dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    19.02.2021   |    Redakce

Utkání 3. kola MOL Cupu: FK Jablonec - SK Líšeň

Na návrh Líšně FAČR provedla kontumaci

Třetí kolo MOL CUPu Líšně s Jabloncem mělo být odehráno původně 30.9.2020 .

Na žádost Jablonce bylo posunuto na 7.10.2020, kdy ovšem Líšeň dostala Covid - 19 a následně byl MOL CUP přerušen z úrovně FAČR do 31.12.2020 .

Protože Líšeň nemá vyhřívaný trávník, dohodla se s Jabloncem na změně pořadatelství a chtěla odehrát pohár v Jablonci .

Utkání Jablonec - Příbram znamenalo, že hřiště v Jablonci nebylo způsobilé.

Dohodli jsme se, že budeme hrát na náhradním vyhřívaném trávníku na Strahově. Vše bylo domluveno, přišel sněhový příval v Praze a hřiště bylo opět nezpůsobilé.

Další termín, kdy se mohlo hrát opět na Strahově, byl 24.2.2021 . Bohužel v Jablonci byl nezpůsobilý terén na utkání Jablonec - Slovácko a LFA toto utkání přeložila na 24.2.2021 .

Protože se bude 3.3.2021 hrát jíž 4. kolo MOL CUP, na návrh Líšně FAČR provedla kontumaci utkání Líšeň - Jablonec. Jablonec tak postoupil do dalšího kola, kde se utká s Vlašimí na jejím hřišti.

Facebook feed