dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    01.03.2021   |    DW

Hra o tři body mimo hřiště

Před sobotní generálkou v Březí předali hráči SK Líšeň jménem celého oddílu podepsaný dres a šálu rodičům nemocného mladého fotbalisty Aleše Kapusty.

Aleš Kapusta se narodil 4. 1. 2008. Od svých 7 let hraje fotbal za FK Valtice, a od té chvíle se stal nepostradatelným článkem týmu, jehož byl dokonce i kapitánem. Mnozí ho znají také jako jednoho z nejlepších hráčů z kategorie mladších žáků Valtic.

Ovšem v polovině září roku 2020 se vše změnilo – lékaři Alešovi nalezli nádor na levé tváři, který se začal zvětšovat. Okamžitě musel být hospitalizován na onkologickém oddělení v Brně. Musel podstoupit několik operací a nyní i chemoterapie.

Aleš byl vždy velký bojovník, nyní však nebojuje na hřišti za svůj tým, ale bojuje o zdraví se zákeřnou nemocí. Bojuje s rakovinou. Věříme, že z tohoto zápasu se vrátí se třemi body, a také že tato akce mu v boji aspoň trochu pomůže.

Celý tým SK Líšeň přeje Alešovi a jeho blízkým co nejvíce sil...

Facebook feed

×
Dnes v 16:30
SK Líšeň
FK Dukla Praha