dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U10    10.10.2020   |    Nikolas Papachristos

SK Líšeň - TATRAN Kohoutovice 29:3 (10:1, 7:1, 6:0, 6:1)

K asi na dlouho posledním soutěžním utkáním jsme se sešli v Mariánském údolí. Počasí nám přálo, jen náš fanclub musel opustit areál.

SK Líšeň U10 – Tatran Kohoutovice 29:3 (10:1, 7:1, 6:0, 6:1)

Od prvního střídání jednoznačná střelnice, jediné, co trošku haprovalo, bylo proměňování šancí.

Z pohledu trenérů – máme v kádru 25 hráčů a sotva bych napočítal 4 – 5 kluků, pro které by tato soutěž mohla být – alespoň zatím – přiměřenou výzvou. Museli jsme nechat 3 borce doma, víc než dvě pětice + golmana nemá smysl nominovat. Zvažovali jsme stažení počtu hráčů na hřišti, ale zase jsme nechtěli, aby měli kluci moc prostátého času mimo hřiště, zvlášť když nás čeká další korona výpadek. Tak si aspoň na hřišti vyzkoušeli různé individuální dovednosti (v prvním utkání měli např. v jednom střídání za úkol všichni předvést aspoň 1x zidanovku apod.).


Facebook feed

×
Dnes v 10:15
MFK Chrudim
SK Líšeň