dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    28.08.2021   |    Redakce

Třinec jsme i přes výměnu trenéra dokázali porazit


FK FOTBAL Třinec - SK Líšeň 0:2 (0:1)


Branky:
22. Silný, 70. Kučera.

ŽK: Hýbl, Šteinhübel, Bedecs, Ba, trenér brankářů Paleček – Matocha, Kučera, Stáňa.

Rozhodčí: Hanousek – Matoušek, Líkař. Delegáti: Hojsík, Rumplík.

Stadion Rudolfa Labaje

Počet diváků: 240 •

Třinec: Hasalík – Szewieczek (59. Juřena), Ba, Bedecs (59. Foltyn), Hýbl – Buneš (82. Puchel), Weber – Omasta, Šteinhübel, Kania (59. Javůrek) – Petráň. Trenér Zbončák.

Líšeň: Veselý – Pašek, Jeřábek, Ševčík, Lutonský – Kučera – Stáňa (59. Bednář), Málek, Matocha (85. Demeter), Rolinek (90. Ulbrich) – Silný (90. Chwaszcz). Trenér Valachovič.


Hrát proti soupeři, jenž těsně před zápasem změnil trenéra, je velmi ošidné. Fotbalisté se obvykle snaží představit novému muži na lavičce v co nejlepším světle. Výkon mužstva obvykle stoupne. Tentokráte se tak zřejmě nestalo. Hráči asi chtěli, ale kvůli svému umístění v tabulce jsou pod velkým tlakem. Snažili se hrát na jistotu. Přihrávali si spíše do šířky na čekajícího spoluhráče. Málo bylo vidět křížnou přihrávku do běhu. Zaskočit soupeře rychlou akcí, se jim nepodařilo. Paradoxně zřejmě největší příležitost měli až v samém závěru utkání, kdy z našich borců spadla ostražitost a zavládlo uspokojení. Kučera poslal malou domů Veselému, který však za ní musel až za vápno, neboť blíže k míči byl Šteinhübel. Oba se srazili, ale sudí souboj posoudil bez přestupku na obou stranách a nechal pokračovat ve hře.

Tento zápas jsme vyhráli zaslouženě. Během utkání jsme promarnili několik šancí. Rolinek a Matocha nastřelili tyč. Silnému překazil ve 20. min. dorážku Hasalík. Kučera hlavičkoval ve 37. min. nad břevno, Matocha ve 40. min. pálil také výš, než leží horní část branky. Po změně stran v šanci přestřelil branku Stáňa, Málek pak promáchl střelu v 81. min.

Zápas rozhodly dvě podařené akce, které jsme dotáhly k úspěchu. Vedoucí gól vsítil Silný ze situace, kterou slovenští komentátoři popisují jako trma-vrma. V přecpaném pokutovém území prostřelil náš útočník Hasalíka. Výsledek pečetil po rohovém kopu Málka hlavou Kučera.


V naší sestavě dnes chyběl David Krška, který v pátek odešel na hostování do nedalekého Vyškova. Vyškov požádal o pomoc pro velké množství zraněných, Krška projevil zájem, trenér souhlasil, tak vedení Líšně pustilo Kršku do konce podzimu na hostování. V zimě se však vrátí zpět do našeho klubu a zařadí se s ostatními do zimní přípravy.

Facebook feed