dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U10    02.10.2020   |    Papachristos Nikolas

Triangl Svitavy 1.10.2020

Generálka na minirepubliku se odehrála v příjemně teplém podzimním odpoledni na luxusní umělce ve Svitavách, převážně pod umělým osvětlením, takže romantika (mít takovou v Líšni, to by se to trénovalo!). Odehráli jsme 6 utkání v délce 20 minut-

SK Líšeň – Y.F.T.A. Olomouc 3:1

Prvním soupeřem nám byli urostlí a slušně pohybově i technicky vybavení kluci z Young Football Talent Academy v Olomouci. Ve svižně hraném utkání jsme měli navrch, ale bohužel když akademici nestíhali (což bylo poměrně často), pomáhali si zákeřnými fauly, takže u nás tekla krev a rodičům nervy.

SK Líšeň – TJ Svitavy 4:2

Opět rychlé a důrazné, tentokrát ovšem férově vedené utkání. Náš týmový výkon převážil nad individualitami domácích a po zásluze jsme zvítězili.

SK Líšeň – Slovan Havlíčkúv Brod 2010 4:4

Havlbrod nahradil Jihlavu (v karanténě) a přijel se starším ročníkem. Toho jsme se nezalekli, ale naše tradiční bolesti – spalování šancí a chyby v rozehrávce od branky – způsobily, že jsme museli v závěru dotahovat.

SK Líšeň – Y.F.T.A. Olomouc 4:3

Zkušenost s nečistou hrou Olomouce z prvního zápasu držela kluky trochu zpátky, ale i tak jsme byli lepším celkem a šli jsme si pro výhru.

SK Líšeň – TJ Svitavy 4:0

Zatímco kluci ze Svitav už šlapali vodu, my máme natrénováno a to se projevilo na hřišti. Měli jsme dost času a místa, což jsme využívali k pěkným akcím a vyjádřili převahu i střelecky.

SK Líšeň – Slovan Havlíčkúv Brod 2010 3:0

V odvetě se Slovanem jsme nic nenechali náhodě, opět jsme předvedli, že máme lepší kondici a předváděli pohlednou i účelnou hru.

Z pohledu trenérů – hned na začátku odstoupil pro svalové potíže Dan, takže jsme byli nuceni rotovat jen 9 hráčů do pole. Všichni kluci si zahráli na všech možných postech a někteří naznačili svůj potenciál. Po 80 odehraných minutách se ve hře výrazně promítly kondiční parametry a tady se ukázalo, že máme nejvíce sil z účastníků. Díky tomu bylo víc času a prostoru na hru (čehož kluci náležitě využívali a dalo se na to fakt koukat), a rovněž už jsme v posledních dvou utkáních neinkasovali ani jedinou branku. Ne proto, že bychom začali náhle skvěle ovládat defenzivní činnosti, ale soupeři už prostě neměli síly nás přehrát. Dobrá prověrka.


Facebook feed