Branky: 20. Drápal, 90+3. Kobylka – 47. Chládek, 51. Horký.

ŽK: Drápal, Bravenec – Horký, Dostálek, Chládek, Rychetský.

Rozhodčí: Šenkýř – Smekal, Krbůšek.

Místo: Stadion TJ SK Krumvíř. Počet diváků: 200.

Krumvíř: Doležal – Luskač, Mokrý, Jankůj, Rozkydal (86. Bravenec), Ondroušek, Borovička (79. Charvát), Riedl, Kobylka, Drápal, Gloz (66. Stehlík). Trenér Škrabko.

Líšeň: Rychetský – Špička, Červík, Minárčik, Bohuslav – Rudyk, Horký – Chládek (74. Daněk), Dostálek, Salif Kader (86. Svoboda) – Bílek (74. Otáhal). Trenér Kugler.

V rámci 24. kola Jihomoravského krajského přeboru zavítali hráči B-týmu Líšně na hřiště Krumvíře. Na jihu Moravy chtěli navázat na výkon v Boskovicích, kde se jim podařilo zvítězit a částečně prolomit letošní nelichotivou bilanci na hřištích soupeřů. Byli to však domácí, kteří se ve 20. minutě ujali vedení brankou Drápala, poté co hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, když se po hlavičkovém souboji Horkého s domácím Ondrouškem začal hráč domácích svíjet na zemi a držel se za obličej s bolestivou grimasou. Líšeňským hráčům se podařilo vyrovnat po změně stran. Ve 47. minutě si Chládek ve vápně našel odražený míč po centru Špičky a přízemní střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě. O čtyři minuty později šla Líšeň do vedení, když po dobré práci ve středu hřiště Dostálek vysunul přihrávkou vpřed Horkého, který efektně přehodil vybíhajícího brankáře. Deset minut před koncem mohli líšeňští z rychlého brejku po rohovém kopu domácích přidat pojišťovací třetí branku. Bohužel v situaci 3 na 1 nedokázali ani zakončit, když útočícího hráče obral skluzem o míč včas vyběhnuvší gólman Doležal. O tři body okradl Béčko Líšně brankou ve třetí minutě nastavení domácí obránce Kobylka.
Líšeň promarnila šanci dostat se na třetí příčku před Boskovice, které v domácím prostředí podlehli Ratíškovicím 2:4, což by se jim podařilo pouze v případě zisku plného počtu bodů.

Ohlasy po zápase

Trenéři Kugler a Gögh: „Do utkání jsme vstupovali s cílem prodloužit vítěznou sérii, úvodních 10 minut patřilo zcela nám, soupeř se až na kratičké chvíle nedostal k míči. Poté jsme však zcela nepochopitelně polevili a naopak dostali se pod tlak, kterého výsledkem byl vedoucí gól domácích. Ten vlil síly domácím, přesto jsme měli šance na vyrovnání, břevno Dostálka, Bílek, Chládek. Po přestávce jsme během 6 minut otočili skóre, měli více ze hry, dostali domácí pod tlak, který ale gólově vyšel naprázdno. Naopak snaha domácích o vyrovnání sílila s přibývajícím časem, podržel nás Rychetský, ale nevyužité brejky a chyba v samotném závěru nás stála vítězství.“

Další utkání čeká B-tým v neděli 22. května v 15:30 hodin na domácím hřišti proti Kuřimi.