dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    05.09.2021   |    Nikolas Papachristos

Turnaj Domčův sen Brno

V sobotu jsme měli nabitý program – jedna část týmu vyrazila na turnaj Sigmund Cup do Olomouce, druhá se zúčastnila turnaje Domčův sen v Brně. Obě akce měly charitativní účel a také kvalitní obsazení.


Turnaj Domčův sen Brno

V TCM Zbrojovky v Ivanovicích se konal další charitativní turnaj, kterého jsme se zúčastnili.

Základní skupina:

Líšeň – Opava 0:0

Pozdější vítěz turnaje nastřelil cca 5x tyč či břevno. Soupeř nás jednoznačně přehrával, měli jsme však štěstí a podařilo se nám naší bojovností získat alespoň bod. Chyběla nám nabídka, nabíhání do prostoru a hra jeden na jednoho. Dobře pracovala zejména obrana Šenkyřík-Trenz.

Líšeň – Frýdek-Místek 2:1


Soupeř hrál podobně jako my. Kombinace trochu zaostávala a vítězila bojovnost a důraz. Zápas nám vyhrál přímý kop Domči kopnutý z půli hřiště pod břevno.


Líšeň – Havlíčkův Brod 1:1


Soupeř byl slabší, ale ukázal nám, že se zápas hraje až do konce. Po našich chybách, nepřesnostem, nedůrazu a vypouštění soubojů, se podařilo soupeři zápas srovnat. Mohli jsme být rádi, že ho neotočil.

Líšeň – Hustopeče 2:2


Relativně snadné vedení 2:0 náš tým ukolébalo a ztráta koncentrace vedla ke srovnání. Místo povinné výhry jsme získali pouze bod. Absolutně vypuštěný konec zápasu.


Líšeň – Zbrojovka 0:4

Zápas začaly obě pětky bojovně a stejně jako později ve stříbrné skupině jsme nedokázali využít vyložené šance. Góly padaly po propadnutí v obraně, kdy obránci nestihli pokrýt soupeře. Po dvou obdržených brankách jsme přestali úplně hrát a můžeme být rádi, že to bylo jen 4:0.

Stříbrná skupina

Líšeň – Karviná 3:3

Místo rychlého vedení o dva a více gólů došlo na nervy drásající přestřelku. Špatná koncovka, důraz v zakončení a hrubky v obraně a ve středu hřiště nás stály vítězství.

Líšeň – Baník Ostrava 1:2


Vedení 1:0 bylo po prvních 10minutách jen slabou náplastí na počet šancí (nebo spíš tutovek). Hrálo se zejména na půlce Ostravy. Soupeř, ale srovnal a z jedné z posledních akcí otočil skóre. Ačkoli důraz byl na našich stranách (Ostrava byla o rok mladší), tak soupeř hrozil z rychlých brejků.

Líšeň – Třebíč 3:4


Stejně jako s Karvinou i zde nebylo vítězství nemožné. Tým si vypracoval šance, ale neproměňoval je, zato soupeř proměnil téměř vše.

Líšeň – Velké Meziříčí 0:3


Vedrem zdecimovaný tým, demotivovaný předchozími smolnými prohrami už podal odevzdaný výkon, kde z fotbalových akcí nebylo vůbec nic.

Z pohledu trenérů - po celou dobu turnaje nám chyběla kombinační hra, kde by si kluci chodili pro přihrávky. Velmi špatný až téměř žádný pohyb bez míče. Většinu turnaje jsme hráli silový fotbal. V individuálních soubojích dost často docházelo k protlačení, zasekávání míče do hráčů, či chození do více hráčů místo přihrávky. Vypouštěli jsme souboje, nevraceli se bránit, nechávali jsme hráče za zády. Hodně jsme propadali jeden na jednoho. Celkové jsme hráli jako mladší přípravka - ¨hurá míč, jdeme¨!

Facebook feed