Branky: 19. Červík (z pen.), 39. Hochman, 69. Dostálek, 81. Štolba.

ŽK: Bílek, Fall, Bolovintsev – Maršík J., Zástěra.

Místo: Stadion SK Líšeň.
Počet diváků: 120.

Líšeň: Ulrich – Daněk, Rimovičs, Červík, Toczyski – Rudyk (83. Cupal), Fall (76. Štolba), Bílek (46. Špička), Hochman (76. Matocha), Ferlay (80. Bolovintsev) – Dostálek. Trenér Mazura.

Humpolec: Dubec – Kameš, Šerý, Popovych (52. Pešek), Havel (73. Maršík D.), Savi, Maršík J. (73. Šmíd), Zástěra, Homola, Och, Fila (19. Luňáček). Trenér Veselý.

Ve 23. kole Moravskoslezské divize skupiny D jsme přivítali na našem stadionu soupeře z Humpolce, kterému jsme měli po posledním vzájemném zápase co vracet (utkání na podzim skončilo 1:3, pozn. red.). Naše poslední soutěžní utkání na půdě Velké Bíteše se nám herně ani výsledkově nepodařilo, a proto byl začátek utkání velmi opatrný. Po opatrném úvodním začátku se v 15. minutě, po krásné průnikové přihrávce od Dostálka, sám před hostujícím brankářem ocitl Ferlay, ale jeho střela šla pouze doprostřed branky. Následný útok však domácí rozveselil. V 19. minutě, po faulu na Daňka v pokutovém území, rozhodčí Zapletal nařídil pokutový kop, ke kterému se postavil Červík a s velkým přehledem jej proměnil. Ve 26. minutě se po rohovém kopu dostal k hlavičce Rimovičs, ale jeho zakončení nemělo dostatečnou razanci. Ve 34. minutě se po dlouhém autu Toczyského opět prosadil do koncovky Ferlay, ale znovu, jen a pouze do brankáře. Ve 39. minutě se po další pěkné akci prosadil v souboji 1 na 1 Ferlay, který předložil Hochmanovi, ten si položil brankáře hostí a střelou nahoru zvýšil vedení. Na samém konci prvního poločasu, po rychlém protiútoku, nastřelil Ferlay bohužel pouze břevno.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté ve snaze zvrátit dvoubrankové manko, nicméně se do vážnějších střeleckých šancí nedostávali. Až v 69. minutě jsme se díky aktivitě Špičky, který šel pro zdánlivě ztracený míč a za pomoci hostujícího stopera se dostal k míči, který předložil Dostálkovi a ten zvýšil na 3:0. V 81. minutě po velmi povedené kombinaci se trefuje Štolba a pečetí tím výsledek na konečných 4:0.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Asistent trenéra Vytopil: „Věděli jsme, co nás čeká, soupeře jsme měli nastudovaného. Utkání se neslo v duchu dvou poločasů. První poločas dnes z naší strany snesl vysoké měřítko, druhý poločas byl ale její protiklad. Je třeba si víc vážit brankových příležitostí a proměňovat je. Teď nás čeká velmi těžký zápas na Vrchovině. Nebude to nic jednoduchého a my se pokusíme navázat na náš výkon z první půle.“