dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mládež    25.06.2021   |    Redakce

Ukončení sezóny 2020/2021

Ukončení sezóny mládežnických družstev

Stejně jako loňský rok, jsme ani letos nemohli řádně dokončit soutěžní ročník 2020/2021. Během jara se naše mládežnická mužstva připravovala dle nařízení vlády ČR nejprve individuálně a později v malých skupinách. Nakonec nám bylo umožněno připravovat se plnohodnotně, bez závažnějších omezení. Největším problémem ovšem byla absence zápasového vytížení u všech našich hráčů a hráček. Trenéři a ostatní členové realizačních týmů se snažili hráče motivovat do další práce v této složité době. Vzhledem k rozvolňujícím se opatřením jsme mohli sehrát několik přátelských utkání. To byla určitá vzpruha pro nás všechny a impulz do další práce.
Doufáme a věříme tomu, že následující ročník už proběhne standardním způsobem.
Stejně jako každý rok i letos budou posuny hráčů mezi jednotlivými kategoriemi. S těmito posuny budou i drobné změny v trenérském obsazení jednotlivých týmů. O těchto změnách Vás budeme brzy informovat.

Na konec bychom chtěli poděkovat všem našim hráčům, trenérům, fyzioterapeutům, vedoucím mužstev a v neposlední řadě i rodičům, díky kterým si můžeme společně užívat nejkrásnější sport na světě – fotbal.

Facebook feed