dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    12.07.2021   |    Nikolas Papachristos

Letní pokyny

DOBROVOLNÉ LETNÍ TRÉNINKY

Po dobu prázdnin od 14.7.2021 do soustředění organizujeme dobrovolné letní tréninky pro kluky, kteří nejsou mimo Brno, chtějí si trochu zasportovat či potkat se s kamarády z týmu. Jedná se o 5 termínů, vždy ve středu od 17:00 do 18:30. Trénink bude, pokud se sejdou min. 4 kluci. Mj. si to přijdou vyzkoušet i nějaké nové potenciální posily.

Termíny: 14.7., 21.7., 28.7., 4,8. a 11.8.2021

START NOVÉ SEZÓNY

První oficiální trénink nové sezóny proběhne ve čtvrtek 12.8.2021 od 16:30 do 18:00. Jedná se jednak o úvodní trénink, aby se kluci zase trošku adaptovali na fotbalový život. V jeho závěru proběhne schůzka s rodiči, kterou si vyžádalo vedení, ale využijeme ji i k probrání organizačních záležitostí.

Současně bude potřeba naložit do aut tréninkové pomůcky, které povezeme na soustředění, proto prosím kdo může pomoci s převozem, aby tak učinil.

SOUSTŘEDĚNÍ

Soustředění proběhne od 16.8. do 21.8.2021 v Rosicích. Program, jídelníček a pokyny jsou přiloženy jako samostatný materiál.

Od pondělí 23.8.2021 už najíždíme na obvyklý tréninkový cyklus pondělí, úterý, čtvrtek, vždy od 16:30 do 18:00. Pravděpodobně v TCM v Mariánském údolí, budeme-li mít k dispozici dostatečnou plochu.

PRVNÍ TURNAJE

Po soustředění jsme přihlášeni na 2 turnaje – sobota 28.8.2021 a sobota 4.9.2021. Záměrem realizačního týmu je, aby si zahrál celý kádr, tzn. na druhý turnaj budou přednostně nominováni hráči, kteří nebudou v nominaci na turnaj první. (Ovšem pokud v daný termín nominovaný hráč nebude moci např. z důvodů oslav a podobně, neznamená to, že ho automaticky vezmeme na druhý termín – je potřeba se přizpůsobit, ne očekávat, že se budou přizpůsobovat ostatní) V plánu je rovněž sehrání nějakých přípravných utkání v týdnu, tak, abychom na sezónu trochu vyladili herní projev.

SOUTĚŽE

Vypuknou cca v polovině září (nestane-li se nic závažného), náš plán je hrát skupinu A st. přípravek a městský přebor mladších žáků, což jsme i nahlásili na vedení SKL. Bohužel v tento den nemáme potvrzeno, jaké soutěže budeme hrát, nota bene rozlosování soutěží. Jakmile bude k dispozici, termíny se ihned objeví v kalendáři a v Týmuj.

MALÁ UPOUTÁVKA NA PŘESPŘÍŠTÍ SEZÓNU

Pokud se nestane nic mimořádného, sezónu 2022/23 by měli hrát kluci žákovskou SpSM ligu. Tato soutěž z nějakých (mně neznámých) důvodů začíná už v polovině srpna a my se tomu musíme přizpůsobit. Proto příští letní soustředění proběhne v termínu 25. - 30.7.2022. Prosím počítejte s tím, naplánujte si rodinné dovolené do termínu před soustředěním (skončíme v červnu co nejdříve, tak, aby bylo co nejdelší souvislé volno) a počítejte s tím, že pak už bude probíhat regulérní sezóna a umožněte klukům se účastnit jak přípravy, tak utkání.

Facebook feed