dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    08.06.2021   |    Redakce

Informace o permanentkách pro sezónu 2021/2022

Vážení příznivci líšeňského fotbalu a majitelé stávajících permanentek. Víme, že uplynulá sezona nebyla pro Vás divácky tou nejpříznivější. Věřte, že ani pro nás, oddíl, který byl vždy na Vaši přízeň hrdý.

V této nelehké době, kdy jste zakoupili permanentku a nemohli ji zcela využít, jsme se snažili, jak jen to bylo možné Vám umožnit, jak vstup na stadion, tak alespoň shlédnutí utkání prostřednictvím námi (v naší režii) organizovaného streamu z utkání. Oddíl SK Líšeň podléhá Ligové fotbalové asociaci, která je naším řídícím orgánem, a proto dodržujeme veškerá opatření a dohody, ale ne vždy bylo možné například vysílat online.

Věříme, že jste nám přesto zachovali svou přízeň, a v této radostnější době opět přijdete fandit osobně na stadion, neboť Vaše divácká kulisa nám všem velmi chyběla. Samozřejmě i našeho oddílu se tento divácký "půst" dotkl i ekonomicky, a tak Vám, majitelům permanentek z minulého ročníku nabízíme možnost vzdát se finanční kompenzace za neshlédnutá utkání a jako výhodu nabízíme možnost zakoupení nové permanentky v přednostním termínu s možností, zakoupit si Vaše původní místo, řadu a sedadlo.

Pokud nejste s touto variantou spokojeni, a trváte na vrácení části peněz za permanentku 20/21, můžete požádat o slevu při zakoupení nové permanentky.

Permanentní vstupenky na sezonu 2021/2022 jsou již v procesu schvalování a poté budou ve výrobě.

Nová sezona F:NL začne v termínu 24. 7. 2021, los F:NL určil, že ji SK Líšeň zahájí utkáním doma.

Jisté je, že stávající majitelé permanentek budou mít možnost přednostně zakoupit permanentku v předprodeji od 1.7.2021. Zahájení prodeje permanentek pro ostatní zájemce předpokládáme poté za 14 dní.

I když je permanentka přenosná, prosím vezměte s sebou občanský průkaz, stejně jako vloni budou permanentky evidovány.

Po losovacím aktivu dne 16. 6. 2021, kdy byla soutěž rozšířena o 2 týmy, a tedy i o dva domácí zápasy dochází k úpravě ceny permanentky.

Permanentka na tribunu 1.400,- Kč

Permanentka na stání 1.100,- Kč

Podrobnější informace o místu a času prodeje budou opět na tomto webu před zahájením prodeje.


Děkujeme Vám za Vaši přízeň !!!


Permanentní vstupenky budou opět vyrobeny v podobě karty od firmy PŘELEPKY.cz

Facebook feed