dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    10.09.2021   |    Nikolas Papachristos

SK Líšeň U11 – Start Brno 13:6 (6:3)

SK Líšeň U11 – Start Brno 13:6 (6:3)


Premiéra v přípravkové soutěži k nám přivedla Start.

Začali jsme dobře, hráli zodpovědně, půjčovali si míč a po čtvrthodince jsme vedli 6:0. Potom patrně vlivem vysokého náskoku jsme začali míč tahat, jakoby každý chtěl dávat góly sám, utkání se rozdrobilo v řadu silových osobních soubojů a to vyhovovalo soupeři – osmělil se a začal trestat naše hrubky, zbytek poločasu patřil jemu.

Hned po přestávce snížili hosté na 6:4 a z naší hry byla cítit bezradnost. Nakonec nás zachránilo to, že Start neměl dostatek kluků na střídání a jeho hráčům došly síly. Přestože jsme až na výjimky hráli v hlemýždím tempu a nebyli jsme schopni si správně naběhnout či kvalitně přihrát, dostávali jsme se proti vyšťavenému soupeři do střeleckých příležitostí a část jsme jich proměnili.


Z pohledu trenérů – nebylo to dobré utkání. Po jasném začátku nám spadl řemen a na hru se nedalo koukat. Fotbal hráli jen 3-4 kluci, ostatní měli tu a tam drobné záchvěvy či náznaky, ale většinou chyběla myšlenka, když už přišla, nepochopili ji spoluhráči a nejhorší disciplínou byl pohyb bez míče. Ani obranné činnosti jsme nezvládali dobře, mohli jsme inkasovat ještě víc gólů. Prostě bída a s takovými výkony v té skupině A moc slávy nenaděláme.

Facebook feed