dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Žáci U15    14.07.2021   |    DL

Tréninkové opatření

Dobrý den,

V týdnu po 19.7. začínají tréninky.

V souvislosti s aktuálními COVID opatřeními vám dáváme na zvážení nástup kluků k tréninku.

Podle opatření Min. zdravotnictví ČR účinného od 9.7.2021 (viz odkazy dole) při návratu z běžných zahraničních destinací (Chorvatsko, Bulharsko, Itálie apod.) není nutná karanténa, ale je nutné absolvovat do 5 dnů PCR test. Pokud by byl výsledek testu pozitivní, podle příjezdových formulářů by opatření Hygieny ČR zasáhlo celé naše mužstvo (včetně soustředění) a díky angažování trenéra Kuby Milotínského u B-mužstva SKL i toto mužstvo, resp. celou SKL.

To si určitě nikdo nepřeje!

Proto, prosím, zvažte: pokud jste byly na dovolené v zahraničí a vrátili jste se méně jak 5 dnů před 19.7. a doposud nemáte všichni negativní PCR test, zda pošlete syna trénovat. Doporučujeme, abyste raději přišli trénovat až po negativním testu, budeme tak mít všichni jistotu, že nepokazíme celou přípravu a nebudeme např. muset rušit soustředění v Rosicích.

Aktuální opatření Min. zdravotnictví ČR účinné od 9. 7. 2021:

https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/202...

Mapa zemí podle míry nebezpečí zveřejněná na stránkách Min. zdravotnictví ČR:

https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/202...

Poprosím Vás tedy o zvážení.


Předem moc děkuji a přeji hezký zbytek dne.


Dubová

Facebook feed