dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

B tým    11.10.2022   |    RV

Tři venkovní utkání v řadě, ani jedna výhra


FC Kuřim - SK Líšeň B 1:1 (0:0)


Branky: 54. Svoboda – 68. Daněk.

ŽK: Lošťák, Šťastný, Motyčka – Horký.

Rozhodčí: Holík – Kříž, Bodeček.
Delegát: Horák.

Místo: Městský stadion Kuřim.
Počet diváků: 150.

Kuřim: Lošťák – Kupský, Halouzka, Šťastný (87. Pitel), Koreň, Svoboda, Motyčka (74. Mládek), Ullmann (74. Zapletal) Bárta, Pluháček (87. Stříž), Obůrka. Trenér Habanec.

Líšeň: Marek – Daněk, Fall, Minárčik, Bohuslav – Rudyk, Džupenjuk (80. Toczyski) – Horký, Bílek, Špička – Dostálek. Trenéři Kugler a Gögh.


V 10. kole Jihomoravského krajského přeboru jsme trio po sobě jdoucích venkovních utkání zakončovali v nedaleké Kuřimi. V tomto utkání došlo k uplatnění spíše taktických úkonů, než-li dovednostních prvků, a proto se nejednalo o žádné vyložené šance ani na jedné straně. Byť jsme měli častěji míč na svých kopačkách, tak první gól patřil domácímu celku. V 54. minutě přetažený centr brankář Marek vyráží, ale při nedostoupení domácího Svobody vidíme bohužel jeho dorážku na 1:0. Tato branka nás nepoložila, ale naopak trošku pomohla k tomu, abychom začali hrát naši hru a vytvořili jsme si několik velmi dobrých příležitostí. Zužitkovat jednu z nich se podařilo v 68. minutě, když se před brankou nejlépe zorientoval Daněk, který doklepával do branky a srovnal na 1:1. Ke konci utkání Bílka ve velkém pokutovém území fauloval brankář Lošťák, za což dostal žlutou kartu, ale rozhodčí Holík tuto situaci neposoudil jako penaltovou a vytáhl tento zákrok z pokutového území. Bohužel jsme ke konci utkání našeho tlaku nevyužili a žádnou z vytvořených šancí neproměnili, tudíž utkání skončilo smírně 1:1.


Ohlasy po zápase

Trenéři Kugler a Gögh: „Jednalo se o taktické utkání a obě mužstva věděla o herním projevu svého soupeře. Do Kuřimi jsme jeli pro body, ale díky určitým okolnostem si odvážíme pouze bod.“


Další utkání B-tým odehraje v sobotu 15. října v 11:00 hodin na stadionu v Líšni. PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT!

Facebook feed