dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    23.02.2021   |    Redakce

Prohra Třince v poháru a přípravné utkání Ústí nad Labem

Baník vyřadil v poháru našeho sobotního soupeře

Náš sobotní soupeř z Třince hrál v úterý pohárový duel s ostravským Baníkem. Třinečtí se vzdali pořadatelství a odjeli na umělý trávník tréninkového centra Vista v Ostravě, kde se zápas hrál. Prvoligovému Baníku podlehli 0:2. Obě branky vítězů vstřelil Pokorný hlavou jako přes kopírák vždy po trestném kopu Jánoše z pravé strany hřiště.

FC Baník Ostrava - FK Fotbal Třinec 2:0 (0:0), 67. a 86. Pokorný.

Třinec: Pastornický – Celba, Habusta, Janoščin, Hýbl – Samiec, Foltyn – Omasta, Weber (79. Gáč), Javůrek (68. Puchel) – Hlúpik (72. Nieslanik).

Baník nastoupí v příštím kole MOL Cupu v Praze proti Spartě.


Pondělní přípravné utkání našeho soupeře z F:NL

Bohemians komb. - Ústí nad Labem 2:2 (1:1),16. Kosek, 76. Novák - 23. Čičovský, 51. Gollnack. Utkání se hrálo na umělém trávníku v Uhřiněvsi.

Ústí nad Labem: Tvrdoň - Hudec, Glöckner, Chodora (58. Bubane) - A. Černý, Bílek, Prošek (58. Jakš), Emmer (58. Miskovič) - Kušej (58. Cantin), Koubek (46. Gollnack), Čičovský (70. Jiránek).


Miloslav Vlašic

Facebook feed

×
Dnes v 16:30
SK Líšeň
FK Dukla Praha