dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    11.01.2023   |    Redakce

Poprvé v historii jede Líšeň na zahraniční soustředění

Díky rozhodnutí v kabině se naši hráči budou připravovat na sezonu také v zahraničí

Poprvé v historii klubu nás čeká uprostřed února (10.-17.2.2023) týdenní soustředění na pobřeží Středozemního moře v turecké Antalyi.

V minulých sezonách jsme již několikrát absolvovali soustředění na jižní Moravě v hotelu Galant v Mikulově, kde jsme měli skvělé podmínky a byli nadmíru spokojeni, využívali jsme zázemí a travnatou plochu hřiště v Březí, které je v těsné blízkosti. Vzhledem ke klimatickým podmínkám jsme ale byli nuceni volit vždy nejzazší termín těsně před zahájením soutěže s tím, že jsme měli štěstí a většinou nám přálo počasí.

Letos jsme měli, kromě již tradičního Mikulova, k dispozici nabídku odcestovat do zahraničí, a k rozhodnutí odletět do Antalye přispěla z části velmi příznivá cenová kalkulace, jenž byla v celkovém součtu levnější, než stejné služby v tuzemsku, a z druhé části také rozhodnutí samotných hráčů v kabině, kteří si rozdíl v ceně, tedy cenu letenky chtějí uhradit ze svého, a mnozí z nich tak poprvé absolvovat zahraniční soustředění.

V Turecku bychom měli odehrát dva zápasy. První s kyrgyzským týmem Abdish-Ata Kant, vedoucím domácí ligovou soutěž, a o druhém soupeři zatím jednáme. Z programu díky tomu bohužel vypadla plánovaná cesta do rakouského Hornu.

Facebook feed