ŽK: Kocian, Kuča, asistent trenéra Bogdaň – Burda, Silný

Střely na bránu: 3:16, Střely mimo: 0:8, Rohy: 2:16, Ofsajdy: 0:2, Fauly: 13:7.

Přerov

Kvapil – Janský (31. Koryčan), Kuča, Javora, Zimčík – Kocian, Mirvald – Cetkovský (46. Masný), Kytlica (72. Řezník), Caletka (46. Matušík) – Blažkovský (75. Kratochvíl). Trenér Chuda.

Líšeň

Marek – Bednář, Burda, Ševčík (46. Jeřábek), Lutonský – Kučera (63. Málek) – Stáňa (46. Pašek), Ulbrich (63. Matocha), Demeter, Rolínek – Chwaszcz (63. Silný). Trenér Valachovič.

Výhrou 2:0 nad divizním soupeřem jsme splnili povinnost favorita. Určitě však mělo být naše vítězství výraznější. O naší převaze svědčí 16 zahrávaných rohových kopů, 8 střel mimo, 16 mezi tři tyče, nepočítaně zblokovaných. Od prvních minut jsme přehrávali soupeře, ale ke střelám se dlouho nedostali. Od 20. minuty to už bylo jinak. S výjimkou obránce Burdy a brankáře Marka se všichni ostatní naši hráči pokoušeli o střelu. Někteří opakovaně. Jenže dílem byly střely nepřesné, dílem skončily v přeplněném pokutovém území na tělech obránců, zbytek se snažil vychytat Kvapil, který snad měl v rukavicích magnety, které míče přitahovaly. Téměř celou hodinu udržel neprůstřelnost. Kapituloval až v 54. min., kdy nejprve vyrazil střelu z bezprostřední blízkosti Chwaszczovi, k němuž se po chvíli dostal opět míč, jenž zlínský muž v našich barvách protlačil do sítě.

Trenér Valachovič chtěl poté dorazit soupeře a poslal na hřiště zkušenou trojici Málek, Matocha, Silný. Počet našich brankových příležitostí stoupl, ale na druhé straně otevřená hra pomáhala i soupeři, který měl své největší šance v poslední desetiminutovce, kdy notně zlobil. Naděje domácích uťal v první minutě nastaveného času Matocha, který proměnil Silného přihrávku. Míč, mířící za koncovou čáru, zprvu Silný nehrál. Když viděl, že není v postavení mimo hru, rozeběhl se, získal jej a přesně přihrál.

Oba trenéři dávali příležitost hráčům ze střídačky. Původně měl nastoupit v červeném dresu Líšně i Otrísal. Náš obránce si však při rozcvičování poranil kotník. Do hry musel Ševčík, původně zapsaný jako náhradník. Proto pásku kapitána v pohárovém utkání nesl Kučera.

Také přerovský trenér David Chuda, jenž zastoupil v Chorvatsku odpočívajícího Davida Rojku, dal přednost před hráči základní jedenáctky trojici dorostenců Cetkovskému, Caletkovi a Kučovi, kteří se podíleli na výsledku, jenž byl pro Přerov velice příznivý.