dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U10    06.09.2020   |    Papachristos Nikolas

Sokol Obřany – SK Líšeň U10 3:16 (0:1, 0:5, 2:4, 1:6)

Konečně jsme se dočkali soutěžního utkání. Od začátku jsme hýřili aktivitou, ale soupeř kladl tuhý odpor. Od druhé čtvrtiny jsme se začali postupně prosazovat střelecky a rozhodli o výsledku.

Z pohledu trenérů – zpočátku byla na klucích vidět nervozita, nerozehranost a taky ještě trošku žvýkačky na podrážkách ze soustředění, chtělo to o týden delší pauzu. Nicméně postupně se rozběhali, získali kontrolu nad utkáním a po prvních gólech se zklidnili a začali předvádět pohledný fotbal, kombinace plné nápadů, dovolovali si 1:1, byli aktivní a obřanské kluky utahali. Inkasované branky jsou na vrub nekoncentrovanosti a laxnímu přístupu k plnění defenzivních úkolů za rozhodnutého stavu. Kaňkou je množství nevyužitých šancí, zejména těch, kterým předcházely krásné akce.

Start městských soutěží znovu nastolil otázku, jaký smysl má se jich účastnit. Zejména sobotní utkání nebylo pro většinu našich hráčů přiměřenou výzvou a po pravdě v tomto ročníku nejsme schopni poskládat ani jednu pětku, pro kterou by podobná utkání byla přínosná po stránce fotbalového rozvoje. Za adekvátními soupeři zkrátka budeme muset stále jezdit mimo region.

Facebook feed

×
Dnes v 10:15
MFK Chrudim
SK Líšeň