dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

B tým    18.10.2022   |    RV

S góly se roztrhl pytel až v závěru utkání


SK Líšeň B - FC Svratka Brno 4:1 (0:0)


Branky: 83. a 90. Bílek, 53. Dostálek, 80. Reteno Elekana - 87. Šedivý.

ŽK: Reteno Elekana – Svensson.

Rozhodčí: Albert – Seib, Hausdorf - Haminger.
Delegát: Skočovský.

Místo: Stadion SK Líšeň.
Počet diváků: 100.

Líšeň: Veselý – Bednář, Fall, Minárčik, Bohuslav (68. Daněk) – Rudyk, Weber (88. Nechvátal) – Horký (68. Džupenjuk), Reteno Elekana, Špička (82. Toczyski) – Dostálek (68. Bílek).Trenéři Kugler a Gögh.

Svratka: Crhan – Chasák, Svensson, Kroupa (46. Banda), Šedivý, Janík (62. Štrobl), Řezník (88. Bocián), Vavera (88. Vedral), Preis (62. Koutný), Chlup, Bednář Trenér Kříž.


Dnešní zápas s kvalitním soupeřem FC Svratka Brno se odvíjel tak, jak se teď odvíjí každý náš zápas. Od první minuty hrajeme do zabezpečené obrany a soupeř se snaží po našich ztrátách o rychlý protiútok. Takže pokud se nám nepodaří vstřelit branku na začátku utkání, může se stát, že znejistíme a tím pádem jde náš výkon dolů. Nedej bože, že nám soupeř branku vstřelí, pak to náš velmi mladý tým nemusí unést. Velmi tvrdě na odbourání těchto věcí pracujeme, ale chce to čas. Jde o víru v sebe a ve způsob hry, o klid a neustálé zrychlování hry, protože se soupeřům proti nám většinou nechce hrát otevřenou partii.

Domníváme se, že se hrál v prvním poločase pěkný fotbal, byť bez branek, ale s velkým počtem vyložených šancí. V druhém poločase jsme na rozdíl od toho prvního, většinu šancí proměnili. Nakonec se to výsledkově i povedlo. Do každého zápasu jdeme s pokorou a děkujeme všem divákům za podporu.


Další utkání odehraje B-tým v neděli 23. října v 15:00 hodin na stadionu v Bystrci.

Facebook feed