dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    19.01.2021   |    Redakce

Úterní zápasy soupeřů z FNL

příprava


Dva naši soupeři z druhé nejvyšší soutěže, odehráli v úterý další díl z přípravy. Dukla hrála se Slavii utkání 3. kola Mol cupu, do Sence zavítali fotbalisté Blanska, aby tam sehráli přípravný zápas.

Slavia-Dukla 4:1 (3:0), 17. Hovorka, 34. Linger, 42. Hromada, 90. Olayinka – 53. Fábry. Utkání Mol cupu se hrálo v letenské aréně mistrovského celku a před televizními kamerami. Sestava Dukly: Rada – Ayong, Piroch, Fišl – Souček (84. Kovernikov), Krunert (72. Koval), Dumbia, Chlumecký – Šebrle (63. Faleye), Fábry (84. Kozel), Buchvaldek (72. Hadaščok).

Senica-Blansko 2:1 (0:1), 80. Beriša, 83. Košťál – 24. Bartolomeu z pen. Zápas se hrál na umělém trávníku v Senci, kde Slovenský fotbalový svaz testuje využití VAR. Nový blanenský kouč Pulpit zkoušel různé varianty sestavy. Kromě jiných se objevili v blanenském dresu i dva zbrojováci Černín a Lhotecký. Blansko bylo v první půli mírně lepší. Po změně stran se dostalo zejména v závěru druhé půle pod tlak, který vynesl domácím obrat výsledku.

Facebook feed

×
Dnes v 14:30
SK Líšeň
FC Hradec Králové