dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U10    05.10.2020   |    Nikolas Papachristos

Minirepublika Benešov 3.10.2020

Elitní turnaj se odehrál za pěkného počasí v útulném benešovském sportovním areálu, který ovšem připomínal naše TCM v Mariánském údolí, a to počtem toalet. Každý tým čekalo 5 utkání v délce 25 minut.

SK Líšeň – SK Benešov 4:2

Na úvod jsme se střetli s domácími dravci. Byli jsme fotbalovějším celkem a vypracovali si dvoubrankový náskok, nicméně stačily 2 chyby v rozehrávce a v minutě bylo srovnáno. Naštěstí jsme se nepoložili, pokračovali v solidní hře a odměnili se výhrou.

SK Líšeň – Slavia Praha 3:2

Líšeňští fotbaloví fandové mají stále v paměti slavné pohárové vítězství mužů 4:3 nad pražským gigantem, a my dnes muže napodobili. Dramatické a bojovné utkání, ve kterém oba celky mohly nastřílet mnohem víc gólů, nás podržel Mira a branková konstrukce, sami jsme ovšem s produktivitou byli také na štíru. Slavia vedla, otočili jsme na 3:1, nicméně v závěru favorit mocně dotahoval, ale my udrželi senzační výhru díky nesmírné bojovnosti a obětavosti.

SK Líšeň – FTA Praha 3:1

Další akademie, tentokrát z Prahy. Velmi pečlivě vybrané somatotypy, tým vypadal i dobře trénovaný, ale my si v euforii po vítězství na Slavií s takovým detaily nelámali hlavy a po nadšeném výkonu si připsali další vítězství.

SK Líšeň – Bohemians Praha 1905 13:1

Bohemce údajně obě slavná „S“ zalovila v kádru. Sestava, která přijela n minirepubliku, hrála staticky a bez sebevědomí. Po prvním střídání jsme vedli 4:0 a tempo spadlo na úroveň městských přípravkových soutěží.

SK Líšeň – SKP České Budějovice 2:9

Také do posledního utkání jsme vtrhli odhodlaně, z počáteční převahy jsme ovšem nic nevytěžili, naopak dostali jsme gól přes celé hřiště do prázdné, pak ještě pár podobných „z ničeho“ a bylo po zápase. Neměli jsme dostatek psychických ani fyzických sil na obrat.

Z pohledu trenérů – turnaj vysoké nutriční hodnoty tentokrát kluci zvládli famózně. Všichni se přesvědčili, že když do hry vloží srdce, fotbalově se pak mohou měřit i s těmi nejlepšími tuzemskými týmy. O našem senzačním vítězství nad Slavií se bude mezi mládežníky ještě dlouho mluvit a nám trenérům vyvstávají příjemné problémy – koho vzít v pondělí na Ondrášovku, když máme v kádru řekněme 15 hráčů, konkurenceschopných mezi elitou (a další jim šlapou na paty), ale odjet můžou jen dvě pětice.Facebook feed

×
Dnes v 10:15
MFK Chrudim
SK Líšeň