B-tým nezvládl úvod utkání a ve sváteční den padl

Branky: 11. Minx, 14. Závodný, 18. Stara, 70. Pokorný.

Rozhodčí: Šídlo – Ryba, Jelínek.
Delegát: Briksa.

Místo: Sportovní areál Červená zahrada.
Počet diváků: 160.

Boskovice: Bednář - Stara (58. Havelka), Dračka, Klepáček, Závodný, Živný (71. Sychra), Minx (85. Sychra), Fadrný, Paděra (85. Žouželka), Pokorný Odehnal), Cichra. Trenér Havlíček.

Líšeň: Rychetský – Daněk (77. Svoboda), Červík, Minárčik, Bohuslav – Rudyk, Fall (83. Vraj) – Horký, Dostálek, Štolba (71. Papež) – Bílek. Trenéři Kugler a Gögh.

Ve vloženém 14. kole Jihomoravského krajského přeboru zavítali líšenští fotbalisté na hřiště soupeře do Boskovic. I když utkání začalo velmi opatrně, přesto jsme domácí tým zavřeli hned v úvodu na jejich vlastní polovině. Bohužel pro nás tato desetiminutovka nepřinesla žádný gólový efekt a v 11. minutě prvním míčem na naší polovině křižnou střelou do protipohybu brankáře skórují domácí 1:0. Následný protiútok, vyklouznutí míče a domácí vedou ve 14. minutě 2:0. Naši kluci chtěli soupeři vrátit tyto "vlastní" branky a začali více útočit. Místo vstřelení gólu jsme bohužel po velmi líbivé akci soupeře dostali gól hlavou v 18. minutě a domácí tak zvýšili skóre už na 3:0, a jak se ukázalo, byla tato osmiminutovka rozhodující, protože do konce prvního poločasu se nám snížit nepodařilo.

V druhém dějství jsme chtěli první poločas odčinit a otočit vývoj zápasu. Soupeř hrál vysoko v bloku, kouskoval hru. My byli sice častěji na míči, ale přesto se náš soupeř prosadil v 70. minutě přes naši obranu a zvýšil skóre na konečných 4:0 a dal nám tak lekci z produktivity.

Ohlasy po zápase

Trenéři Kugler a Gögh: „Zdravotní stav týmu je jaký je. Ztráty z minulého týdne jsme nedokázali nahradit a tím pádem jsme neměli náběhovou činnost a soupeř nás trestal z rychlých protiútoků.“

Další utkání B-týmu odehraje v sobotu 1. října v 15:30 hodin na hřišti TJ Moravanu Lednice.