dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    13.08.2022   |    Redakce

Na nešťastný gól dal zapomenout dokonalý obrat v závěru


FC Sellier & Bellot Vlašim - SK Líšeň 1:2 (1:0)


Branky: 32. Langhamer – 71. Vandas, 82. (z pen.) Čermák.

ŽK: Smejkal, Toula, Halinský – Ulbrich, Matocha.

Rozhodčí: Raplík – Dobrovolný, Novák. Delegáti: Šotek, Bajer.

Místo: Stadion v Kollárově ulici. Počet diváků: 601.

Vlašim: Vágner – Hošek, Halinský, Breda, Heppner (27. Lehoczki) – Rigo, Folprecht (65. Zinhasovič) – Langhamer, Suchan, Smejkal (75. Šimeček) – Ugwu (65. Toula). Trenér Hyský.

Líšeň: Vajner – Pašek (69. Laczkó), Jeřábek, Černín, Lutonský – Čermák – Ulbrich (60. Reteno Elekana), Matocha, Machalík (69. Zikl), Sokol – Vandas (83. Šumbera). Trenér Valachovič.


Dnešní vítězství našeho týmu se nerodilo lehce. Vlašim v obou předchozích zápasech prohrála a v dnešním utkání byla od počátku aktivní. V týdnu posílil tým záložník Tomáš Smejkal, který hrál v době našeho působení v MSFL v líšeňském dresu. Trenér Hyský ho postavil hned do základní jedenáctky. Úvodní tlak Vlašimi byl zjevný, ale naštěstí pro nás bez efektu. Když jsme se z něj vymanili a sami začali ohrožovat branku Vágnera, přišla ve 32. minutě naše chyba při malé domů. Langhamer sebral našemu brankáři míč a rozvlnil opuštěnou síť.

Druhý poločas jsme začali lépe, byli jsme častěji na míči, a naše aktivita přinesla slibné šance. Brankou skončila kombinace v 71. minutě, kdy zpoza vápna poslal míč k tyči Vandas po přihrávce Retena Elekany. Domácí jsme dostávali pod tlak. Na začátku poslední desetiminutovky podkopl Zikla v pokutovém území Halinský a rozhodčí nařídil pokutový kop. Brankář skočil ke své levé tyči, Čermák však poslal tvrdou střelu opačným směrem. V závěru zápasu naši hráči obětavě bránili. Zablokovali několik pokusů o střelu a tak na Vajnera další míč nepropustili.

Facebook feed