilová


Hodnocení :
Prospaný začátek a nečekaná branka v naší síti, nás zdravě nabudila. Holky zvýšily tlak a tah na soupeřovu branku a odměnou jim byly góly a fotbalová pohoda.
Doufáme, že momentální zastavení soutěže je jen dočasné a brzy se zase sejdeme na hřišti a budeme dělat co nás baví - fotbal.


Michal Lukáč

Facebook feed

×
Dnes v 10:15
MFK Chrudim
SK Líšeň