Městská soutěž starších žáků

Líšeň (dívky) – Lelekovice 3:1 (2:0)

branky: Rotreklová, Lukáčová, Kalná

Sezonu jsme zakončili výhrou.

Poslední kolo městské soutěže jsme odehráli na domácím hřišti proti klukům z Lelekovic.

Na soupeře jsme nastoupili od začátku a aktivní hrou, s chutí a dobrými přihrávkami jsme ve 20. minutě vedli již 2:0 po pěkných dalekonosných střelách našich středních záložníků KačaBy a Kecky. Do poločasu jsme již sice skóre nenavýšili, ale soupeře jsme nepustili k vážnější šanci.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, stále jsme kontrolovali hru a hráli pěkný fotbal. Šance jsme ale zahazovali, Kecka nastřelila břevno, z malého vápna KačaBa trefila gólmana a pár šancí skončilo těsně vedle.
Dvacet minut před koncem z ojedinělé střely na naši bránu padla smolná branka. Drama jsme však tentokráte nepřipustili a konečné skóre 3:1 potvrdila pěknou střelou Bařu.

Dnešní utkání jsme zvládli dobře. Po taktické stránce plnily holky zadané úkoly a napadaly soupeřovu rozehrávku již v jejich vápně, což dělalo soupeři problémy. Jsme rádi, že holky měly pasáže v zápase, kdy kontrolovaly hru, dobře vedly míč a nebezpečně ohrožovaly soupeřovu bránu. Takovou hru bychom chtěli vidět celý zápas a hlavně v každém zápase.

Smolnou polovinu sezóny jsme alespoň zakončily vítězstvím, v plné sestavě, kdy laboruje se zraněním pouze brankářka Vendy. Najíždíme pomalu na zimní režim a trénování jak v hale, tak venku.