dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    23.07.2022   |    Redakce

Za vítězstvím jsme nakročili už v prvním poločase


SK Líšeň - Sokol Hostouň 4:1 (3:0)


Branky:
8. Otrísal, 28. Reteno, 37. Bednář, 90. Šumbera – 84. Kasík.

Rozhodčí: Raplík – Dohnálek, Hurych.

Místo: Stadion SK Líšeň.

Líšeň: Marek – Daněk, Otrísal, Laczkó, Bednář – Minařík – Reteno, Džupenjuk (69. Rudyk), Rudyk (46. Ferlay), Šumbera – Zikl. Trenér Valachovič.

Hostouň: Pančev (46. Tatour) – Zahranychnyy, Shkyria (62. Kosík), Charvát (62. Bízek), Neruda (73. Zastavnyj) – Habovda (73. Mentberger), F. Novák (62. D. Novák) – Miker, Januška (62. Kubáň), Paulizzi (73. Houdek) – Vlasák. Trenér Rodinger.


Vzhledem k tomu, že na naše hráče čekala o víkendu dvouzápasová porce, nechal proti třetiligovému soupeři trenér Valachovič na střídačce více zkušených hráčů. V prvním poločase jsme víceméně diktovali tempo hry a převahu, kterou jsme si vytvořili, jsme vyjádřili třemi góly. Skóre otevřel hlavou Otrísal po rohovém kopu. Reteno přidal druhý gól, když vyhrál souboj s brankářem vyběhnuvším až za vápno a poslal míč obloukem do opuštěné sítě. Třetí branku připojil Bednář, k němuž se po standardní situaci dostal odražený míč, který asi z třiceti mětrů poslal do sítě. Hosté se v první půli dostali ke střele pouze jednou v 16. minutě.
Po změně stran se začala hra vyrovnávat, zejména poté, kdy hosté poslali do hry další čerstvé hráče, zatímco kouč Valachovič naši jedenáctku kvůli vytížení střídal minimálně. Závěr zápasu tak vyzněl pro hráče v zelenobílých barvách. V 84. minutě vyslal přímou střelu ze 30 m Zahranychnyy. Marek vyrazil míč na roh, po němž jej z malého vápna dorážel do sítě stoper Kosík. Poslední slovo jsme však měli opět my. Šumbera vyslal v průběhu utkání přímo na brankáře čtyři střely. První tři postrádaly razanci, zato poslední pokus skončil za zády brankáře Tatoura. S míčem v síti ukončil hlavní sudí utkání.

Facebook feed