dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U10    05.10.2020   |    Nikolas Papachristos

SK Líšeň U10 – SK Bílovice 20:4 (1:0, 7:0, 7:3, 5:1)

Neděla patřila především klukům, kteří nehráli v sobotu v Benešově a uzdravujícím se marodům. Přijel celek Bílovic, které dosud stejně jako my projížděl soutěž bez ztráty kytičky. Jejich bilance a urostlé postavy vzbuzovaly respekt, a první čtvrtina byla poměrně vyrovnaná, Oli měl v brance i dost práce. Postupem času ovšem naše pohyblivost, technická vyspělost a kombinační schopnosti rozkládaly soupeře a skóre se začalo navyšovat. Inkasované branky jsou na vrub hlavně liknavému bránění za rozhodnutého stavu.

Z pohledu trenérů – po čtvrtku a sobotě opět zpátky v městské soutěži. Tak si kluci zastříleli. Dalších 50 šancí zůstalo nevyužitých. A co si z obou utkání odnesli? Nemusíme bránit, protože vždycky dáme víc gólů, než soupeř. Pro r. 2011 je posunutí výš nezbytnou nutností!
Facebook feed

×
Dnes v 10:15
MFK Chrudim
SK Líšeň