dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U10    31.05.2021   |    Papachristos Nikolas

Přípravné utkání Tatran Bohunice 30.5.2021

Pro herní praxi všech hráčů jsme domluvili utkání na Tatranu Bohunice. Bohužel zdravotní důvody jedněch a lhostejnost jiných způsobily, že jsme měli pouze 7 hráčů do pole.

Tatran Bohunice – SK Líšeň 8:4 (3:2, 3:0, 2:2)

V utkání hraném na 3x 20 minut jsme od začátku tahali za kratší konec. Kluci, kteří měli v nohách sobotní turnaj, při stávajícím počtu neměli dostatek sil, pro 2 hráče to byla zápasová premiéra a tak náš výkon nestačil na nadšeně hrající domácí, kteří oplývali snahou a důrazem.

Z pohledu trenérů – moje snaha o to, aby se všichni po té nešťastné a předlouhé vynucené pauze dostali do zápasového rytmu, se jeví jako zbytečná. Kluci, kteří měli po sobotním náročném programu odpočívat, šli hrát, zatímco jiní dali přednost rodinným oslavám anebo se ani neobtěžovali omluvit. Takže abychom fotbalem zbytečně nenarušovali jiné aktivity, změníme přístup. Bude jen jedna akce za víkend, které se zúčastní ti hráči, kteří si výkonností a přístupem vybojují nominaci. Ostatní budou mít volný víkend a dostatek času věnovat se svým prioritám.

Facebook feed