dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Základní informace

Dobrý den,

Posílám odkaz na všechny měsíce jarní sezóny, od ledna až po červen roku 2022.
Najdete zde všechny tréninkové jednotky, přátelské utkání a hlavně mistrovské zápasy moravské žákovské ligy.
Tyto tabulky budou aktualizovány ihned, jakmile budou informace od svazu k dispozici.

Důležitá informace je začátek sezóny, který je stanoven na víkend 12-13.3. (pozor končí jarní prázdniny), kde budeme doma hostit celek z brněnských Heršpic, následuje zápas venku v Olomouci a doma s Hodonínem.

Přesný den ani čas ještě není znám.

Protože se soutěž hraje tříkolově, bude po těchto zápasech rozlosován zbytek 7 kol. Losovat se má po zápase s Hodonínem, pak budeme moudřejší. Dáme ihned vědět.

Je to nášlápnuté, tudíž nejlépe bez omluv. Návštěvy, oslavy, výlety atd. dělejte s ohledem na tyto zápasy, mimo hrací den, jinak způsobíte velké množství problémů.

Věřím tomu, že na jaře podáme o skok lepší výkony, jak individuální, tak týmové než v podzimní sezóně.

Zde je ten slíbený odkaz:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eyjW4r80tlAU1j_s9qChg0Ya37KszOZm8By8p_kZa9Q/edit?usp=

Ještě vám posílám číslo účtu, pro zasílání příspěvků za starší žákyně (ročník 2007+2008) Správce trenérka Aneta Bednářová tel. 607 228 740

Účet : 234692919/0600.

Do kolonky pro příjemce vždy uveďte jméno a příjmení hračky případně doplňte za které období peníze posíláte. Částka 400 Kč za měsíc. (Leden až červen)

Z příspěvků se platí nafukovací hala, turnaje, pomůcky a potřeby k trénování (případně jsme z nich platili část oblečení, lze doobjednat) tzn. Všechny peníze jdou zpět do děvčat, nejdou do klubu SK.

Motivace:
Možná není jasné, co se stane, když to zkusíš. Ale když nic nezkusíš, je to jasné - nestane se nic!

Bojíme se vykročit do neznáma, protože nevíme, co nás tam čeká. V zajetí svých obav a strachů přešlapujeme na místě a neuděláme ani jediný krok. Přitom často stačí, abychom právě ten pomyslný krůček udělali. Tak zjistíme, že po malých krůčcích to možná není zase tak hrozné, a můžeme postupovat směrem kupředu. Přestaňme se strachovat o to, co hrozného by se mohlo stát.

Naučme se zkoušet nové věci, protože když nezkusíme nic nového, v našem životě se nikdy nic nezmění. Vše zajímavé se skrývá za hranicemi naší zóny pohodlí. Jednejme tak, abychom si nikdy nemuseli říct:
“Kdybych já byla bývala tenkrát…”

Děkuji a budeme se těšit na další spolupráci. Za trenérský tým starších žákyň Jaroslav Pokorný

Facebook feed