dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    29.08.2021   |    Tisková zpráva

Silnému poděkoval i náměstek, v Třinci pak dal gól. Vyškov oslavil první výhru

Po minulém víkendu se o něm hodně mluvilo, když na hřišti zpacifikoval při brněnském derby fanouška Zbrojovky, a ještě v pátek mu za to děkovali náměstek primátorky Petr Hladík a radní pro sport Jaroslav Suchý. O den později pak v duelu šestého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vstřelil líšeňský fotbalista Jan Silný vítězný gól, když Brňané porazili Třinec 2:0.

Silný se trefil ve 22. minutě, kdy propálil třineckého brankáře Lukáše Hasalíka. Druhou branku brněnského celku přidal v 70. minutě záložník Jakub Kučera, jenž se prosadil po rohovém kopu Jaroslava Málka.

Ani na střídačce se neobjevil záložník David Krška. Ten totiž v sobotu oblékl dres Vyškova, kam odešel z Líšně na hostování do konce podzimní druholigové části. Jenže při své domácí premiéře v novém klubu vydržel na hřišti jen třicet minut, pak uviděl od hlavního rozhodčího Zaorala červenou kartu.

Přesto vyškovští fotbalisté porazili Prostějov vysoko 4:0 a oslavili první vítězství po postupu do druhé nejvyšší české soutěže. Dvakrát se gólově prosadil Kanakimana a jednu branku vstřelili Ondřej Vintr a David Němeček.

Po sobotních druholigových zápasech patří Líšni v tabulce osmá pozice, Vyškov se posunul na čtrnácté místo.


Zdroj Brněnský deník

Facebook feed